LEGACY
Moj početak (svaki savijet je dobrodošao)
40 odgovora3,739 pregleda
30 REP60%
→ Istraživač
avg 2010.
avg 2010.#1
Pozdrav svima koliko god vas ima!!!!
evo ovako... prije 4 dana sam bio kod frenda, on ima whitw widov i samo ato mu nije po
ela cvjetati, uzeo sam od njega 3 klona i za sad mi se dobro dr~e zanima me dali je meni to kasno ato sam napravio, dali sam to morao napraviti ranije, hoe li biti iata od tih mojih biljaka, za sada su mi pod neonkom 24h a danas sam upravo kupio i Osram 250w koju planiram koristiti nakon sto bilj
ice oja
aju i krenu u zemlju ~elio bih da mi date ato viae savjeta o ovome i da me navedete na pravi put... p.s kupio sam sredstvo za brzi rast korijena i umo
io biljku u to i stavio u vatu obi
nu za 10-ak dana bi mi moralo pustiti korijen pa planiram u zemlju s tim!!! ako nabavim baterije za digitalac stavljam slike da vidite...
unaprijed Vam puno hvala....!!!
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
avg 2010.
avg 2010.#2
E pozdrav.....a ako ces ih drzat indoor sve super....za outdoor ti je preeekasno......
30 REP60%
→ Istraživač
avg 2010.
avg 2010.#4
za koliko mogu o
ekivati berbu kod white widov-a??? zanima me dali mogu uspjeti bez co2..?
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
avg 2010.
avg 2010.#5
Berba je 8 tjedana nakon `to ih stavi` na 12/12 ...mo}e` bez co2 .
aost100
ENTUZIJASTA287 REP22%
→ Poznavalac
aost100ENTUZIJASTA
avg 2010.
avg 2010.#6
zaboravi sada na berbu, nisu ni pustile korijen. odi,
itaj forum, nau
i sve o klonovima, onda tako i postupi.
30 REP60%
→ Istraživač
avg 2010.
avg 2010.#7
zna
i kad ih stavim na 12/12 onda joa 8 tjedana???? ili sve zajedno 8tj.
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
avg 2010.
avg 2010.#9
Najmanje 8 tjedana ili dok ne bude zrelo.Ako imaa loae uvjete mo~e pro
i i 10 tjedana ko od aale.samo teraj dan po dan,ne pali vatru dok je zec u aumi:)
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
avg 2010.
avg 2010.#11
Periodi su okvirno da se zna otprilike.Ako baa ~elia znati,kad stavia na 12/12 potrebno je oko 10-20 dana da biljka poka~e spol.Tebi treba ~enka,zna
i pusti
e pistil.kad pusti pistil nek proe 10-ak dana onda po
ni brojiti.Zna
i kad stavia na 12/12 nakon 20-25 dana po
nea projiti 8 tjedana.I opet ti ka~em,mo~e ti pro
i i 10-12 tjedana ako imaa loae uvjete.
mjesecar
LEGENDA5.752 REP8%
→ Zmaj
mjesecarLEGENDA
avg 2010.
avg 2010.#12
kao sto green kaze mislim da nece biti gotova posle 8 sedmica od 12/12 zavisi kakvi su ti uvjeti sve to oduzi cvjetanje ako hoces tacno da znas kada je za berbu kupi mikroskop i gledaj trichove,ali dug put do tamo,samo citaj
37 REP74%
→ Istraživač
okt 2010.
okt 2010.#14
e fkt sry ali zanima me sta znaci ovo 12/12 .... svako malo pise al nisam nigdje naso objasnjenje, pa ako nije problem da mi netko objasni ?
slobodan
AMBASADOR2.743 REP36%
→ Legenda
slobodanAMBASADOR
okt 2010.
okt 2010.#15
pozdrav tensone
kada biljku zelis da stavis na cvetanje stavljas je na rezim rada svetlosti 12/12. u prevodu 12h svetla i 12h mraka. u mraku mora biti totalni mrak i nesme se ometati!
Falcon
ENTUZIJASTA555 REP89%
→ Poznavalac
FalconENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#16
Pozdrav!
u svakom slucaju si dobio najpametnije savjete...dobro su ti decki rekli..green-i ostali sto se tice cvjetanja...htio bi jos nadodati da se osim znanja naoruzas i strpljenjem!
meni je klon od cvjetajuce biljke pustio korijen kroz 2 tjedna,a tek poslije mjesec i pol skoro je normalno poceo sa rastom (to je bio neki experiment,a opet i sve ovisi o uvjetu koje pruzis biljkama)tako da je strpljenje jako bitno,osim sto bi ti bilo pamteno i da malo proucis i procitas po netu i naucis osnove...uglavnom sretno i samo polako!
pav1337o
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
nov 2010.
nov 2010.#18
nemoj cjepidla
it !
outdoor je outdoor, priroda se za sve pobrine,
a mjesec je va~an detalj u prirodi, puno toga ovisi o mjesecu, tako da emo ovo pitanje zanemariti!
pav1337o
ENTUZIJASTA270 REP18%
→ Poznavalac
pav1337oENTUZIJASTA
nov 2010.
nov 2010.#19
U prirodi ponekad nije POTPUNI mrak. zato pitam za mjesec, odnosno potpuni mrak u boxu. Mo~da je pitanje ispalo malo bahato, nije mi to bio cilj.
Zanima me, zapravo koliko atete e se dogoditi ako u nekom trenutku damo malo svjetla u boxu, npr, kratkotrajno otvaranje boxa u popodnevnim satima. Dakle, ne govorim o paljenju lampi, ve o maloj koli
ini prirodnog svjetla koje dolazi iz sobe (ala mjese
ina)
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
nov 2010.
nov 2010.#20
ee kod indoora ti to nije dobra stvar... jednostavno kad su deca u fazi mraka, npr. taman si sad stavio na 12h mraka, apsolutno ti niata svjetlosti nebi smjelo ulaziti u boks...
to uzrokuje stres, i biljka mo~e dobiti ****,... zato je boks najbolje ostaviti zatvoren i ne otvarati ga dok je u fazi mraka!
nije ti pitanje bilo bahato nego malo nesmisleno, ali mo~da je moj odgovor zvu
ao bahato, ali to nije !
avg 2010.
1 / 21
avg 2010.
nov 2010.