VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQIskustva sa sortama
LEGACY

Iskustva sa sortama

3207 odgovora228,472 pregleda

mar 2011.

#1
ovako imam 10 kom. arjans haze 3 i 5 arjans haze 2 od svake po jedna ide u box a ostatak van na prirodu pa kako bude samo zelim pitat ima li ko iskustva arjans haze

apr 2011.

#2
pozz ekipa mene zanima jel neko probo ovu sortu Spoetnik#1 http://www.paradise-seeds.com/cannabis-seeds/spoetnik-1.html to mi stiglo pa me zanima jel neko odgajio ovo cudo uskoro dnevnik

maj 2011.

#3
lepo izgleda!
bozgaLEGENDA

maj 2011.

#4
Arjan's Haze! Di baa taj haze, kad ima toliko boljih Haze-ova.......Ako nisi na moru na otoku, bojim se da niata od toga vani.......
Mr. HedaraaPOZNAVALAC

jun 2011.

#5
pozdrav druatvo...zanima me dal je netko imao iskustva sa ovom sortom, pa ako ima koja dobra duaa da podijeli to samnom jer uskoro idu u box :) peace
ParazydPOZNAVALAC

jul 2011.

#6
Dogodine planiram saditi Auto Blueberry. Zanima me kakva su vaaa iskustva s njime. Koliko visoko raste? Osjetljivost? Period vremena od klijanja do harvesta.
grassISTRAŽIVAČ

jul 2011.

#7
Pozdrav ljudi. Ve dosta godina nisan sadia a i ne puain neato esto ve godinama. Ima san problema sa drugim stvarima pa san zanemaria grass. Ove godine san krenua sa par komada u outdoor a sad planiram i pokuaati indoor. tia bi posaditi par komada al baa neato jako. Sian se prije par godina doaa je jedan slovenac i donia neato trave. reka je da je to neki skunk, zamota je samo jednu oju a nas je bilo 6,7 i ja san mislia ato e nan biti od jedne oje. svakon dva dima i gotovo. Od tih par dimova mi smo se tako isprebijali. to je bilo skoro na razini tripa. i sad gledan sjemena od nekih skunk-ova i vidin da nije razina thc-a neato visoka. Jel zna ko preporu iti neka simena za posaditi. al da to bude baa neato jako.

jul 2011.

#8
Barneys Farm L.S.D. feminizirano. 24% thc-a. Tripy je, i nosi gene skanka. Odli no za cerek:) Mandala "Satori" takoer, 23-28% u~ivao u njoj proale godine. Kiler, jako neugodno zabije. Takoer ima tema, koristi pretragu, pro itaj pravilnik da ne re ea da smo strogi. Boljeg nema:)
BladeZMAJ

jul 2011.

#9
Uvijek mo~ea googlati ako niata drugo.

avg 2011.

#10
dakle zelio bih uzeti sjeme biljke koja ce mi dati sto bolji i jaci high.euforic osjecaj i koji ce relativno dugo trajat..cjena sjemna nije bitna..uzgajao bi indor za osobne potrebe..nekoliko biljcica nista puno.. ako mozete savjetovati prijedloge neke dati..nemam nikakvih posebnih isksutva sa uzgajanjem..hvala :D
crookrutniENTUZIJASTA

avg 2011.

#11
Gle iznad tvog posta je gdje piše odgovor na temu reklama za Growshop Aliën sa podnaslovom SJEMENKE I OPREMA ZA UZGOJ . Klikneš na taj pravokutnik (reklamu ) , kad se otvori stranica lijevo ti je malim slovima link di piše SEEDBANK . To klikneš i otvori ti se stranica ne engleskom a u googlu imaš i prevodioca ako želiš na neki od balkanskih prevoda da ti bude lakše a ujedno imaš i linkove sa slikama tako da vidiš kako biljka izgleda na kraju . A imaš i opis mirisa djelovanja i jačine THC-a u samim biljkama . Nadam se da sam pomogao .
crookrutniENTUZIJASTA

avg 2011.

