VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQPomoc oko uzgoja
LEGACY

Pomoc oko uzgoja

12 odgovora1,278 pregleda

mar 2014.

#1
Pozdrav Novi sam sto se tice uzgoja, dobio sam seme pre mesec dana od ortaka i ja sam ga stavio u maramicu i ona je proklijala, to je bilo pre mesec dana i molim vas dali mozete videti preko ovih slika dali vredi nastaviti uzgajanje ili ne posto mi se nekako slabo razvila, znaci ona je bila u kuci i redovno je zalivana i sad kako je malo otoplilo 20 stepeni izneo sam je napolje i stavio bas na sunce dok u kuci nije bila bas na povoljno mestu, moze neki predlog sta da uradim da ubrzam i dal je dovoljno razvijena. Hvala unapred :) Slike : http://www.zaslike.com/files/0bn9xs1khpc7baqmm2qo.jpg http://www.zaslike.com/files/rx2nn8bzb6epq95t2807.jpg http://www.zaslike.com/files/y24wabu95lsj2zwzl4wn.jpg
BladeZMAJ

mar 2014.

#2
1 Nauci principe growanja cannabisa. 2 Procitaj pravilnik 3 Odlici ocea uzgajat unutra ili vani..ako cea vani nai si sajt i presadi je...ako cea unutra sklepaj opremu i stavi je u box 4 Nabavi gnjojiva Sretno drug...
rastarafaISTRAŽIVAČ

mar 2014.

#3
jel se zna porijeklo zemlje, i trebao si jos sjemena nabavit za slucaj ako bude musko, a bome je i slaba za mjesec dana, pod hitno nadi gnojivo, procitaj par tema na forumu o tome i da isplati se uvijek nastavljat sretno i samo citaj :)
Mudri MudracENTUZIJASTA

mar 2014.

#4
Batali tu nadji nova semena jos je rano,to je jako slabo za mesec dana sva vapi za suncem
HalogeniISTRAŽIVAČ

jun 2014.

#5
Ljudi da ne bih otvarao novu temu postavicu pitanje ovde: Ukratko, posto nisam bio u mogucnosti da semenku posadim dosad, da ne ulazim u detalje, hteo sam da vas pitam: Da li je sada prekasno da pocnem outdoor grow?

jun 2014.

#6
vec par puta spomenuto, nije kasno
BladeZMAJ

jun 2014.

#7
Jeste je digli iz mrtvih...aj neka ste

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se