LEGACY
Indoor pAranoJa.....iskustva
40 odgovora4,145 pregleda
Socrat
ENTUZIJASTA288 REP22%
→ Poznavalac
SocratENTUZIJASTA
dec 2010.
dec 2010.#1
Otvaram temu iz onog jedinog razloga zkj ne volim indoor.
A to je paranoja... Your not paranoid until they're really out to get you:rofl:.
Kakve ste vi ne obi
nemjere sigurnosti poduzimali iz razloga ato ste malo paranoi
ni..?
Kakva iskustva imate gdje ste se gotovo nasmrt preplaaili?
npr. indoor, puno lampa, svijetlost se prek noi vidi van,
ili mirisi prije harvesta dopiru do susjeda?
Bliski susreti sa susjedima?
Baa da
ujem kakva iskustva imate,
you know you have them, speak dammit!
:drink:
No catts have been cheezed in the making of this topic!
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
dec 2010.
dec 2010.#2
Ja sam rjeaavao paranoju tako ata san samo ja zna kako u
i u box i di se uop
e nalazi.Bilo je ljudi u blizini,mo~da ni pas nebi mogao niata nanjuakati al nikad se ne zna.Jedan opuaak u blizini ako uop
e nanjuai neato pa nek me ganjaju radi njega.Trenutno mi je paranoja jer ne raste niata.
`ta viae stealth i to je to.
NumBdoT
ENTUZIJASTA520 REP80%
→ Poznavalac
NumBdoTENTUZIJASTA
dec 2010.
dec 2010.#3
prvih 2 tjedan growa nisam ni razmisljo da imam light leakove,jean prijatelj dolazio domene uzjebo me reko da se sve vidi vani,nabio deke na prozore haha,dok nisam ventilaciju saniro pa poceo zatvarat vrata al i dalje imam deke na prozorima utoj prostori xD,nekoliko ljudi mi znalo komentirat kako nekako cudno mi cjela kuca smeka al nisu pokopcali ocem se radi....uzjebalo mi se nest sa ukucanima i moro sam premjestit box usred noci na drugi kraj grada....nadam se smirenju strasti i naucio sam da je uvjek treba imat dobre odnose sa susjedima,moras jbg nabit aaradu da neprivlacis previse sumnje a da skuliras one koji vec znaju...al nemogu rec da sam se previse bediro,puno sam vise bedova dozivljavo sto se tice uzgoja neg skjuritija.....al uvjek je dobro primpremit teren...
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#4
Indoor paranoja? Nikad me nije bilo strah, znam ata radim, znam kome smijem re
i i to je to. Bez paranoje najbolje!
NumBdoT
ENTUZIJASTA520 REP80%
→ Poznavalac
NumBdoTENTUZIJASTA
dec 2010.
dec 2010.#5
nikad nemos putnik bit siguran,al uvjek je bolje bit samouvjeren nego paranoican lose za probavu,govorim iz osobnog iskutva hahaha
vladozen
ISTRAŽIVAČ89 REP26%
→ Entuzijasta
vladozenISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#6
Ja mislim da ato se viae skrivaa sumnjiviji si.No,i to je relativno.
xxrobixx
AMBASADOR4.300 REP80%
→ Legenda
xxrobixxAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#7
Nije da sam 100% siguran, ali siguran jesam u ono ato radim. Prihvatio sam rizike svoga hobija, tako da me baa briga. Ako se mora desit, desit e se. Ka~e, ne pri
ati previae, ne puno vjerovat svima i to je to. Nemaa se ata plaait, teako je indoor pasti ako nisi komercijala.
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#8
dobro putnik zbori! ako znas rizik i svjestan si ga paranoja je blaza e sada sta ako je sajt nigdje drugdje nego na balkonu pa ju prenosis sa balkona na balkon da bi uhvatio sunca a jos uz to si na prizemlju pa trska na balkonu pa razne deke ....brate paranoje da se useres.)