#12
Evo da ti bude lakae link Cannabis Seeds Seedbank
crookrutniENTUZIJASTA

avg 2011.

#13
Dok na ovom portalu imaa stvarno sve lijepo objaanjeno u slikama i rije ima linkovima , ekipa se potrudila . I ja sam tu novi ali se trudim svaki dan neato pro itati i nau iti . Ali evo ti opairno o vsrtama sjemenja to jest biljaka joa jedan link . https://forums.vutra.org/obrazovanje/382-cannabis-vrste.html?highlight=vrste+sjemenja

avg 2011.

#14
ma znam ali mi je to komplicirano sve vise bi volio neka osobana iskustva i savjete dobit od ljudi koji se razumjeu a ne da citam o tome i opet blenem jer nista nekuzim xDD
derataurPOZNAVALAC

avg 2011.

#15
ma najbolje bi bilo ne komplicirat i samo pusit http://cdn2.vutra.org/images/smiles2/flamed.gif

avg 2011.

#16
heh da ali koju..damije dam i neko da konkretno koja dali big bud ww ili blueb xD
ThePOZNAVALAC

avg 2011.

#17
Pazi za taj energetskiji high najbolje biti bile neke sative, Ja bi uzeo Haze, al posto je indor mozes sa nekim haze hibridima da probas il nesto slicno, od ta tri sto si stavio ja bi iso sa Blueberry-em Pozdrav

avg 2011.

#18
hehe oke a vidit cemo..navjerovatniej za pocetak big bud...puno daje jednostavno..brzo kvalitetno :D

avg 2011.

#19
Lsd od barneys farm. Tko ne puai svaki dan pomislit e da je zaista uzeo lsd. Euforija struji tijelom bar pola sata sat, osje ate onu "punou" i tjelesno zadovoljstvo, vrlo esto od ovog straina mi zuji u uaima lagano. Pitam se kakav bi bio da je cvijetao joa tjedan dva koliko je trebao...
popajISTRAŽIVAČ

avg 2011.

#20
I mene zanima autoflower Bluberry .....?

avg 2011.

#21
oke oke hvala..vidjet cemo jos sve bit ce te obavjesteni ;)

sep 2011.

#22
Pozdrav ljudi, kao ato vidite, nov sam ovdje. itam, u im, donosim zaklju ke. Ipak, vjerujem da odgovor na ovo pitanje nema joa uvijek na forumu, pa u ga postaviti po cijenu da vas iznerviram ( naravno, nadam se da neu). Naime, pro itao sam post o " landrace" sortama i jako sam zainteresovan za zlatnu i crvenu " kolumbijku", meksi ke sative i Panama Red. Neko je ostavio i link za neki shop ( da ne reklamiram) gdje se navodno mo~e kupiti sjeme ali ja samo vidim ove " uobi ajene" hibride. Interesuje me da li neko ima iskustva sa uzgojem gore pomenutih i sli nih sorti ( in i outdoor) i gdje se definitivno mo~e nabaviti kvalitetno sjeme. Joa jedanput, izvinite ako ve negdje ima odgovor, znam da vas to " isfurava" ali forum je ogroman... Peace P.S. Takoe nigdje nisam naaao " glavni" post o cooltube-u. Skont'o sam ovako da ima ulogu ( kao ato sama rije ka~e) da hladi lampu i naaao sam DIY postove gensa i nekih drugih ali baa " edukativan" post ( u smislu ata je, koliko koata, koliko je bitno itd. ) nisam naaao. Pa ako nije problem, bio bih Vam zahvalan... Pretpostavljam da e mi neko ostavit link, u fazonu " evo meede", jer koliko shvatam ipak je to prebitan dio opreme da ne bi bio " obraen". Hvala...

sep 2011.

