VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQHemafroditi i kako ih napraviti
LEGACY

Hemafroditi i kako ih napraviti

88 odgovora6,683 pregleda
Mala_macaISTRAŽIVAČ

feb 2017.

#1
znam da sam jednom naletila na kul linkove kako dobiti hemafrodita,,,izostavite ovo sa pomocu srebra,,,to je nebitno...............uglavnom ih nemogu vise naci a serch neradi a tu su negdje sigurno i na google nista ne izbacuje osim idiotarija...................ako neko moze stavit par linkova pa kad ja kopiram mozete i maknut temu....hvala;)

feb 2017.

#2
ostavis nakon sto bude gotova vutra da i dalje raste odredene sorte poherme(barem tako kazu nisam pokusavao) i velika kolicina stresa na biljku izaziva hermie i to srebro sto je najlakse i najsigurnije.
Mala_macaISTRAŽIVAČ

feb 2017.

#3
citala sam tu na forumu jednom ali nisam spremila sto tocno i kako utjece na dobivanje hemafrodita..bio je savrseno objasnjeno.....trebam taj link...lol stress je veliki pojam:)

feb 2017.

#4
A ata e ti hemafrodit? Ako mislia kemijati feminizirano sjeme to se tako ne radi.

feb 2017.

#5
Biljka ce pohermiti kad ju se izlozi dovoljnoj kolicini stresa i ona pocne mislit da je pred kraj vjeka a nema oplodnke pa ce provst sama sebe oploditi stres moze biti ucestalo rezanje lisne mase i grana tik toliko da ne umre ili izlaganje korjena svjetli ,moze se i biljku stresirat nepracilnim periodima svjetla te ju se izlagat na velike temperaturne razlike barem preko 25-30c (drzis ju u boksu na 30 c pa stavis van(akrinja/ledenica ili fri~idee) na minus dan dva pa opet na 30c pa dok ne pohermiti) te koje kakvi drugi stresovi ekstemnih uvjeta kao kemija koje kakva i srebro npr kod hermafrodita od stresa potrebno je gotovo ubit biljku ali ne skroz i vecina ce ih pohermit naravno ima i ekstremno otpornih vrsta koje ce svasta izdrzat a da se ne poherme....
Mala_macaISTRAŽIVAČ

feb 2017.

#6
zenska znatizelja:) napravila bi na ljeto u outdoru svoje sjeme i kolko sam istrazila da se feminizirano sjeme dobiva kad hemafrodit oprasi cistu zenku....ne zelim hemafrodita nego samo njegov polen........

feb 2017.

#7
treba i meni 100 eura pa mi niko ne da idi pa trazi po forumu ako sam reko stres mislio sam stres bilo kakav nemoj zaljevat stavljaj svjetlo preblizu sjebi vlagu temperaturu lomi grane kidaj grane sjebi ph samo nek prezivi poslje toga dovoljno da pohermi.
Mala_macaISTRAŽIVAČ

feb 2017.

#8
da radi search ,,nasla bi lako........a sto se tice 100 eura to je lako,,odi radi pa zaradi........be cool........ja sam nova ovdje......hval;)
High AboveAMBASADOR

feb 2017.

#9
@Mala_maca https://www.vutra.org/threads/kako-napraviti-ionizirano-koloidno-srebro-za-proizvodnju-feminiziranog-sjemenja.10178/ To sto ti zelis ljudi najcesce rade koloidnim srebrom kao na linku. :razvaljen::

feb 2017.

#10
pa to tvoje odi radi je prevedno idi trazi .i search radi samo moras znati traziti nemozes stavit u search kako da stresiram biljku da mi pohermi a da nije srebro moras klju ne rijeci stavljat samo... ne znam sto joj pises ista vidis da hoce da joj stavis na tanjir sve i plus da jos izrezes na komadice da nemora zvakat.3 ljudi joj je napisalo sve sto moze al ona hoce svoj post koji je vidila nekad davno al nece da ga trazi nego hoce da mi izbacujemo linkove dok joj neko ne kaze to je bio taj link sto si vidila pa ce onda tek ona rec e to je taj hvala. ako ti search "neradi" udi u odgovarajuci podforum i trazi jedno po jedno.i neko drugi ce isto trazit a njemu ne treba to nikako.
Mala_macaISTRAŽIVAČ

feb 2017.