Vanzemaljac
AMBASADOR1.847 REP10%
→ Legenda
VanzemaljacAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#9
:icon_lol:izvini sto se smijem moram:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
razumjem te u potpunosti....pogotovo ako se tako nesto radi u napusenom stanju:bong7bp::popworm::ohno::icon_lol:
papandopulo
ISTRAŽIVAČ181 REP87%
→ Entuzijasta
papandopuloISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#10
indoor je zakon imam krug prijatelja koji su kod mene 2-3 puta tjedno a samo jedan zna o mom hobiju ali bez obzira paranoja je neizbjezna da nezaboravim,podstanar sam pa me ta paranoja tjera da redovno placam rezije i stan tako da je u mom slucaju cak i korisna........ ako je pravilno dozirana:)
Marker
AMBASADOR1.557 REP2%
→ Legenda
MarkerAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#11
jednom sam se opekao i nikad vise :),nema vise paranoje kada se lijepo zastiti da neide van svijetlost i to...i naravno glavno pravilo NIKOME NE GOVORITI NISTA U VEZI TOGA:smoke18:
tinitus
ENTUZIJASTA445 REP61%
→ Poznavalac
tinitusENTUZIJASTA
dec 2010.
dec 2010.#12
Ja bi rekao da je "uredan zivot" tj. neprivlacenje sumnje i izbjegavanje nekih ilegalnih radnji najbitnije za siguran grow.
Evo jedan moj dobar poznanik pao nekidan iaao ovom drugom na ulici dodat par apaurina (ovaj ga zamolio par kom)
i bam drotovi i no u pritvoru :lock: i ujutro s njim u pretres stana. Iako ima papir da ih pije nije smio davat drugom, kazneno djelo, katastrofa. :mrtva_banana:
sva sria niata inkriminirajue nije imao doma.
Ja otkad sam malo odrasto :ludaci_lol: i ne dimim viae po parkiima ni ne sjeam se
kad mi je zadnji put drot rekao da izvadim sve i d~epova :sick:
Uglavnom opreza i srie nikad dosta.
neo
ISTRAŽIVAČ192 REP95%
→ Entuzijasta
neoISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#13
upravo to uredan zivot...posao...izbegavanje svih konflikata sa bilo kim... razne gluposti tipa tinitusov poznanik i slicno.jer moze da bude ganjali liju a isterali vuka,i sreca vazan faktor...sve ovo pod uslovom da ne prodajes nista iz vrta jel bilo sta slicno...a paranoja uvek je prisutna mada ako si temeljan i odradis pametno manji razlog za strah...moje misljenje
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#14
nisam indoor ali kao i da jesam, jer mi je sajt odmah kod mene doma...
uglavnom svaki cim koji sam
uo, auto bilo ata, trk na prozor,
svako malo sam skakao i gledao tko to dolazi, dali je policija ili pitaj boga tko...
rijeaavao sam paranoju tako da sam sam sebi reko, "ne pri
aa nikome o tome, nitko baa nezna i sve je ok"!
stalno mi je tako i to jednostavno mora bit.. nema growanja bez paranoje, uvijek si jednom nogom u grobu, kak bi se reklo!
slobodan
AMBASADOR2.743 REP36%
→ Legenda
slobodanAMBASADOR
dec 2010.
dec 2010.#15
opreza nikad dosta.kazu bolje spreciti nego leciti.
ja kada sam krenuo nikom nisam rekao,medjutim kada nisam bio kuci dodju mi dva drugara i burazer ih pusti u sobu da me sacekaju... posle,i pored toga sto se znamo ceo zivot,pocela je da me hvata frka i na najmanji sum,ili kada kola stanu ispred kuce. a onda da sve bude gore,burazer pocne da me tripuje kako momci u plavom mogu da me nadju preko ovog foruma zato sto koristim usb mobilni internet...
i to sam trpeo neko vreme,a zatim sam popizdeo i ceo grov iselio u drugu kucu koja nije na mom imenu,a onda sam uzeo tri klona koja su malo narasla i pustio da se osuse. kada su se osusila pozvao drugare na pice pre grada,i naravno sami se interesovali i ja im pokazao osusene biljke. reko im da je uzgoj tezak i da neumem ja to...