#23
za seme predlazem R**fermans S**ds, to sto spominjes vise je za staklenike ili, po meni, za outdoor, ogromantne sative su u pitanju, probao svojevremeno Panamu, Haze i Kambodzu, jedina zamerka -> da odlepis od cekanja, cvetaju i po cetiri meseca, dakle ne skidas pre druge polovine 11 meseca, u zavisnosti gde si i kakvo je vreme, moze da bude problema u smislu da pocnu da budjaju hedovi. na svu srecu tada sam imao i jednu indicu, zavrsila posao sredinom 9 meseca, pa sam lakse cekao jos dva meseca za kraj sativama, pa sad, sretno (i maximalno strpljivo) ako se odlucis da probas

sep 2011.

#24
Hvala na brzom oodgovoru. Ipak u onda probati neato manje "egzoti no" indoor. Pozz

sep 2011.

#25
he, he, nadji od iste firme nigerijku, pa da vidis sta je couchlock... ajd, sve najbolje sta god da uzmes, i postavi dnevnik obavezno

sep 2011.

#26
"Fali" mi par slova jer nisi htio reklamirati ali budui da sam newbie sto se uzgoja ti e ( ne i puaenja ;)), R++ fermans mi ne zna i niata bez tih par slova. ak ni gugl ne poma~e. I da, u vezi cool tube-a link, ako nije frka. kad si ve raspolo~en da edukujea. Hvala ti puno. Peace

sep 2011.

#27
fale slova "e" u obe reci :icon_wink: a za CT moras malo odraditi pretragu po forumu

sep 2011.

#28
Hou, hvala puno ,poz

sep 2011.

#29
https://forums.vutra.org/oprema-za-unutrasnji-uzgoj/1936-homemade-cooltube-gens.html
ChasedByDevilENTUZIJASTA

sep 2011.

#30
Za tebe definitivno Satori od Mandale, al inace neovisi ti sve o razini thc-a samo, Euforiu posadi, ak ti nisu pare problem

sep 2011.

#31
uf, da, satori je prilicno dobra nepalska sativa: "Satori gets 8.67 of 10 possible Points in the average!" a euforia, pa: "2nd price "High Times Cup" 2000 & 1st price "Highlife Cup" 2002", mislim da dosta kaze
DrGreenISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#32
Panama Red ili Banghi Haze od Ace seeds je za tebe ....... Koliko sam shvatio zabranjeno je reklamirati shopove, o vrstama se valjda smije normalno diskutirati? Ima puno puno vrsta, ovisi s kojim parama raspola~ea. Sativa dominantne e imat problema na kontinentu i nee do kraja odcvjetat ali e bit vrhova, a na moru sve mo~e koja god hoea - mo~da baa ne ekvatorijalne neprilagoene sative..... Imam iskustva sa Satori i dobra je to biljka, otporna na kukce i raste dobro vani, berba tek u 11. mj. High od Satori je dosta intenzivan nije couchlock. Za sljedeu sezonu idem sa Sativama prvi put - imam Tom Hill's Haze, Original Haze, Black Forest (Vietnam Black hibrid) , Nevilles Haze, Swazi Rooibart, Malawi Gold i neke hibride poput Blockhead x Flo , imam etiri sjemenke od DJ Short's Flo i od Shantibabe Angel's breathe (Mango Haze x Afghan Haze). Takoer im ugrabim priliku naru ujem The Vortex od TGA Subcool (God's Pussy) to je (Appolo 13 x Space Queen) Vjerojatno e se nai joa toga pa u eksperimentirati i raditi neke crosseve. Mislim da bi extra bilo napraviti cross izmeu Flo x Vortex ....... :D

sep 2011.

#33
sve neke bolesne Haze kombinacije, ima da ih berea na proljee oko uskrsa...
ChasedByDevilENTUZIJASTA

okt 2011.

#34
Dakle zanima me ima li itko ko je ikada imao iskustva sa ovom cudnom biljkom iz barney's farm, Doctor grinspoon, vidim da cvijeta 100 dana, i ima meni dragu genetiku, pure sativa je, i jako je potentna, mislim da je biljka jako zanimljiva, teze bi je bilo sadit na kontinentu cini mi se, ali cisto me zanima ovako :)
SmehENTUZIJASTA

okt 2011.

