LEGACY
Pitanje za vrijeme sadnje
12 odgovora1,935 pregleda
30 REP60%
→ Istraživač
mar 2009.
mar 2009.#1
Evo ovako,narucia san sjemenke u onom alien growshopu.Mislin ih sadit outdoor,a pise da pocinju cvjetati pocetkom ili sredinom 8. mjeseca (1. - 15. 8.),pa kad bi mi bilo najidealnije da ih posadin.I jos jedno pitanje,posto ce sjemenke doc za jedno 2 tjedna,triban li ih posebno zapakirat da ne propadnu,ako cu ih sadit u 5. ili 6. mjesec.
Hvala!
0 REP0%
→ Istraživač
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
mar 2009.
mar 2009.#3
Po
inju cvjetati kad dan skrati, a to ovisi o geografskoj lokaciji.
Pretpostavljam da si iz Dalmacije, mo~ea ih komodno pred kraj 3. miseca proklijat i sredinom 4. van izbacit ve oja
ale biljoze.
pizzaparty
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
pizzapartyISTRAŽIVAČ
jun 2009.
jun 2009.#5
evo nisam znao di da pitam pa reko ovdje
zanima me koliko treba da biljka po
ne arst odnosno da po
ne izlazit iz zemlje?
i mo~e ko re neatzo o prehrani biljke?
hvala
pizzaparty
ISTRAŽIVAČ51 REP1%
→ Entuzijasta
mar 2009.
1 / 7
mar 2009.
jun 2009.