#11
imam doma neku srebrnu vodu.to je po nacinu od onog talijanskog doktora simocinija ili tako nekako ,pise samo za vanjsku upotrebu jer onog za oralnu upotrebu vise nemam,jel to to? i dali se takva biljka moze normalno koristiti za uporabu,konzumaciju? hvala;)

feb 2017.

#12
Rekoh ti niata od toga, ne e ti baa koristiti taj polen. Ovo je link koji ti je linkan https://www.vutra.org/threads/kako-napraviti-ionizirano-koloidno-srebro-za-proizvodnju-feminiziranog-sjemenja.10178/ i sad s obzira na ovo pitanje: premjesti se na tu temu. I ne mo~ea pisati da ne ka~em spamati s "imam doma neku srebrnu vodu" i "jel to to" ve pro itati linkanu temu pa onda neato smisleno pitati ako ima joa nejasnoa, a nejasno a ne smije biti prije negoli nabavia koloridno srebro i uop e se odlu ia za pravljenje sjemena. A da ne piaem i da doma ve moraa imati biljku na kojoj mislia dobiti sjeme;) Tema za yard.
Mala_macaISTRAŽIVAČ

feb 2017.

#13
boze mili sto su ovdje neki napeti,,,malo piksate,,pojacaj to..... ako otvorim svoju temu onda mogu valjda pitat sto me zanima jer je valjda ovaj forum i za one koji nemaju znanje ili samo za one koji su puni ega i vole pametovati....jedini normalan je bio HIGH above i njega sam pitala opet posto sam i citirala njegov odgovor..... a doma netrebam imati biljku jer nemam uvjeta za to i lijepo pise gore da planiram raditi outdoor na ljeto pa procitaj pa odgovori nesto smisleno....i nemojte me smoriti ako se mislite prepirati..samo zaobidji temu,,, ucim prije nego ista pocmem a ne da ucim kad krenem......nadam se da cete se otkaciti od mene ....hvala....... i jedan kaze da je taj polen dobar,,drugi kaze da nije,,,sto me zbunjujete bezveze... mozes i zatvorit temu i kikat me sa foruma...i dont care..........ionako niste susrestljivi za growere..

feb 2017.

#14
ahahahaha, ma jok, samo smo svi naduvani ;) elem, momci ti zele reci da je tema nepotrebna jer sve sto bi ti rekli je tamo (i sad treba da ide neka dopuna objasnjenje zasto tako govore ... blabla serser kenjkenj sto cu ja preskociti :lol: i da, oko tvog pitanja. koliko sam ja naucio ovde negde, moze tako kako si zamislila; pohermis fem biljku i sa tim polenom sledeci grow pravis fem seme.

feb 2017.

#15
Pa i ja sam potvrdio njegov link, i pro itao ti misli jer sam pretpostavio ata e ti hemafrodit. Samo ti olakaavam:) Zaato se pjenia, nemaa momka, sex niata ili je loa? I ja sam na uo da e od tog polena dobiti samo hermije, zato po meni bolje izbjegavati.

feb 2017.

#16
ne, od genetskog hermija da, dobijas hermije, ali od hermija kojeg si napravio planski, stresnim stanjima, dobijas polen kojim kad oprasis fem biljku imas fem seme. evo
Mala_macaISTRAŽIVAČ

feb 2017.

#17
hvala na odgovorima;) a sto se tice momka,,da bio je los i kad sam mu to rekla sav se zapjenio.....onda sam nasla curu i ona me razumije ;) nista nego na ljeto napravit to srebro pa probati napravit hemafrodita.....jer nije mi ugodno da ju maltretiram sa lomljenjem grana i takvom vrstom stresa.......probacemo pa sta bude :)

feb 2017.

#18
ma jok bre. uuuuuuuuuuu kako je ovo super :D sad sam se natripovao da pravim fem seme, ustvari napravio sam plan za neki drugi put, kad ne budem lenj :lol: znaci mali box, minimalna vegetacija, dve brend biljke i svi stresovi na jednoj:let:

feb 2017.

#19
Da, filmovi po tom scenariju su popularni.

feb 2017.

#20
proradice, do tada koristi google na ovaj nacin: hermafrodit site:vutra.org boldovano treba da bude rec koja te zanima pa onda u nastavku site:vutra.org probaj pa se javi ;)
Mala_macaISTRAŽIVAČ

feb 2017.

#21
funkcionira,puno hvala :)

mar 2017.

#22
Kako su se neki obrusili na Macu..momci gdje je nestalo kavalirstvo..izgleda se pusi losa roba:fuck:

mar 2017.