#35
ima najmanje 10 dnevnika sorte automatika Blueberrya sto ne pogledate u dnevnike ..pogledaj moj dnevnik pas vidjet
GreenRyderLEGENDA

okt 2011.

#36
.....a gdje je tih 10 dnevnika auto Blueberryja molim te......ti si prvi otvorio dnevnik auto BB zato ne pricaj gluposti........
ChasedByDevilENTUZIJASTA

okt 2011.

#37
Mene AutoBlueberry takoder jako zanima al stvarno Smeh, samo tvoj dnevnik vidim :S
SmehENTUZIJASTA

okt 2011.

#38
onda se izvinjavam ..mora da je neki drugi automatik u pitanju btw dobijete slike skoro ..vise nisu na CFL nego sam prebacio na hps 150 w
ChasedByDevilENTUZIJASTA

okt 2011.

#39
HEhehehe :D
derataurPOZNAVALAC

nov 2011.

#40
zanima me jel stvarno toliki prinos po biljci 30-100g kao sto u opisu pise,s obzirom da se radi o AF?naravno,volio bi cut iskustva(sto se tice gramaze na kraju) ako je netko imao? http://www.autofloweringseeds.com/pyramid-auto-wembley-feminised-seeds-3170

nov 2011.

#41
na koju biljku mislis?

nov 2011.

#42
To se odnosi na outdoor -> po biljci A za indoor je toliko otprilike po metru kvadratnom! Ivach ima dnevnik auto wembley pa prosudi sam koliko ce dobiti. :-))) A mozda i on veli nakon harvesta. A mozda nema od pyramida.....

nov 2011.

#43
koliko pratim, samo pyramid seeds pravi auto wembley, tako da ce nam Ivach sve lepo objasniti ;)
derataurPOZNAVALAC

nov 2011.

#44
hvala,znaci outdoor...ja se vec ponadao da je to biljci
Nisam jaENTUZIJASTA

nov 2011.

#45
Koje su iz vaseg iskustva,najbolje sa radom za smijeh,to bi trebala bit neka sativica jel? Trazim jako dugo,al nista osobito nemogu pronac,ako ima neko iskustva nekog? :) lsd-cuo sam da odvaljuje smijeh,nebih znao,nisam probao :) Pozz

nov 2011.

#46
Ja se iskreno nadam da je autoJet47 smijalica posto je jako sativast. Pa onda imas i odgovor na pitanje.... Power?
Nisam jaENTUZIJASTA

nov 2011.

#47
Ubiti sative jesu na taj fazon? Nisam nikako nijednu odredenu uzgajo dosad,a htjeo bi,jer nevjerojatno koliko volim taj rad, jetica je znaci tako nesto?! Thx,ima jos koja? :)

nov 2011.

#48
Ne baa. Ono ata znam LSD je ono ata tra~ia. Nekima je prejak, kao da je teako manje stavili:)
Nisam jaENTUZIJASTA

nov 2011.

#49
Lsd-znaci on definitivno? to je to onda,mah,neznaju sta valja :D Thx green :) EDIT: ocu da imam tripove jbt?! haha Imas kakvih iskustava green?

nov 2011.

#50
Pro itaj iskustva drugih o toj vrsti, pitaj mis mrkvicu, vjerujem da se po asti rizlom ponekad. Neki su lanovi svojevremeno hvalili "Durban poison" kao izvrsnu smijavicu. "Its taste is sweet and it has a trippy uplifting high" EDIT - kakvi tripovi? Dim je izvrstan za zabaviti se i nasmijati. Ukus i miris su pri a za sebe:) Dimenzija e ti definitivno biti promjenjena kao od svake ja e dobre sorte.Zna zujiti u uaima dok traje high i dalje te ne u straaiti jer nema razloga:))
GreenRyderLEGENDA

nov 2011.

