LEGACY
Monster Cropping
22 odgovora3,268 pregleda
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Zelenko63ZMAJ
mar 2016.
mar 2016.#1
Pozdrav drugovi i drugarice,
neato Vam mogu rei iz prve ruke a i mislim da mi je to sveta du~nost po hobiju.
Rije
je o jednom relativno novom i interesantnom na
inu koniranja biljke. Sve sam pokuaao navesti onako zdravo selja
ki,da bude razumljivo koliko je god mogue :)
Projekt joa nije gotov,u tijeku je no poanta je vidljiva ve sada.
Potkrijepit cu fotkama a mo~da i review-om tuta na kraju radi ato boljeg pregleda.
Ovo je verzija 1.0 :):razvaljen::
:respect:
}ivjeli i ~ivjela:vutra:
jesam
ZMAJ41.782 REP
jesamZMAJ
mar 2016.
mar 2016.#2
ja sam isto uzimala klonove s biljke u cvjetanju, isto su bile fr
kave, brzo se unormale i normalno po
nu rasti i to ubrzano, tj. sukladno nekoj svojoj dobi, ima i fotka negdje na forumu
koliko se sjeam, viae ih se nije uspjelo ukorjeniti, ali one koje su se uspjele, bile su stvarno prva liga
Imbra Presvetli
ZMAJ53.695 REP
amneziaHaze
ZMAJ16.932 REP
bigeskalibur
ZMAJ24.708 REP
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
Herb GardenerZMAJ
maj 2020.
maj 2020.#8
@Talicni taj hedic odakle su izasli izdanci, kad se osusi makni rukom, da ne krene slucajno plijesan tu..
Talicni
AMBASADOR3.670 REP62%
→ Legenda
TalicniAMBASADOR
maj 2020.
maj 2020.#9
Na nekim mogu odmah jer nije iz njega izraslo nego pored, da skidam odmah ili biljka uzima neku hranu odatle sad?
Herb Gardener
ZMAJ35.724 REP
Herb GardenerZMAJ
maj 2020.
maj 2020.#10
Hranu uzima iz zemlje:) a skines kad vidis da je suvo, osjetices pod rukom, drobi se kao presusen hed.. sto i jeste:) i ostane ti stablo ispod toga.. do tada ne diraj dok izlaze nove grane..
Talicni
AMBASADOR3.670 REP62%
→ Legenda
TalicniAMBASADOR
maj 2020.
maj 2020.#11
Thanks, prvi put ovako nesto radim, tako da je svaki savet vise nego dobrodosao :)
xx_tani
LEGENDA13.902 REP89%
→ Zmaj
xx_taniLEGENDA
jan 2021.
jan 2021.#12
Odraen LST na monster klonu, lagala bi kad bi rekla da se nisam namu
ila dok sam sve te stotine grana isavijala svaku u svom nekom smjeru :zvezda:: Danas joj je 18.dan od kad pustila korijen..:bocni::
I evo ga mlai jedan, 21.1. pustio korijen, njega puatam da joa naraste pa e usljedit LST.
}ivila :rolleyes:
mar 2016.
1 / 12
mar 2016.
jan 2021.