LEGACY
Pomoc oko uzgoja
12 odgovora1,278 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
mar 2014.
mar 2014.#1
Pozdrav
Novi sam sto se tice uzgoja, dobio sam seme pre mesec dana od ortaka i ja sam ga stavio u maramicu i ona je proklijala, to je bilo pre mesec dana i molim vas dali mozete videti preko ovih slika dali vredi nastaviti uzgajanje ili ne posto mi se nekako slabo razvila, znaci ona je bila u kuci i redovno je zalivana i sad kako je malo otoplilo 20 stepeni izneo sam je napolje i stavio bas na sunce dok u kuci nije bila bas na povoljno mestu, moze neki predlog sta da uradim da ubrzam i dal je dovoljno razvijena. Hvala unapred :)
Slike :
http://www.zaslike.com/files/0bn9xs1khpc7baqmm2qo.jpg
http://www.zaslike.com/files/rx2nn8bzb6epq95t2807.jpg
http://www.zaslike.com/files/y24wabu95lsj2zwzl4wn.jpg
Blade
ZMAJ23.847 REP
BladeZMAJ
mar 2014.
mar 2014.#2
1 Nauci principe growanja cannabisa.
2 Procitaj pravilnik
3 Odlici ocea uzgajat unutra ili vani..ako cea vani nai si sajt i presadi je...ako cea unutra sklepaj opremu i stavi je u box
4 Nabavi gnjojiva
Sretno drug...
rastarafa
ISTRAŽIVAČ188 REP92%
→ Entuzijasta
rastarafaISTRAŽIVAČ
mar 2014.
mar 2014.#3
jel se zna porijeklo zemlje, i trebao si jos sjemena nabavit za slucaj ako bude musko, a bome je i slaba za mjesec dana, pod hitno nadi gnojivo, procitaj par tema na forumu o tome i da isplati se uvijek nastavljat
sretno i samo citaj :)
Mudri Mudrac
ENTUZIJASTA574 REP94%
→ Poznavalac
Mudri MudracENTUZIJASTA
mar 2014.
mar 2014.#4
Batali tu nadji nova semena jos je rano,to je jako slabo za mesec dana sva vapi za suncem
mar 2014.
1 / 7
mar 2014.
jun 2014.