#51
......da ja imam od Pyramid Seedsa Auto Wembley......preko 30g ce dat, blizu 100g nema sanse bar ne u 3.5l posudi pod 70W HPS i 2 CFL-a.......pod 600W u 10l posudi mozda i daje blizu 100g.....treba probat pa cemo znat..... ....ja Wembleya skidam za 7 dana pa kad se posusi javim tocan prinos, na ovoj vecoj se nadam mozda nekih 40g a manja je u banani od pocetka i od nje neocekujem puno, mozda 20g ona samo velicinom zaostaje, kvalitetom nikako....probao sam jedan mali vrhic sa donjih djelova sa obe i isto je, razlike nema bar ne zasad..... .....Wembley me nije nimalo razocarao, miris biljke prefin, limunkasti miris sa notom neceg slatkog uzasno osvjezavajuce, taj suhi vrhic koji sam skinuo isto ima prekrasan miris kad ga izmrvim u grinderu sto kod Bleuberryja nije bio slucaj i on kad se posusio opce nije mirisao ili nesto malo, ovo bas fino snjofa..... ....za rad trenutno mogu rec fino izbalansirana travica, ima svega i stoneda i high.....al o tome vise kad se skjura....... ....otisao ja u off, vidite i sami fin je taj Auto Wembley......:bong7bp::watchplant::icon_lol:

nov 2011.

#52
zna da potegne i na jednu i na drugu stranu ;) edit: ajd jos par reci na temu smejalica, tripi, stoned itd.. hemija kanabisa je takva da po pravilu pojacava trenutno raspolozenje... jedna ista vrsta zna da me razvali od smeha kada sam sa drustvom, da se kidamo do bola, bukvalno, da bole stomacni misici i dijafragma, a kada zapalim doma mogu sat vremena da gledam kroz tv i ne dignem ruku... najveci broj vrsta danas je mix sativa i indica tako da imaju karakteristike i jednih i dugih, pa je tu i pitanje kada su skidane, pre vremena, na vreme, dve nedelje kasnije... isto tako moguce je imati seme jedne sorte a da izadju dva razlicita fenotipa, pa shodno tome povuku i karakteristike dominantnih strainova... uslovi u kojima raste biljka uticu na potentntnost, kolicina koja se popusi utice na efekat... mnogo je faktora u igri da bi se tek tako lako odgovorilo koja je naj haj ;) fotka kao primer dva razlicita fenotipa od semena sa iste biljke, al detaljnije o tome budem u dnevniku
GreenRyderLEGENDA

nov 2011.

#53
/\/\/\ potpis
mozak na pasuENTUZIJASTA

dec 2011.

#54
Pozz. Ebo nakon hrpe auto flower sjemenki i no name-ova htio bi probati nesto ozbiljnije, sad me zanima ako mi netko od iskusnijih moze preporuciti neku full jaku vutru (indicu) sto vise thc-a a da je dobra za scrog, sto najjace postoji a da se moze kupiti. tnx Ispricavam se ako tema ne spada vamo ali trazio sam rubliku pitaj sve sto te zanima pa je nisam mogao naci.
DJFlyHighLEGENDA

dec 2011.

#55
Online Growshop Aliën imas tu sve sta ti treba :D
BabaRogaISTRAŽIVAČ

dec 2011.

#56
Kakve su to auto flower i no-name sjemenke? :S
derataurPOZNAVALAC

dec 2011.

#57
auto flowering...znaci samostalno se prebace na cvjetanje,nije im potrebno mjenjat fotoperiod.kratke vegetacije(cca 3tjedna),niskog rasta(lowryder),ugl. vecina ih zavrsi u roku 10 tjedana od klijanja..dusu dalo sto se tice pc boxa. autoflowering su dobivane krizanjem sa ruderalisom,stoga i poprimaju spomenute karakteristike za no-name neznam,valjda im se nezna genetika?!
Z&NZMAJ

dec 2011.

