LEGACY
rezanje vrha prije cvijetanja
22 odgovora5,874 pregleda
Kurblaj Kan
AMBASADOR4.264 REP79%
→ Legenda
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2010.
feb 2010.#7
Pa dobro.Moja je bila 30 kad sam ju pribio za zemlju :rofl:
Lijepo ju nisko prive~i i onda na cca 10 cm od toga ponovo prive~i i lagano savijaj.
Treba strpljenja i opreza,ali isplati se :watchplant:
Usput,gledaj da ne ve~ea stabljiku!Radije samo obuhvati s konopcem,pa ga u duplo ve~i za posudu.
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
feb 2010.
feb 2010.#8
Uradi onda ako si nesiguran high stress training.
Zna
i uzmea nodu (stabljuku) izmeu 2 prsta i lagano stisnea viae puta pomalo i savijea.
Ono unutra e ti se smekaati, al bitno je da ono tvrdo ne pukne.
Ak fulaa bit e ko da si odjseko vrh, a ni to nije tragi
no, skompenzirat e se biljka sama od sebe.
Imaa i na jutubu kako se radi.
Sve ti je to ato smo ti rekli bolje od rezanja.
Nemoj se bojati, pogledaj koji filmi i savij to na ovaj ili onaj na
in.
A idui put ako ti se re~e, re~i kad je mala.
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
feb 2010.
feb 2010.#9
https://forums.vutra.org/threads/4242-Super-Cropping
Ako ces rezat vrh moraa ju pustit joa 10-20 dana prije nego ju prebacia na 12/12 ....
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
feb 2010.
feb 2010.#11
Ma ja sam tokom dana svakih sat-dva,nisam mjerio,po malo i na nekih 5 cm od zemlje sam napravio kut od 90 stupnjeva ako ne i viae :bp4l: i sad ju samo dr~im dole i u biti "vrtim" oko
posude,ono,uz rub,ku~ia!
Mo~da da zapo
mea dnevnik,kad ve
toliko pitanja imaa!?
feb 2010.
1 / 12
feb 2010.
feb 2010.