LEGACY
pocetnik...triban pomoc!!!!
10 odgovora1,284 pregleda
7 REP14%
→ Istraživač
jan 2010.
jan 2010.#1
Napravija san veliku gresku...isa san na brzinu zasadit sjemenke i samo san ih ubacia u casu sa zemljon stavia vatu priko i zalija...zaboravija san stavit zemlju priko sjemenki...sada su proklijale..kako da to ispravin??
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jan 2010.
jan 2010.#2
Ako se klica zabila u zemlju onda nemoj pokusavati dizati je, nego samo nabaci zemlje iznad i napuni casu do vrha.
Ako se nije zabila onda je podigni napravi prstom rupicu dubine 0.5cm i ubaci je unutra.
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
feb 2010.
feb 2010.#3
Nisi napravio greaku.
Makni vatu.
Ili u
ini kako je HeMan rekao, to je isto ispravno.
Nastavi voljeti svoju biljku.
14 REP28%
→ Istraživač
10 REP20%
→ Istraživač
feb 2010.
feb 2010.#5
Ovako htio bih pitati jedno pitanje. Ja sam amater ovome. Dali se puae samo hedovi biljke ili i listovi ?
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
feb 2010.
feb 2010.#6
Puai ata oa ! Ali ve
ina puai samo hedove , a od lia
a pravimo derivate ! ITAJ pa pitaj !
jan 2010.
1 / 6
jan 2010.
feb 2010.