LEGACY
kristali
28 odgovora4,103 pregleda
Peronospora
ISTRAŽIVAČ59 REP6%
→ Entuzijasta
PeronosporaISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#1
Kaj zna
i kad po
nu vrhovi kristala nestajati (one okrugle kapice kad se gleda pod mikroskopom)
Da je biljka gotova? Jer mi je nekih 80% mlje
nih a ostatak prozirni/amber (pola, pola).
Peronospora
ISTRAŽIVAČ59 REP6%
→ Entuzijasta
PeronosporaISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#5
To se vidi samo kad pod mikroskopom gledam. Budem pri
ekao joa par dana pa onda cap.
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
dec 2010.
dec 2010.#7
Zavisi ti ata o
ea od biljke,nemoj gledat samo kristale tojest trichome,gledaj dali su kaliksi nabubreni i ispunjeni,najbolje biljke koje sam imao prilike puait su bile stvarno zrele,kaliksi su bili ote
eni i veli
ine malo ve
ih sjemenki konoplje sigurno,otprilike tolio nabubre da imaa osje
aj da ima sjemenki u njima ali iz kaliksa ti ostane virit vidno zreo pistil naran
ast/crven ,a sad kad gledaa na rad milky ti zna
i da radi,prete~no u glavu rad,amber ti zna
i a udara u tijelo a clear udara isto ko milky ali puno slabije,tako da moj savjet
ekaj full ripe poato
e rad dima bit puno kompleksniji i dugotrajniji a i ugodniji poato
e se nekako izbalansirat,sve
e te udarat,i glava i tijelo i frendovi kojima daa da probaju pa se izbiju tolko da ti povra
aju po wcu hheheehehee!
stoney
ENTUZIJASTA279 REP20%
→ Poznavalac
stoneyENTUZIJASTA
mar 2011.
mar 2011.#10
ja probao i meni se cinilo da jest malo vise sticky...Skoditi ne moze...
Citao sam da kod white widowa zadnja 2 tjedna treba davati max 8 h svjetla da su tek onda
jos vise "frosted"...neka me netko ispravi ako sam u krivu...
12 REP24%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#11
Namjeravam i ja probati.Posadio sam neku sjemenku iz paketica. Nakon selekcije ostala je jedna zenka koja je sada pri kraju - 7ma sedmica cvjetanja. Izgleda kao sativa sa "ultra" tankim listovima.
Pistls su poceli da smedje, mada jos uvjek ima slabo kristala, samo po vrhovima. Buduci da mi je prvi grow, a sorta je nepoznata (meni), nisam siguran kad bi trebala biti gotova. Moze li mala pomoc? dali ste imali sa sativa dominant? koliko njima treba cvjetanja i kad je najbolje da je sjechem? Nemam mikroskop pa cu morati od oka da ubodem pravi trenutak, pomoc bi mi dobro dosla
hvala
Falcon
ENTUZIJASTA555 REP89%
→ Poznavalac
FalconENTUZIJASTA
mar 2011.
mar 2011.#12
Pozdrav...kad imam vremena i zize,kad mi se ne zuri:)...svaku biljku stavim u mrak 40-tak h prije berbe...pomaze,neces primjetiti ne znam kakvu razliku...ali pomaze u "domascivanju" biljke:)..a kako cemo ti pomoc?daj neku sliku stavi da vidimo o cem se radi..inace neke sorte se beru kad dlacice poprime smede-crvenkastu boju u omjeru od 50% na dalje...al haze-ovi i vecinom sative ne moraju dlacice biti smede i ako je biljka spremna za berbu..najbolje pomaze mikroskop,to bi ti bilo dobro ulaganje,ali ostavi ju najmanje (ako kazes da je sativa dominant) 10-11 tjedana u rezimu 12/12(cvjetanje),sretno
12 REP24%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#13
evo mene nakon dan, dva. Dok sam uslikao i tako to. Evo slika:
http://img535.imageshack.us/i/p3160434.jpg/
http://img535.imageshack.us/i/p3160434.jpg/
http://img84.imageshack.us/i/p3160435.jpg/
http://img849.imageshack.us/i/p3160437.jpg/
http://img96.imageshack.us/i/p3160438.jpg/
http://img546.imageshack.us/i/p3160440.jpg/
http://img852.imageshack.us/i/p3160442.jpg/
http://img691.imageshack.us/i/p3160443.jpg/
Primjetio sam da su poceli zutiti mali listovi na vrhovima. Svi listovi osim onih na head-ovima su tamno zelene boje i svi su na krajevima zavrnuti kao kandze i zuti na samom vrhu lista.Vecinom zuti su samo najmanji gognji listovi head-a (prikazani na slikama), i to posebno oni ispod sijalice. Prestao sam je gnoiti prije par dana.Mislio sam da joj je dosta 8 semdmica cvjetanja (od silne zelje) pa sam prestao gnoiti nakon 6 punih. Mislio sam je isprati/flush pa nastaviti slijedece sedmicu/dvije samo sa vodom. Kazes da treba za sativu bar 10ak sedmica, onda nisam jos trebao prestati gnoiti??
Eto dosta nekih pitanja se nadje:
buduci da je nepoznata marka i tip, ne znam kada treba prestati gnoiti i kada ce biti gotova!?
zasto zute listovi na headovima ispod sijalice?
zasto su svi listovi uvijeni i zuti na samom vrhu lista?
Falcon
ENTUZIJASTA555 REP89%
→ Poznavalac
FalconENTUZIJASTA
mar 2011.
mar 2011.#14
Pozz..ima dosta jos do kraja mi se cini ovako po slikama al tesko je pod hps-om reci sa sigurnoscu..al vrhovi se tek trebaju popuniti..trebo si slikat par min.prije nego se pali hps ili min.nakon gasenja..to sto kazes da neki doljnji listovi zute to je cisto normalno...nista zabrinjavajuce...a ako su kandze na zelenim listovima..ili si previse uhranio i pregnojio ili previse vode i tako..moze jos mozda koji uzrok biti...al prvi bi reko-pregnojenje..strplejnja i ako si reko da si flusho i presto gnojiti..nastavi vodom zaljevati dok ne pokupi hranu iz listova i sazri do kraja..da se vrhovi popune,a bar 50%(ili vise)bijelih dlacica posmedi(ali to nije neko pouzdano mjerilo).samo strpljivo do kraja i biti ce ok,sretno
12 REP24%
→ Istraživač
mar 2011.
mar 2011.#15
Problem je sto su mali listovi na headovima poceli masovno zutiti tipa na ovoj slici samo jos jace
http://img546.imageshack.us/i/p3160440.jpg/
Donji listo su ok boje.
malo je guzva u ormaru ubacio sam dva njena klona, neki dan, tako da je bash guzva, mozda je to.
dec 2010.
1 / 15
dec 2010.
mar 2011.