a sada na novoj lokaciji sam preduzeo mere predustroznosti. redovno se placaju racuni,a sa komsijama progovorim tek toliko da znaju da ima nekog. nikakvo djubre vezano za uzgoj ne bacam vec ga spalim,a ono sto ne moze da izgori bacim na drugi kraj grada.jedini ko zna za grow je moj pas od 80kg! internet vise ne koristim uopste sa te lokacije,a mobilni kada idem u grow ostavim kod kuce. svakodnevno idem u kucu da hranim kera, i to je to... sad mogu da kazem da mi je mnogo lakse i da mirnije spavam.
po meni oni koji uzgajaju u stanu se igraju sa vatrom... kuca je zakon!
bitno je jako da se nikom ne hvalite kako mozete da nabavite ili da umete da uzgojite,niti da slucajno prodate ili poklonite ni 1g! nema razlike izmedju da nekom poklonite ili prodate...
tako da izuzev vas clanova foruma nisakim nepricam o growanju. a da budem iskran ni ne poznajem nekog ko bi se toliko razumeo po pitanju svega da moze da mi da neki koristan savet...
eee nepisa se ja... sad mi nekako jos lakse,kad sam podelio to s vama.... :)))
zx9r
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
zx9rISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#16
sto se tice toga, meni je dobro
inace se bavim servisiranjem kompjutera pa su svi doduse navikli da ih imam uvjek vise u kuci
e sad... cik pogodi koji je pravi :D
vi znalci kad bi dosli shvatili bi.. u to nesumnjam
ali sama zatucana okolina vjerujem da nema sanse
Socrat
ENTUZIJASTA288 REP22%
→ Poznavalac
SocratENTUZIJASTA
dec 2010.
dec 2010.#17
Ok, s time da sam do prije 1god. mislio da se puae samo listovi,
a da hedovi ni ne postoje,
sasvim ti vjerujem koliko je okolina zatucana!
Socrat
ENTUZIJASTA288 REP22%
→ Poznavalac
SocratENTUZIJASTA
dec 2010.
dec 2010.#18
Poznajem taj osje
aj predobro,
svaki puta kada netko zatrubi, zako
i, da
ujem bilo kaj... odmah na prozor,
iako ne vezano za vuvu ni na koji na
in, da sad imam pretres kue, nebi nia naali,
jer nemam nia (ni kod sebe, nit kod ikoga, zna
i nemam veze s glupostima), ali iako toga svjestan, joa uvijek se bojia ne
ega!
Glupi osje
aj stvarno!
neo
ISTRAŽIVAČ192 REP95%
→ Entuzijasta
neoISTRAŽIVAČ
dec 2010.
dec 2010.#19
ScuderiaBull...okolina je uglavnom zatucana...meni jedan outdoor tako otisao... nikad ne bi rekao ovaj zna gandzu da je cuo a kamoli video... uglavnom su vise pokvareni...
Socrat
ENTUZIJASTA288 REP22%
→ Poznavalac
SocratENTUZIJASTA
jan 2011.
jan 2011.#20
I prejebo te susjed?
Znaa ata ja mislim, nisu ljudi toliko pokvareni koliko su DEZINFORMIRANI...
Oni misle, "joooj marihuana, pa to bu nam djecu ubilo i navuklo, pa
e raditi za kikiriki u Gajevoj (i joa ih navue na druge droge, ne?)"
Da su ljudi pametniji, znali bi da te niata nemre navu
i na neata sasvim drugo! Ako klinci (nedaj Bo~e) misle prei na speed, meth ili heroin itd... o tome e odlu
iti oni, ko voli nek izvoli,
nitko ne sili ljude, ali e se zagarantirano UNI`TITI od takvih droga (ne pri
am o vuvi i ostalim biljkama)
dec 2010.
1 / 21
dec 2010.
jan 2011.