#58
Znam da sakupljaa postove (vidio sam da pokuaavaa na chat-pravilo 50 postova), ali ovo nije dobar na in. Stvarno nema niata nejasno u pitanju koje je postavio mozak na pasu. Samo polako :) Strpljenje je vrlina, a znanje je blago ;) Predpostavljam da ti je jasno kako je za oboje potrebna disciplina :) @mozak na pasu Ako tra~ia potentnu sortu, obrati pozornost na to da li spada u medicinal sorte. Medicinal su uglavnom potentne iliti jake.

dec 2011.

#59
Dobro kaze zlo! Medicinske trazi ako hoces jaku vutru. Ja uzgajam Hammerhead koji ima preko 20% THC i preko 1,5% CBD (za drugo nisam siguran), pa zguglaj i provjeri kakva ti je.

dec 2011.

#60
Jack Herrer!!!
tinitusENTUZIJASTA

dec 2011.

#61
Super Skunk od sensija, nikad ne dosadi, ugodan i ujutro i navecer..
bozgaLEGENDA

dec 2011.

#62
Evo ja trenutno naru ujem i dogovaram narud~bu od Cannabiogen-a - Mextiza i Peyote Purple. Mextiza je sativa (Nepal x Jamajka x Oaxaca (Meksiko), PP je indica - S1 verzija Bubba Kush-a. Kakva su iskustva - uskoro viae :D

dec 2011.

#63
zanimljiv izbor, limited edition, pratim dnevnik cim krene ;)
Big LLEGENDA

dec 2011.

#64
uuuuu ovu mextizu cu gledat!!!!
bozgaLEGENDA

dec 2011.

#65
Da, ali skupo PUN KUA .... No nadam se da e se isplatiti. Sad ekam da stigne :D :sun2:
#66
A.M.S od greenhousa- relativno uniformiran rast,od 5 sjemenki jedan hermic jedna nije proklijala,prosjecan urod,dobar ali ne egzotican sativa/indica rad potentan. Iako bi kao ime trebalo stajat za anti mold system na jednoj sam biljci zadnji tjedan cvjetanja primjetio na par manjih hedica bas pljesan,ironije. iako nije nuzno rad i rast los stvarno nije ni pretjerano poseban ima puno boljih strejnova,nepreporucam Afghan Kush World of seeds- od 2 sjemenke oba dvija mi proklijale,obje biljke zenske,dva razlicita phenotipa,jedan nizak i grmast istinski indica,drugi malo izduzen ali oba brzo cvjetaju,55 dana cvjetanja zetva je bez problema moguca,dobar urod nista posebno,rad zakucava,ljeni stoned,lice mi utrne na 3coj pljuzi lagano se moze prjetjerat i onda u krevet,nije posebno drustven haj,sad naj veci plus jakoo se sporo tolerancija skuplja,odlicno za medicinske svrhe tipa protiv fizickih bolova svih vrsta,nesanica,stres,i kao opce srestvo relaksacije. Tolko odmene zasad

mar 2012.

#67
Pozz ljudi... Evo ja ove godine nabavio 5 semeki Northern Light automatic pa reko da pitam iskusnije growere da li imaju neka iskustva sa Northernom. Inace planiram da ih posadim outdoor. Nalazim se u Srbiji. Pa bih zeleone vase savete kada da pocnem sobzirom da nam je vreme jos uvek pomalo hladno. Vasa misljenja su dobro dosla!!!!
vutricISTRAŽIVAČ

mar 2012.

#68
Nisam ih uzgajao, a za vreme u svakom slucaju jos 15-tak dana. Sreno p.s. sad ce odnekud se power pojaviti sa iskusnim odgovorima :)
#69
northern lights auto is a great plant. i grew them, fast, middle sized, and fairly good yeald. even saw a monster on autoflowernetwork, brutal plant. here is the link: https://www.autoflower.net/forums/attachments/f30/65953d1330029021-february-autoflower-month-bom-004.jpg massive plant with stunning appearance. i must admit that i never got this pheno. must be rare. :) nevertheless this hybrid is a great choice of indoor and outdoor. very good quality end product. bag appeal is great also. have fun growing it. :) oh, btw, sorry but im forced to use english. i kinda understand your language and can read you fine, but if i try to make sentences i make them all wrong :) so english it is.
Che*LEGENDA

mar 2012.

