VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQVreme je jos uvek lepo
LEGACY

Vreme je jos uvek lepo

16 odgovora1,016 pregleda
DjinaaISTRAŽIVAČ

sep 2012.

#1
Ljudi pustate li jos u outdoor-u svoje biljke?!?!Ovaj mesec kao i cela godina idalje je toplo i lepo vreme,pa me zanima sta vi radite i sta mislite?Doduse bila je velika susa i zemlja je suva pa kako vi rabotite ove godine s'bilje?Jah guaide and protect:banana_rasta:
not smokeLEGENDA

sep 2012.

#2
pusta se nego sta al mislim jos 10 dana pa ce se vreme pogorsati mislim nocne temp. zemlja nije suva ko zaliva sve po mogucnostima

sep 2012.

#3
puata se dok treba,prati se ako po mu kiae,trese se voda iz hedova da ne bi popljesnivili....meutim, tu je to uskoro:)
THC_powerLEGENDA

sep 2012.

#4
i ja slicno ko VenloNL, al moje su procvjetale tek pocetkom rujna, tek 4 tjedna cvjetaju, bar jos toliko

sep 2012.

#5
Moja minimala do 25. 10-tog. Vrijeme e biti iznadprosje no toplo sa veinom sun anih dana cijeli 10-ti mjesec, a none temperature se nee spuatati ispod 4 stupnja, tako ka~u dugoro ne prognoze.

sep 2012.

#6
naravno cure ostaju vani do prvih mrazova bar ja tako radim i one nisu dovoljno gotove do tad :ludakznaci i do 11 mjeseca ako treba
PappiISTRAŽIVAČ

okt 2012.

#7
u mojim krajevima najavljuju za 4-5 dana kise koje ce trajati 5-6 dana..te kise ce biti prirodni flush,i onda verovatno bud cut. :) sativa..pocela cvetanje krajem jula,pocetkom avgusta..to dodje nekih 70ak dana..sto bi trebalo da bude ok..samo da hedovi prezive kise i sve 5. :) u svakom slucaju,za 10-15 dana ce imati dobrih 20-ak % vece hedove...ili zivim u zabludi? :)

okt 2012.

#8
bice pappi bice:dada
DjinaaISTRAŽIVAČ

okt 2012.

#9
To je to Full fullova %)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se