#23
Izvini astral ja vjerujem da avantura nije trebao dati link nego uci na link i iskopirati sve iz nega u ovu temu nema smisla da maca ide na drugu temu kad je ovo njena XD. ne pusi se losa roba nego dode osoba koja nikome ne sjedne na ovom forumu ;)
Mala_macaISTRAŽIVAČ

mar 2017.

#24
zato sam ja i rekla da se malo piksa :d ja kad sam napusena sam sva opustena i cool.....nema toga ko me moze uznemiriti:) ali zato su neki pravi kavaliri i hvala im na tome;) ali neka se svi sjete kad su dosli prazne glave tu na forum i postavljali svakakva idiotska pitanja kao sto to i ja mozda radim pa niko nije sjeo na njih nego ih naucio da rade kako treba......jer sigurno nisu dosli sami na ideju kako cropati i prunati i topati i sve te pojedinosti zbog kojih danas i rade dobru robu......nego je bilo"oh zasto ovo,,zasto ono,,kako to,,sto sada itd"..............................

mar 2017.

#25
Meni bi Maca svakako dobro sjela @amneziaHaze :) brate nemoj zamjeriti :thumb:moramo pomoci nasim growericama:banana_rasta:tko ce inace radjati nase male green thumbiche:ljubav: @Mala_maca isprika na prostakluku..
Mala_macaISTRAŽIVAČ

mar 2017.

#26
nema potrebe za isprikama,nisam ni ja aneo eyessss: sjela bi ja svima njima kad bi me vidjeli.............mislim ne bas sjela sjela nego se svidila sam mislila :p
hazeriZMAJ

mar 2017.

#27
Meni si sjela..Dobrodosla na :vutra:

mar 2017.

#28
Vidim da sam propustio dobar deo zabave al sto kaze Hazeri u svakom slucaju Dobrodosla ti nama na forumu...:vutra::joint2:

mar 2017.

#29
e kad se sjetim tih dana udem na podforum uzgoj pa podforum unutarnji uzgoj zapalim jednu i uronim u svjet uzgoja ahhh dobra stara vremena.Nemas pojma ni sta je toping ni sta je FIM.al kako gledas super dnevnike koje je netko objavio uvjek netko spomene neso novo a ti brze bolje po forumu po nes kopat nades i ono sto si trazio i 10 novih stvari. Onda isprintas jedno 10 stranica informacija i krenes na prvi grow, imas sve informacije ali opet se pojavi nekakav problem trudis se da ga nades al neide onda se predas i pitas lanove 10 ih dadne super odgovor 10 odgovor koji nema veze sa vezom ali kako si se nacitao do sad shvatih koji je odgovor bolji pokusas i radi. ekstaza te puca jer si sam uspjeo nesto napravit. a sad ovi novi lanovi posade sjeme i postave sliku sa pitanjem da li je dovoljno suha zemlja da zalijem?

mar 2017.

#30
Ja imam i sadim sjeme koje je dobiveno samoopraaivanjem biljke. To se zove "selfing" a sjeme je generacije s1. Od svih do sad posaenih sjemenki, a dosta ih je posaeno do sad, niti jedan hermi nije izaaao. Ako biljka pred kraj izbaci koju bananicu i opraai sama sebe, dobije se ispravno fem sjeme. Ali nije uputno od tih biljaka opet radit sjeme jer je onda ve velika aansa da e bit hermii:):thumb:
Mala_macaISTRAŽIVAČ

mar 2017.

#31
Hvala svima na dobrodoslici :respect: Tocno to Amnezia,tako je i meni bilo kad sam otvorila ovu bibliju znanja :vutra: ,,,,,,,,,,,,sto sad prvo procitati,a ima svega i svacega :) Pantagan,,,,,,,,,,,,i kakva bude roba na kraju od hermica i urod,jel se vidi nesto zamjetno manje?

mar 2017.

#32
ako bude hermic jedina razlika je u tome sto oni vole se malo vise izduzit i ako baca jaja bice menka u vrhu to je to

mar 2017.

#33
Reko sam da ne izlaze hermii od tih sjemenki a urod i kvaliteta su jednaki kao i kod originalne biljke. Najnormalnija fem biljka.

mar 2017.

#34
@Pantagan izlaze hermici kod selfinga pogotovo ak je mam vec fem to znaci da ima herm gena cec u sebi sad od streina do streina ce varirat broj hemica ja sam to radio namjerno vise puta fem iz fem nekad bude 1%hermica a nekad 30% i vise sve ovisi o stabilnosti gena i koloko je prckano vec po genetici biljke od prije

mar 2017.

