LEGACY
Vreme je jos uvek lepo
16 odgovora1,016 pregleda
Djinaa
ISTRAŽIVAČ74 REP16%
→ Entuzijasta
DjinaaISTRAŽIVAČ
sep 2012.
sep 2012.#1
Ljudi pustate li jos u outdoor-u svoje biljke?!?!Ovaj mesec kao i cela godina idalje je toplo i lepo vreme,pa me zanima sta vi radite i sta mislite?Doduse bila je velika susa i zemlja je suva pa kako vi rabotite ove godine s'bilje?Jah guaide and protect:banana_rasta:
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
sep 2012.
sep 2012.#3
puata se dok treba,prati se ako po
mu kiae,trese se voda iz hedova da ne bi popljesnivili....meutim, tu je to uskoro:)
Pappi
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
PappiISTRAŽIVAČ
okt 2012.
okt 2012.#7
u mojim krajevima najavljuju za 4-5 dana kise koje ce trajati 5-6 dana..te kise ce biti prirodni flush,i onda verovatno bud cut. :)
sativa..pocela cvetanje krajem jula,pocetkom avgusta..to dodje nekih 70ak dana..sto bi trebalo da bude ok..samo da hedovi prezive kise i sve 5. :)
u svakom slucaju,za 10-15 dana ce imati dobrih 20-ak % vece hedove...ili zivim u zabludi? :)
sep 2012.
1 / 9
sep 2012.
okt 2012.