LEGACY
Stekanje?
29 odgovora1,589 pregleda
29 REP58%
→ Istraživač
nov 2019.
nov 2019.#1
Pozdrav, zbog vece kolicine imam problem jer ne zelim drzati u stanu pa me interesuje da li moze da se zakopava? Bas nisam upoznat sa tim. Imate neke predloge za stekove a da nisu u blizini doma?
fizzika
ISTRAŽIVAČ61 REP7%
→ Entuzijasta
fizzikaISTRAŽIVAČ
nov 2019.
nov 2019.#2
bukv ja msm da je ipak najb da ti stekas u stanu nprm nisam u najb situaciji i rizicnije mi je zbog keve da stekam, radi u sudnici pa ti jos vidi.. ajde cale on jos i full sa njim sam pusio pljuga barem 3,4 puta na moru i to ce mi ostati u secanjima bukv. Mada nbtn to ako imas krevet na rasklapanje ustekaj u njega i resen posao, tu ja redovno stekam i blejica mi :banana_rasta:
NewPlayer
ZMAJ18.617 REP
NewPlayerZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#3
Najbolje bi ti bilo da shtekash kroz hash ili rosin.. Masu materijala umanjis za vise od 50 posto a u dobivenom je kvaliteta te mase i stvarno je kvalitetna ako ju dobro odradis. To ti je moj savjet :)
Badi
ZMAJ177.232 REP
BadiZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#4
Ako ne ~elia preraivat, uvijek mo~ea strpat u ato vee staklenke ili sl., naravno moraju bit dobro zatvorene i zakopaa ih negdje u aumi.;)
15 REP30%
→ Istraživač
nov 2019.
nov 2019.#5
Meni na pamet palo da stavis u staklenke dobro zatvorene
Staklenke u neku drvenu ili metalnu kutijicu i nju onda zakopas negdje u sumi npr.
Pablito
LEGENDA7.320 REP23%
→ Zmaj
Z&N
ZMAJ26.977 REP
Z&NZMAJ
nov 2019.
nov 2019.#7
O sunce ti ~arko,koje su ovo ideje :rofl:
Ovo sa vakumiranjem ti je joa naj bolje. Ja sam tako,samo bez zakopavanja :D
Puno manje prostora zauzima i lako je sakriti.
29 REP58%
→ Istraživač
nov 2019.
nov 2019.#8
Kako mogu da vakumiram? Sta mi treba da uzvucem vazduh ili samo da istisnem?
Pablito
LEGENDA7.320 REP23%
→ Zmaj
PablitoLEGENDA
nov 2019.
nov 2019.#9
Kupi masinu za vakumiranje hrane. 25e kosta i dobijes kese uz nju. Izvuce i zavari kesu masina.
29 REP58%
→ Istraživač
nov 2019.
nov 2019.#13
Ne trolam, pitao sam ozbiljno. Nasao sam resenje tako da ono, moze tema da se lock ili prebaci negde. Stvarno nisam imao predstavu. :)
Hvala svima na odgovorima.
Pablito
LEGENDA7.320 REP23%
→ Zmaj
Dvolicni
LEGENDA13.576 REP86%
→ Zmaj
nov 2019.
1 / 16
nov 2019.
nov 2019.