LEGACY
Suplementi - Info
12 odgovora1,017 pregleda
mr.niceguywtf
ISTRAŽIVAČ154 REP69%
→ Entuzijasta
mr.niceguywtfISTRAŽIVAČ
dec 2015.
dec 2015.#1
Ukratko kako suplementi uticu na razvoj vasih biljki:
1. AiB-osnovna hrana (ec)
2. Rhizotonic-root stimulator
3. Startbooster-za rast i razvoj korena.
4. N27-rapid rast biljki.
5. 6-boost Kalcijum za ocuvanje korena u odmakloj fazi.
6.Bloombastic-secret! Probaj!
7.Enzim-za ispiranje i rastapanje hrane.
8.K-20- za izbijanje crvenica.
9.PK13-14- za cvat.
10.Fulvic Blast- stimulise biljke da uzimaju hranu.
11.Regulator- regulise hranu/mix
12. ????mix????- za stopanje rasta biljki ( rasce jos max 10 cm)
Ukratko iz glave po nesto o suplementima koje sam koristio , nadam se da ce nekome biti od koristi.
12 otkrijem kada i ja nesto " naucim od vas " :)
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#2
Ja samo ucim:razvaljen:: al kad ucim volim da znam detalje :razvaljen:: ako nije problem da iznesea detalje... mene to zanima :) :spliff: zbog,zasto,kako,kad :razvaljen::
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#3
kad vidim spisak zapitam se kako meni uopste biljke uspevaju kad ne koristim nista od toga :)
No Joke
ZMAJ71.675 REP
No JokeZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#4
Doping za bilje. Ja sve gledam jedan preparat za vegu i jedan za rast, ato manje kemijanja i onda se zabezeknem kad vidim vak ata. Dobro da joj joa hormon rasta ne ubrizgava :)
mr.niceguywtf
ISTRAŽIVAČ154 REP69%
→ Entuzijasta
mr.niceguywtfISTRAŽIVAČ
dec 2015.
dec 2015.#5
Probaj N27 (povecas sa njim ec do 0.9 ..)
Jbg mene su ucili po semi , suplementi izvlace max od biljki tj. Igras se sa njom napravis je kakvu hoces( moras samo na vreme stopati ako je visina problem)
Pa ako ste zainteresovani mogu vam napisati dnevnik stari , tj morao sam ga pisati i sam u svesku da bi se povatao sta sam dao i sta je na redu.
Mada najvaznija stavka je da ti to nucis prepoznati ocima (iskusni groweri verovatno znaju o cemu pricam )
Da i meni je prva bila na vodi ;)
Smells
ZMAJ29.263 REP
SmellsZMAJ
dec 2015.
dec 2015.#6
Ja i dalje ne ku~im poantu ove teme,kakav si info dao? Nabrojao suplemente i citirao ata piae na ambala~i...uope ne ku~im tvoje djelovanje na ovom forumu.:fuck:
mr.niceguywtf
ISTRAŽIVAČ154 REP69%
→ Entuzijasta
mr.niceguywtfISTRAŽIVAČ
dec 2015.
dec 2015.#7
Da ovako je pocelo , pa sam video da necete skontati .
Dnevnik je najlaksi nacin pa sam presao na njega .
Eto dajem vama hejterima posla ( olovku u ruke i pisi :)
dec 2015.
1 / 7
dec 2015.
dec 2015.