#70
kao sto ti razumijes nas hrvatski, tako i mi razumijemo tvoj slovenski. sto se mene tice, pisi na sloveskom. a oni koji ne kuze...prave se mutavi :P

mar 2012.

#71
ja ih ne bi sadio pre uskrsa, tacnije, planiram saditi u poslednjoj trecini aprila

apr 2012.

#72
jel ko zna kako bih mogao prepoznati sortu? neka poaalje mi poruku

apr 2012.

#73
kako to mislis... kad nikne a ne znas sta je ti bi da prepoznas sortu po fenotipu, jel to? ako neko zna nek okaci ovde, ne mora poruka

apr 2012.

#74
ne mislim po listu

apr 2012.

#75
ako si pocetnik odvoj bar nedelju dana i citaj forum, osnovne teme... nisam ni rekao po listu nego po fenotipu, a ti nisi odgovorio na pitanje:"kako to mislis" pa cu da pitam jos jednom kako to mislis "kako bih mogao prepoznati sortu"
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#76
posluaaj savjet i uzmi si vremena da proletia kroz osnovne stvari,na forumu ti je pod temama sve ljepo sortirano ne mo~ea falit nikako,imaa crvenu lampu i objavljeni blog bez ijednog slova u njemu a 4 upita tako da....ui u razred ponovo pokucaj i reci bar dobar dan prije nego pocme tarapana sa pitanjima peace
KALIBARISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#77
Interesuje me dali je neko imao iskustva sa semenom:Doktor Kvalitet: kvantitet: Vanjski uzgoj?

apr 2012.

#78
Daj link na "doktora" jer mislim da nitko ne zna na ata mislia.
KALIBARISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#79
The DOKTOR. Thc:17,69 CBD:0,21 CBN:0,06 Genetik:Great White Shark-Souton Indian-super Skank.
GreenRyderLEGENDA

apr 2012.

#80
....mislim da se radi o ovom..... The Doctor Feminized Cannabis seeds
KALIBARISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#81
Da upravo se o tome radi.Dali ima neko iskustva s njim?

apr 2012.

#82
Pa tu imaa sve The Doctor (Feminised) by Green House Seed Company Amsterdam Ne vjerujem da ima tu dnevnik od The doKtora:)) Hebea doktora i njegov stoned, uzmi LSD od barneys farm pa ea da vidia ato je high:) Pripazite ata pitate, ako netko ne zna ispravno napisati ime kakav da odgovor dobije...
makisplitAMBASADOR

apr 2012.

#83
jao ato su dosadni brate...u 9 od 10 seed kuca moraju za logo biti gole cure prekrivene listovima,budovima trave,nisam ja protiv ljepih ~ena dapace al daj ono too much,nisam ni clan erotskog spoji-me foruma nit narucujem erotska pomagala nego sjemenke kanabisa....kud ode ovaj svjet......:sad2: sory za off
bud_manENTUZIJASTA

apr 2012.

#84
jel moze neko preporucit neki dobar strain? nacito sam se po forumu i sad opet imam upitnik pod glavom...lsd ili euphoria ili super lemon haze :S koja bi bila dobra sorta sa dobrim urodom za indor uzgoj? recimo koja bi od ovohi gore navedenih bila super s obzirom na ulozen trud dobiven urod tezinu uzgoja i to sve... hvalaaa svima koji pomognu :))

apr 2012.

#85
licno bih uzeo lsd
bud_manENTUZIJASTA

apr 2012.

#86
powerseed kolko bude lsd visok ? mislim da nisam uspio na internetu nac..nije mi nesto pretjerano bitno al cisto ono..da znam :) prijatelj ga je imo i nakon 4 dana redovitog malo zesceg konzumiranja reko da je otupio bio na svijet oko sebe..aal kaze da je super samo da smrdi puno

apr 2012.

#87
imas na zvanicnom sajtu Barney's Farm

apr 2012.

