VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQRevegetacija nakon berbe
LEGACY

Revegetacija nakon berbe

10 odgovora773 pregleda
VasicaLEGENDA

maj 2024.

#1
Drugari pokusao sam naci vise info ovde ali mi na pretrazi ne izbacuje. Planirao sam da probam da nakon berbe revegetiram moju biljku, cak ni na netu nisam nasao previse info. Neki plan bi bio da na svakoj grani ostavim po najdonji cvetic da bi kada flipnem svetlo na 24/0 da ima sta da vuce sok kroz granu da je drzi u zivotu. Svakako cu flushati pre berbe, pa cu joj odmah dati Tnt, root, Slavol, Powerzyme, i ako krene da podmladjuje listove onda kad malo mase lista krene onda cu joj prunovati koren i dodati nov supstrat. Ako neko ima iskustva sa ovime, ili neki savet i sugestiju neka pise, bio bih zahvalan. Ovde sam i ja na nepoznatom terenu, vodim se samo logikama uzgoja

maj 2024.

#2
Verovatno tra~ia pogreaan termin, ima toga po netu, a i po forumu https://www.vutra.org/threads/vodi%C4%8D-kako-revegetirati-biljku-nakon-harvesta.10069/page-2#post-587702 I po dnevnicima koliko ti duaa iate :) Kucaa "monstercropping" u pretra~iva kc_z39uiFIs ZFHItEzWRC8 0RzNgZsGnms q2dcaLkOG-E Itd itd Radim ja to ponekad, ali sa klonovima, maknem ih u treoj nedelji 12/12 i u mali aator na revegetaciju. I nisam jedini naravno, ima joa dosta kolega ovde
VasicaLEGENDA

maj 2024.

#3
skidao sam ja klonove iz outdoora u cvetanju da sacuvam dobre gene, ali nisam nikad revegetirao obranu biljku. kontam da je lakse jer vec ima izgradjen i mocan korenski sistem a i grane. hvala ti svakako ima korisnih info u videima. ono sto sam ja skontao jeste da je vazno da sacuvas na svakoj grani po jedan cvetic da bi vukao biljne sokove kroz granu da se ne osusi

maj 2024.

#4
Meh, tako-tako. Ne uspe uvek zapravo, zato je preporuka monstercropp do tree nedelje cvetanja negde. Ali, ~ilave su ovo biljke, tako da treba probati svakako. Jedino mislim da koren moraa orezati malo, da joj olakaaa, eventualno da se presadi ako posr e sve iz zemlje (sumnjam, ti beae 70 litara pot guraa? Nema aanse da pojede sve po mom mialjenju) i to je to. Dug je proces, jako. Mesec dana bude dok krenu prve mutacije

jun 2024.

#5
Traje dugo, al za dva mjeseca mo~ea imat more klonova. Ne mora ova biljka ii ponovo na cvjetanje;). 20/4 je sasvim ok, nema potrebe 24/0.
VasicaLEGENDA

jun 2024.

#6
Ne zurim se nigde :) davno sam se ja pomirio sa time da je uzgoj kanabisa za strpljive Stavrno je i sorta i fenotip za sada prva A liga ja nemam reci. Jedino sto mi ne deluje bas da je od visokoprinosnih ne pumpa cvetove bas jako

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se