LEGACY
Kako platiti seme keshom
48 odgovora11,027 pregleda
botanicar
ISTRAŽIVAČ98 REP32%
→ Entuzijasta
botanicarISTRAŽIVAČ
jan 2006.
jan 2006.#1
nemam kreditnu karticu , kako mogu naruciti seme a da ga platim kesom . odlicna stvar je sto se seme moze ovako naruciti.SVAKA CAST , mastam o hibridima godinama i juce sam vas slucajno pronasao alal vera urednicima , jedino me malo bune one rubrike na kraju porucivanja semena pa dali neko moze i to malo da mi pojasni kako se ispunjavaju te rubrike i kako da im ostavim svoju adresu i dali novac i podatke mogu da im posaljem pismom
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
VutragenjoZMAJ
jan 2006.
jan 2006.#2
Za svaku sitnicu koja te zanima samo posalji mail ne engleskom online shopu. Izvrsnu su momci i imaju odlicnu email podrsku. Raspitaj se kod njih posto mi zakonski ne smijemo nista da imamo sa njima.
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#3
e ljudi zdravo ja sam novi na forumu... zanima me dal moze da se plati preko ziro-racuna ako narucim seme>?
GreenMan
AMBASADOR4.602 REP89%
→ Legenda
GreenManAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#4
To treba da pitas prodavca.
p.s. Verrovatno moze ali nisam siguran da je to bas pametna ideja.
smokin'green
AMBASADOR1.770 REP8%
→ Legenda
smokin'greenAMBASADOR
dec 2008.
dec 2008.#5
ja sam popunio formulare,ubacio u kovertu form. zajedno sa novcem i dobio za 10 dana bez problema.Samo sto sam poslo preporuceno pismo da bi bio siguran da ce stic
0 REP0%
→ Istraživač
dec 2008.
dec 2008.#7
Preporuceno ti je da nemo~e svatko podii poailjku nego samo ona osoba kojoj se aalje, sve o svemu u poati ce da ti sve objasne.
6 REP12%
→ Istraživač
8 REP16%
→ Istraživač
sep 2010.
sep 2010.#9
Sjajna Tema , ALI Opet NIko nece da kaze , Osim para za seme koliko para treba za postu ili se to placa kad stigne ili kako mene to zivo zanima . BTW Iz Srbije Sam
Socrat
ENTUZIJASTA288 REP22%
→ Poznavalac
SocratENTUZIJASTA
okt 2010.
okt 2010.#10
Zaato nitko ne odgovori na Darievo pitanje? (i mene zanima)
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
okt 2010.
okt 2010.#11
Zar nije za poatu dovoljna markica samo,to ipak treba biti obi
no pismo,nikakav paket.Kao da se dopisujea s nekim.
Odin_of_Asgard
POZNAVALAC1.455 REP95%
→ Ambasador
Odin_of_AsgardPOZNAVALAC
okt 2010.
okt 2010.#12
Alien na svojoj stranici ima adresu i ~iro ra
un banke na koji se uplate pare i kad kod njih napravia narud~bu, im pare legnu na banku, oni aalju paket...
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#13
Nisam još uspio naručit ali ono što sam stavio u košaricu je ispalo ovako evo prikaza :
Select a shipping destination Select a shipping method
Purchase price: 19,50 € (~17,29 £) Shipping: 7,00 € (~6,21 £) Total:
26,50 € (~23,50 £)To jest 7 eura za poštarinu to jest na engleskom shipping .
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
avg 2011.
avg 2011.#14
Malo me maltretira internet veza pa duplira odgovore sorry !
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
murcielago919
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
murcielago919ISTRAŽIVAČ
okt 2012.
okt 2012.#16
A ako saljem pare za semenke koje kostaju 40eura samo toliko da posaljem u koverti sa nekom cestitkom,naravno pre toga sam im poslao sta zelim i odgovorili su mi samo da cekaju uplatu i to je to i treba da fotokopiram ono sto su mi poslali na koju adresu da dostave i to da im posaljem u koverti i ako treba kako to da uradim kada nemam kuci stampac .Samo treba da cekam kada ce da stigne lubavno pismo :)) ovo mi je prvi put ovako da radim ali nisam siguran,nije zbog para nego zna se vec zbog cega.
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
okt 2012.
okt 2012.#17
Vrlo je iritantno
itati sve ove postove i ne rei ljudima kako naj lakae i naj sigurnije do sjemena . Cenzura je to strong ...~ao mi je novaci .
Dr.Grow
ISTRAŽIVAČ69 REP13%
→ Entuzijasta
Dr.GrowISTRAŽIVAČ
okt 2012.
okt 2012.#19
Po meni najsigurnije je je otici po seme i licno ga kupiti ako ste u mogucnosti naravno.Ja sam na primer iz Srbije i po svoje seme cu licno da odem u Austriju jer imaju jako kvalitetne banke semena a i nije daleko oko 400 km karta za voz oko 70 e,ali naravno semenice vas onda izadju duplo skuplje...Moje misljenje za najsigurniji nacin ,mozda i gresim,ne znam :)
4 REP8%
→ Istraživač
Igor78
ISTRAŽIVAČ141 REP61%
→ Entuzijasta
Igor78ISTRAŽIVAČ
avg 2014.
avg 2014.#21
Narucio sam seme od Banke SensiSeeds ,poslao preporucno 12 tog ovog meseca.Pratio sam posiljku gde je izmenicna u Beogradu posta prosledila dalje za Holandiju vec 13 tog.Danas proverim profil na sensiseeds my order gde pise da jos cekaju kesh.Meni je prvi put da kupujem seme od njih i zanima me ,koliko vremenski traje procedura tj kada bi trebao dobiti seme?
doctor/stole
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
doctor/stoleISTRAŽIVAČ
dec 2014.
dec 2014.#22
pozz ljudi..sve je to ljepo i bajno ali uvjek postoji ali.. dali je mozda tko narucivao sa nekog dobrog seeds banka u kojem je slao novce poatom preporu
eno ili preko IBAN a da mu je sve ispalo kako treba.. mo~e neki predlog ako imate iskustva sa takim seeds bankom
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
dec 2014.
dec 2014.#23
Zaato ponavljaa pitanje u viae tema? Jesi li ti mo~da onaj od ju
er, ato ne
ita odgovore i spama samo okolo? Jel moram bit grub?
http://vutra.org/threads/pravilnik.10131/
doctor/stole
ISTRAŽIVAČ136 REP57%
→ Entuzijasta
doctor/stoleISTRAŽIVAČ
dec 2014.
dec 2014.#24
sori je da sam jucer preterao i nisam pratio gdje sam sta pisao vidio sam tvoju opomenu ali pre kasno... samo sam htjeo doci do svoga odgovora ali nisam uspio..naucio sam se sad redu nema beda pozz ;)
jan 2006.
1 / 25
jan 2006.
dec 2014.