#35
Ja nikad nisam dobio hermia od takvog sjemena, ali to je samo moje iskustvo.
Mala_macaISTRAŽIVAČ

mar 2017.

#36
Ja nikad nisam dobila bebu,ali to je samo moje iskustvo,bice da me sreca prati :rolleyes: :D

mar 2017.

#37
Ja u kupe ti u apade :D Pri amo o biljkama i o sadnji, ne o sigurnom sexu:D, valjda i srea ima svoj utjecaj na sve skupa:razvaljen:: Simpa ti je odgovor ali nepotreban za ovu temu, ima tema o humoru;) Nhf.

mar 2017.

#38
Mora da smo malo narajcali temu.. Neka ga.. Panta.. u ova siva vremena..:ajnstajn: Btw.." ja u kupe ti u spade" prvi puta cujem poslovicu..moze molim te prijevod;)
Mala_macaISTRAŽIVAČ

mar 2017.

#39
Malo me ponjelo ,slazem se..........htjela sam malo da razbijem temu kad je pocela onako grubo.........a i ti koda si to sam trazio :rolleyes: ......necu vise da se salim na mjestima koje nisu predvidjene za to ;)

mar 2017.

#40
I onda, kako napraviti hemafrodita? Mnogi se ne dr~e teme.
Mala_macaISTRAŽIVAČ

mar 2017.

#41
da zakljucimo:moze ga se dobiti maltretiranjem biljke(stresom)...mjenjanje temperature toplo hladno,,kidanjem grana..ne zaljevanjem....takodjer moze i sa srebrom sta je ucinkovito i to na nacin da se sprica biljka svaki dan nedugo prije nego udje u cvatnju ,a kod automatika se moze poceti odma ,,jer se nema sta cekati kako je reko POwerseed................ili ju se moze ostaviti da prezrije pa da sama izbaci jajasca zbog nastavka sljedece generacije...........nadam se da sam prosla na testu;)

mar 2017.

#42
Ajd' da dodam ,kanabis mo~e pohermiti i promenom foto re~ima ,mislim da niko nije napisao to.

mar 2017.

#43
A jest te avantura prokuzi u sekundi :D no sex no fun :)
L0oDZMAJ

mar 2017.

#44
al ste ga ubutali :D hojha :D hehehe dosta price o spiki hermi seme,a nigde pojasnjenja veceg i opsirnijeg.... selfing je najbolje radit od klona neke zenke,al sto se tice tog selfing u igri je samo jedan selfing,a svako seme zna biti fem i kao sto kazee Panta,nema greske 99 posto fem a ako se radi na tom semenu sledeci selfing,onda ima i hermica.... al samo prva generacija klon selfinga daje 99 posto fem seme... a sto se tice selfinga normalnim putem,to jes bez klona,vec samo biljka iz semena... tu je dosta opcija u igri... nikad ne mozemo znati kakva je genetika tog semena,pogotovo kad se kupuje fem seme pa od tog semena radit selfing,ako je slabija genetika,dobija se vise hermica... a ako je jaca onda imas vise fem semena a moguce i sve fem bude(meni se to jos nije desilo)... zato je najbolje radit od regular semena,fem seme,jes da malo potraje,al dobijas cistu i cvrstu genetiku... a ima finih reg semena za kupit... i da ako od reg semena radite selfing,ja sam licno dobijao,zenska,muska i hermice... i to ne par puta samo,vec puno vise... :) zalutah i ja sa teme,al da se vratim :D znaci hermicca ako zeelite dobit,dovoljno je da uzmete zeensku biljku i da je zlostavljate... lomite,kidate itd... prosto zlostavljanje dovest je do iznemogosti i povratit je u zivot,najprostiji put bez komplikacija... hermic odmah na putu dodje ... radio sam to vise puta,alk vise ne radim,zao mi bude biljku... ajde stej haj
dedskinAMBASADOR

jun 2019.

#45
Znaci napravim hermafrodita , i njegovim polenom oplodim drugu zenku i tako svo seme bude FEM Meni to lici kao da biljka pod stresom postaje hermafrodit , pa druge zenke oplodjene tim hermafroditom reaguju sa , potpuno fem semenom jer su oplodjene zenkom ,tj poluzenkom To bi trebalo biti izvodljivo sa 2-3 semenke ,jel to nekom poslo za rukom a da je vec i semenke probao i da je tacno ?

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se