LEGACY
premalo svjetla?
50 odgovora5,049 pregleda
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
vandalxENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#1
jeli ovako treba biti ili mi se biljka izduzuje zato sto nema dovoljno svjetla?trenutno su 3 CFL 25w 6700k unutra
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#2
Najvjerovatnije, ali slikaj biljke i cijeli box da se dobije malo bolja predozdba
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
vandalxENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#3
danas su bile dvije slike -.- neznam zasto su maknute al evo ih ponovo.
vjerojatno se i iskrivila pokusavajuci doci do svjetla :(
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#4
uffffff pa koliko si ih to samo odmako od svijetla?
Koliki ti je box? Reci nam i temperaturu, sve...
Priblizi ih pod hitno pod lampu, ma kad bolje razmislim bacaj to i kreni ponovo. Ja bi tako postupio na tvom mjestu. Previse su izduzene a izgubit ces 3-4 dana ako krenes ponovo.
:prof10:
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
vandalxENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#5
box je nekih 80x60 temperatura je oko 27 trenutno,a bile su mi jaaaako udaljene od sijalica,jos sam bio glup tad pa mislio da ce ih sprzit(zastitnicki instinkt LOL)nista bacam ovo i kupujem hps pa nek mi se onda probaju izduzit xD
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
vandalxENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#6
ionako su bile domacice...ovo mi je trening jer dobivam lowryder 2 uskoro...
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
sep 2008.
sep 2008.#7
ak imas jos sjemena ponovo ....lampe na 2-3 cm , ak nemas jbg.... priblizi svjetlo
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
sep 2008.
sep 2008.#9
ako ces koristit iste posude operi ih i napravi prozranu smjesu da ti lakse proklijaju a i na kraju da pude kisika za korijen a i da kad zaljevas nemas problem ....nacitaj se pa ponovo (svijetlo blizu ako imas stedne onda na 2-3cm ako hps onda malo vise...
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
sep 2008.
sep 2008.#10
perverzno se da naucit na ovom forumu ...sve na jednom mjestu BOLEST
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
vandalxENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#11
da...ja sam naiso na forum tek prije neka 2 tjedna al predobar je..
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
sep 2008.
sep 2008.#15
iskreno ja ti bas i nemam iskustva s tom zemljom ali sam na forumu vidio da je to dosta dobra zemlaj a i nije loose uzet neku u biljnoj apoteci ako imas koju blizu pa nades onu sa ph 6-7 ,,, tako da ti bude kako treba i malo stiropora ili onih kuglica....
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#16
Kad sam rekao bacaj to, misli osam na biljke ne na cijeli box :D
Ako hoces HPS, ok uzmi ga, no dobar grow mozes napravit i sa stednima.
Ajde barem nisi zabrljo neku dobru sortu:ludaci_lol:
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
vandalxENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#17
ma kaka dobra sorta domaja je,skuzio sam to sa biljkama da ih bacam :vb_devil:
OkiyKiku
ENTUZIJASTA232 REP8%
→ Poznavalac
OkiyKikuENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#18
Ako se mene pita, i nije se puno ili previae izdu~ila, stavi svjetlo bli~e i to je to...
Brener
POZNAVALAC760 REP18%
→ Ambasador
BrenerPOZNAVALAC
sep 2008.
sep 2008.#19
Pametan si ti decko ;P
Mozda da probas sa kanabis.org ubost lemon skunk 10 fem sjemenki pisljivih 300 cuna!!
Meni na to sline cure, neznam kako tebi? peace
vandalx
ENTUZIJASTA291 REP23%
→ Poznavalac
vandalxENTUZIJASTA
sep 2008.
sep 2008.#20
vec sam narucio 10 fem lowryder 2 :) (sa alien growshopa)
EDIT:da ne spammam,htio sam samo rec da sam danas se jedva digo i otiso do bricostore-a za HPS a oni je tamo nemaju...ja popizdeknuo...
36 REP72%
→ Istraživač
okt 2008.
okt 2008.#21
Bok ljudi,
poato je tema zapo
eta u svezi svjetla, imam jedno pitanje pa ne ~elim otvarati novu temu.
Po
injem sa pc grow i zanimaju me neke stvri;
U periodu kad lampe ne rade, imam problema sa ni~om teperaturom pa jel mogu koristiti zelenu lampu samo da bi odr~avao temperaturu? Jel to smeta biljki?
Isto tako zanima me, dali vama ventilatori rade non stop ili samo kad su lampe upaljene?
Mo~da su malo bedasta pitanja, al odgovor nisam uspio pronai
itaju
i forum pa sam prisiljen pitati:knockknock:
Laidback
POZNAVALAC1.404 REP89%
→ Ambasador
LaidbackPOZNAVALAC
okt 2008.
okt 2008.#22
Sta znaci niza temperatura? Buduci da radis pc grow, pretpostavljam da ce box biti u kuci...
Da li zrak prestane strujat po noci? :)
36 REP72%
→ Istraživač
okt 2008.
okt 2008.#23
Stvar je u tome ato se kod nas ponoi ne grije od 22-06h. Temperatura mo~e pasti na 15C. Zato i pitam dali smijem koristiti zelenu lampu kad imitiram ugaaeno svijetlo?
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
okt 2008.
okt 2008.#24
brate ja mislim da joj 15 c ne smeta , ali ako padne ispod 10 onda je banana.... mislim nece ona umrijet , ali frka je ako je ispod 10 c ....
20 REP40%
→ Istraživač
jan 2009.
jan 2009.#25
jedno pitanje..isto u vezi svjetla..sjemenka je proklijala,al jos nije pala ljuska od sjemenke..da ju unatoc tome stavim pod svjetlo?
hvala unaprijed
sep 2008.
1 / 26
sep 2008.
jan 2009.