LEGACY
Ili nisam nasao u searchu ili ne postoji.....
16 odgovora1,567 pregleda
punoglavac
ISTRAŽIVAČ112 REP41%
→ Entuzijasta
trq7
ENTUZIJASTA212 REP3%
→ Poznavalac
trq7ENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#6
imaa program koji ja koristim fodi se zove
stavio sam ga ja tu negdje...
moderatori su premjestili...
probat cu potrazit :)
https://forums.vutra.org/threads/2716-Upute-za-postanje-slika-i-youtube-video-klipova?p=141312&highlight=#post141312
evo ga... ja ti preporucam ovaj fodi...samo napravi kako sam objasnio...jako je jednostavno..
otvoris ga,pa add file,povuces slike gdje su ti vec,u my pictures ili sl.. pa upload,pa to sve sto ti izlist copy i samo paste na tekst koji pises na forumu...
punoglavac
ISTRAŽIVAČ112 REP41%
→ Entuzijasta
punoglavacISTRAŽIVAČ
jul 2010.
jul 2010.#7
hvala,imam neke visoke trave pa ih moram slikat da doprinesem ljepoti ovog foruma.
maj 2010.
1 / 9
maj 2010.
avg 2010.