LEGACY
dutch passion-fem sjeme ili hermi?!?!?!
14 odgovora2,370 pregleda
patience
ISTRAŽIVAČ76 REP17%
→ Entuzijasta
patienceISTRAŽIVAČ
jun 2009.
jun 2009.#1
kao ato vidite iz naslova teme, pitanje je, da li imate iskustva i kakvog, kad su u pitanju njihove fem. sjemenke. Manje viae moji su svi ispali hermii :sick:
Igrow-Soil Cannativa
ENTUZIJASTA380 REP45%
→ Poznavalac
Igrow-Soil CannativaENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#2
hah,steta...
iskreno,neznam bas niti kako si ih uzgajao/la,al sad me opet bode pitanje regular ili fem da uzmem.....
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jun 2009.
jun 2009.#3
Uzmi fem svakako ako si u mogu
nosti.Bar imaa garanciju da
e biti ~enke,koliko toliko.
Meni od 5 sativa ata su pre~ivile klijanje svih 5 su ~enke,zna
i nema greake,fem je fem.E sad ata bi od onih drugih 5 bilo neznam,ali ra
una san na ovaj prosjek tako da san svakako zadovoljan.
bruno93
ENTUZIJASTA316 REP29%
→ Poznavalac
bruno93ENTUZIJASTA
jun 2009.
jun 2009.#4
ja sam imao od njih Durban Poison 5 fem sjemenki i bile su zenske sve tako da je najvjerovatnije do tvog nacina uzgoja :/
mali.medo
POZNAVALAC669 REP8%
→ Ambasador
mali.medoPOZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#5
umene "orange bud" od dp-a
eka da se vratim sa g.o.
ovaj deo mi se nikako ne asvi al
e da vidimo...
...(nadam se da si imo faking peh;)...!!
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#6
Fem je fem jebiga,neznam ata da ti ka~em,neki ka~u da stres uzrokuje hermie ja
u baa vidjet,biljke su mi proale stresa do jaja,vru
ina,presaivanja,oluje i svakakva sranja plus nametnika ko u pri
i i joa su okej,i sve su zasad ~enke,vidjet
emo kako
e cvjetanje pro,makar iskreno mene boli kita i ako budu hermi
i,joa bolje bar
u imat besplatnog fem sjemenja zar ne???hehe
He-Man
LEGENDA9.657 REP47%
→ Zmaj
He-ManLEGENDA
jul 2009.
jul 2009.#7
A koliko je kvalitetno onda to sjemenje sta se dobije od "izmucenog" hermica ?
Mozda bi za dobivanje fem sjemena bilo pametnije skupiti pelud s hermica pa s njim oprasiti zensku biljku.
(nisam bas 100% siguran da bi ovo radilo, ali cini mi se da bi trebalo funkcionirati)
4herbs
POZNAVALAC1.490 REP99%
→ Ambasador
4herbsPOZNAVALAC
jul 2009.
jul 2009.#8
malo manje kvalitetno nego ono kupovno i to u smislu da viae hemafrodizira ali ne utje
e na kvalitetu proizvoda,ali neznam nije niata od tog dokazano,nakon nekoliko generacija se tek hemafroditna svojstva kod takvih biljaka poka~u!
jun 2009.
1 / 8
jun 2009.
jul 2009.