LEGACY
dvo-umica..heh
20 odgovora1,627 pregleda
nodi
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
nodiISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#1
ovako kolege u pon mislim narucit 5 sjemenki od ''Dutch Passiona'' za outdorr uzgajanje..
Pa me zanima dal mi mozete preporucit koju sortu da uzmem ili mozda da pogledam neko drugo sjemenje..
piaite nea nije bitno neda mi se vise objasnjavat.. ubijen sam i nemam volje pisat..valjda razumijette :icon_lol:..
poz i hvala... chill
nodi
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
nodiISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#2
ovako bacio sam o
i na:
Dutch Passion Fem Passion 1
Dutch Passion Fem Hollands Hope
Dutch Passion Fem Frisian Dew
Dutch Passion Fem Purple Star
..eto ako je netko voljan pomoc mojoj nedoumici.. :-)
ranrom
ENTUZIJASTA213 REP3%
→ Poznavalac
OkiyKiku
ENTUZIJASTA232 REP8%
→ Poznavalac
OkiyKikuENTUZIJASTA
maj 2009.
maj 2009.#5
Za outdoor od DutchPassiona uzmi Durban Poison! Nee ti biti ~ao, kad zapalia Durbana ko da si spojio na struju!!!
nodi
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
nodiISTRAŽIVAČ
maj 2009.
maj 2009.#6
a da.. Al zasto da ti ga opisujem kad je to za outdoor.. :icon_lol:
nodi
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
elephant0r
AMBASADOR3.331 REP52%
→ Legenda
elephant0rAMBASADOR
maj 2009.
maj 2009.#8
bitnije ce ti na kraju bit koliko je to kvalitetno uzgojeno nego koji je strain.. izaberi sta ti zvuci dobro.. nemos fulat :)
badger badger
ENTUZIJASTA362 REP41%
→ Poznavalac
badger badgerENTUZIJASTA
maj 2009.
maj 2009.#9
ja bi ti za autodor preporucio sorte vocnog opredjeljenja
kao sto su
lemon skunk
blueberi
i one neke havajske sorte mi zvu
e predobro a nisam imo prilike probat...
sta god da uzo (preporuka sativa) nemos fulat...
(ak nevolis voce zanemari)
izaberi jednu SIGURNO E` POGRIJE`ITI HAHAHAHAHA.
hihi
sretno i pozz
nodi
ISTRAŽIVAČ68 REP12%
→ Entuzijasta
maj 2009.
1 / 11
maj 2009.
maj 2009.