LEGACY
Povečalo/lupa ili mikroskop
18 odgovora4,834 pregleda
Peronospora
ISTRAŽIVAČ59 REP6%
→ Entuzijasta
PeronosporaISTRAŽIVAČ
sep 2009.
sep 2009.#1
ata uzeti?
Voarska lupa 10x VPC (Kn):36,07
ili
Mikroskop 30x VPC (Kn):136,07
hvala
Che*
LEGENDA5.871 REP9%
→ Zmaj
Che*LEGENDA
sep 2009.
sep 2009.#4
evo ti moja preporuka...50-60kn sa dostavom...kod nas 200-250kn...
http://cgi.ebay.com/NEW-60X-100X-ZOOM-MINI-LED-LIGHTED-POCKET-MICROSCOPE_W0QQitemZ250496269871QQcmdZViewItemQQptZLH_DefaultDomain_0?hash=item3a52bdbe2f&_trksid=p3286.c0.m14
e bay je zakon...
Peronospora
ISTRAŽIVAČ59 REP6%
→ Entuzijasta
PeronosporaISTRAŽIVAČ
sep 2009.
sep 2009.#5
To me je i zanimalo; koliko poveanje treba da se vide trihi.
Naru
io sma ovog kineskog sa e-bay-a, javim kad stigne kakav je.
thx
43 kn, nema poatarine ni carine jer je "sitnica"
sep 2009.
1 / 10
sep 2009.
okt 2015.