VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQpocetnik...triban pomoc!!!!
LEGACY

pocetnik...triban pomoc!!!!

10 odgovora1,284 pregleda
#1
Napravija san veliku gresku...isa san na brzinu zasadit sjemenke i samo san ih ubacia u casu sa zemljon stavia vatu priko i zalija...zaboravija san stavit zemlju priko sjemenki...sada su proklijale..kako da to ispravin??
He-ManLEGENDA

jan 2010.

#2
Ako se klica zabila u zemlju onda nemoj pokusavati dizati je, nego samo nabaci zemlje iznad i napuni casu do vrha. Ako se nije zabila onda je podigni napravi prstom rupicu dubine 0.5cm i ubaci je unutra.
TarkiPOZNAVALAC

feb 2010.

#3
Nisi napravio greaku. Makni vatu. Ili u ini kako je HeMan rekao, to je isto ispravno. Nastavi voljeti svoju biljku.
#4
fala van...evo vec ima 3 mala listica..prisritan san.. =))

feb 2010.

#5
Ovako htio bih pitati jedno pitanje. Ja sam amater ovome. Dali se puae samo hedovi biljke ili i listovi ?

feb 2010.

#6
Puai ata oa ! Ali ve ina puai samo hedove , a od lia a pravimo derivate ! ITAJ pa pitaj !

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se