#88
Lsd naraste cca 100cm s malo vegetacije ali takoer kad je od starta na 12/12 uhvati metar ako su dobri uvjeti.
KALIBARISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#89
SUOER LEMON HAZE. genetik:Lemon skung,super silver Haze Sativa70%Indica30%. Pa bih hteo da pitam dali je neko od vas imao licnog iskustva sa ovom sortom vani?Molio bih da mi odgovorite konkretno dali vredi cuvati?

apr 2012.

#90
A da koristia pretragu? Kucaj u google "super lemon haze vutra" bez navodnika, ima par dnevnika na forumu. Ka~u da je to kao

apr 2012.

#91
a moz' da kucas i ovako: super lemon haze site:vutra.org

apr 2012.

#92
Vidi stvarno, mnogo bolje:)
CAMENTUZIJASTA

apr 2012.

#93
Kao ato naslov ka~e .... uzeo sam paket chronic haza feminiziranog i mislim ga zasadit outdoor... na googlu searchu dobivam pa i niata informacija sve ato imam su podatci dobavlja a sjemena da je THC > 20 posto i uvjek pucam na to ,pa ako ima netko tko je uzgajao chronic haze nek dadne input thx sad sam vidio u naslovu umjesto gazom -HAZEOM
KALIBARISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#94
Hvala na preporuci.Hteo bih da vas pitam a mislim da vas smaram pitanjima. Trazio sam po dnevnicima na forumu i nisam mogao pronaci da je netko uzgajao vani LEMON SKUNK od Green House. karakteristike semena znam ali me interesuje licno iskustvo.Molio bih vas za odg. Uskoro pocinje moj dnevnik gde ce biti svega:Lemon Skunk,Big Bang,Kalasnjikova,A M S,Super Bud i The doktor.Svo seme iz Green House.

apr 2012.

#95
Vani ili unutra je isto s tim da unutra treba viae brige voditi, viae opreme. Ra unaj da je vani samo ve i prinos ako je naravno stavia na njivu a ne u kantu od 5 litara pa na sunce. A indor limuna mislim da ima dnevnika.
KALIBARISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#96
Naravno da necu u pet litara vec kopam rupe pola metra dubine a oko cetrdeset cm.sirine pa u njivu.Imam dosta iskustva sa spoljasnim gajenjem ovo mi je osma godina,Ali drugi put se susrecem s Fermiziranim semenom.Sve u svemu hvala pa tamo od ponedeljka otvaram dnevnik,nadam se da cu vas oduseviti.:sun2:

apr 2012.

#97
Pa feminizirano sjeme je samo joa jedan veliki plus jer gotovo da ne postoji lutrija ho e li biti muako ili ~ensko. Ja se vani nikad nebi ba kao regularnim sjemenom dok je unutra tu selekciju lakae odraditi.
KALIBARISTRAŽIVAČ

apr 2012.

#98
AUTOMATIK karjem maja vani seme u rupe,kako vi vidite,gledate na to?

apr 2012.

#99
optimalno

apr 2012.

#100
ja bi ga stavio po etkom 5. mjeseca ako to temperature dopuataju (a sigurno dopuataju osim ako si iz sjeverne europe)
MiovutraISTRAŽIVAČ

maj 2012.

#101
Topli pozdrav svima u veseloj zelenoj .org :) Nadam se da ovaj post nee stvarati problema u ovoj rubrici, nekakomi se u inila optimalna tbh. Zabio sam neke pare na RQSeeds i toplo se nadam da nisam totalno falio tj. imam pitanjce naravno za nekog long time grower-a samo kratko mialjenje na odabir i naravno dr~im fige da e mi osoba koja je imala s tom kuom i sortama posla rei ata bih mogao o ekivati uz naravno svjestan sam ato optmalnije uvjete prilikom odgoja mojih bebica :) Unaprijed Zahvalan! White widow - Amnesia Haze - Royal Dwarf Auto - NL Auto ps:sti i e mi i 3komada njihovih random mjenki, nadam se da e me ugodno razveseliti hehe /over and out

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se