LEGACY
dali da sjecem drvo ili ne ??
20 odgovora1,774 pregleda
nebitno
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
nebitnoISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#1
vako biljka mi dobija premalo svijetlosti, jer je na mjestu okruzena s drvecem.
eh sadpitanje.
dali da sjecem ta drva, i dali ce ona biti pod stresom ako to uradim ?
da nebi slucajno promijenila spol posto je vec zesnko :P pozz
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
crookrutniENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#2
Samo ti posjeci drvo a ona e te nagraditi jer si joj omogu
io dvoljno svjetlosti .
tinitus
ENTUZIJASTA445 REP61%
→ Poznavalac
tinitusENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#3
a drugi put bolje odaberi mjesto, da ne bi stradala auma radi tvog growanja :prof10:
nebitno
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
nebitnoISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#4
jbga bolje da drvo strada nego ja, a ta drva tako i tkao stradaju jjer tu sjecem sumu za ogrijev :P hahhaha
nebitno
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
nebitnoISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#6
poceo : a sam im smao vrhove odsjekao, tako da moze svjetlo doci a da ne rusim citavo stablo :P pa cu ici danas da vidim koliko svjetla dobije :P
Avantura
ZMAJ15.881 REP
nebitno
ISTRAŽIVAČ63 REP9%
→ Entuzijasta
nebitnoISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#9
hahahah jest, nadam se da ce nesto bit, prije podne nije imla svijetla, tek oko 2-3 dobijje pa negdje do 8. a da pitam josh za gnjojivo, kupio sam danas plantella cvijet 6-8-8 npk :P jel to dbro za cvijetanje ?? pise da je obogaceno vitaminima
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
metalmaniacZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#10
@nebitno, takvo gnojivo i ja koristim i skroz je dobro... biljke odli
no reagiraju na njega, volumen hedova mi se udvostru
io u 2 tjedna i sa 2 gnojenja...
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#11
ja sam danas uzeo da probam, FitoCote, ali nije tecno nego u granulama, pakovanje od 30 gr. ide na 10 L. i nakon posipanja "traje" do 6 meseci. nasao sam za vege vazu sa odnosom 20:8:10, a za cvetanje sa odnosom 12:16:14. ne znam da li je neko probao taj FitoCote, al' budem video pa ako se pokaze OK javim. inace, kesica od 30 gr. je svega 0.5e.
sep 2011.
1 / 11
sep 2011.
sep 2011.