LEGACY
Jel pocetak maja kasno za outdoor?
46 odgovora3,200 pregleda
hashishar
ENTUZIJASTA521 REP80%
→ Poznavalac
hashisharENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#3
nije ti kasno..ali nemoj ocekivat veelike biljke..vjerovatno ce bit male ali neznaci da nece bit dobre hehee.. imas temu fotoperiod,pogledaj malo
hashishar
ENTUZIJASTA521 REP80%
→ Poznavalac
hashisharENTUZIJASTA
apr 2010.
apr 2010.#4
nije ti kasno..ali nemoj ocekivat veelike biljke..vjerovatno ce bit male ali neznaci da nece bit dobre hehee.. imas temu fotoperiod,pogledaj malo
...GoGo
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
...GoGoISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#5
I ja razmialjam zapo
eti outdoor grow u iduih 10-ak dana. Biti e mi prvi ozbiljniji pokuaaj growa, informirao sam se maximalno mogue i nadam se da e mi dobro uspijeti. Da vas pitam ako je lokacija uz rijeku, jel to zna
i da u je manje trebati zalijevati jer je zemlja ionako vla~na? Pripremu zemlje u tek uraditi, dovoljno je udaljeno od vode da ne poplavi ali je i dovoljno blizu da joj je gotovo uvijek mokro. Jel to dobro za biljku?
...GoGo
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
...GoGoISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#6
I ja razmialjam zapo
eti outdoor grow u iduih 10-ak dana. Biti e mi prvi ozbiljniji pokuaaj growa, informirao sam se maximalno mogue i nadam se da e mi dobro uspijeti. Da vas pitam ako je lokacija uz rijeku, jel to zna
i da u je manje trebati zalijevati jer je zemlja ionako vla~na? Pripremu zemlje u tek uraditi, dovoljno je udaljeno od vode da ne poplavi ali je i dovoljno blizu da joj je gotovo uvijek mokro. Jel to dobro za biljku?
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
apr 2010.
apr 2010.#7
Nemam baa iskustva out ali nemoj da to"gotovo uvijek mokro" bude ustvari konstantno blato,iako se ljetno sunce pobrine za to.
Po meni radije ne preblizu,tako ako zafali rijeka je nadohvat.
Ocijeni stanje i mislim da je to dobra solucija.
Misli i na sigurnost i ipak ra
unaj na prolaznike,nek bude u ~bunju ili tako neato,jer ipak teako da si jedini kojeg privla
e zemlja i vodeni tokovi:)
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
apr 2010.
apr 2010.#8
Nemam baa iskustva out ali nemoj da to"gotovo uvijek mokro" bude ustvari konstantno blato,iako se ljetno sunce pobrine za to.
Po meni radije ne preblizu,tako ako zafali rijeka je nadohvat.
Ocijeni stanje i mislim da je to dobra solucija.
Misli i na sigurnost i ipak ra
unaj na prolaznike,nek bude u ~bunju ili tako neato,jer ipak teako da si jedini kojeg privla
e zemlja i vodeni tokovi:)
Ovan
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
Ovan
ISTRAŽIVAČ117 REP45%
→ Entuzijasta
chupo
AMBASADOR2.087 REP17%
→ Legenda
chupoAMBASADOR
apr 2010.
apr 2010.#11
moj prijatelj je imao uz rijeku i isto je bilo tak ko sto kazes stalno mokro i mekana zemlja. i najvisa mu je bila mu je nekih tri metra (najveca biljka sto sam vidio), a uopce nije zaljevao.
i ja mislim da nije kasno pocetak maja, ako bude puno sunca i ak se pobrines malo o njoj dosta bi trebala dat.
chupo
AMBASADOR2.087 REP17%
→ Legenda
chupoAMBASADOR
apr 2010.
apr 2010.#12
moj prijatelj je imao uz rijeku i isto je bilo tak ko sto kazes stalno mokro i mekana zemlja. i najvisa mu je bila mu je nekih tri metra (najveca biljka sto sam vidio), a uopce nije zaljevao.
i ja mislim da nije kasno pocetak maja, ako bude puno sunca i ak se pobrines malo o njoj dosta bi trebala dat.
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
apr 2010.
apr 2010.#13
ma kakvi kasno...
ja tu gde sam jos je hladno seme nece da nikne napolju a mocice da nikne tek za nekich 10 dana kad ugreje...
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
apr 2010.
apr 2010.#14
ma kakvi kasno...
ja tu gde sam jos je hladno seme nece da nikne napolju a mocice da nikne tek za nekich 10 dana kad ugreje...
...GoGo
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
...GoGoISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#15
Uh onda u ja to uz rije
icu fino, samo da priupitam kad sam ve ovdje pa da ne tra~im puno po forumu jer ovo pitanje ima negje 100%, e bi li mi bilo bolje posaditi kui u saksiju dok ne nikne pa presaditi ili odmah posijati sjeme na licu mjesta?
...GoGo
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
...GoGoISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#16
Uh onda u ja to uz rije
icu fino, samo da priupitam kad sam ve ovdje pa da ne tra~im puno po forumu jer ovo pitanje ima negje 100%, e bi li mi bilo bolje posaditi kui u saksiju dok ne nikne pa presaditi ili odmah posijati sjeme na licu mjesta?
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
apr 2010.
apr 2010.#17
prvo kuci pa dok nenarastu nekich 30cm do 50cm i onda bi trebao biti siguran od sitnich parazita tako ja radim ,, ja presadjujem velike biljke ....
mozes posaditi odmach u vece posude od npr 3litre a ne u one male od jogurta...
ZOKI
AMBASADOR3.848 REP67%
→ Legenda
ZOKIAMBASADOR
apr 2010.
apr 2010.#18
prvo kuci pa dok nenarastu nekich 30cm do 50cm i onda bi trebao biti siguran od sitnich parazita tako ja radim ,, ja presadjujem velike biljke ....
mozes posaditi odmach u vece posude od npr 3litre a ne u one male od jogurta...
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
apr 2010.
apr 2010.#19
zoki pa ata ti je tko e biljke od 50 cm furat na sajt?!
dovoljno je da su i 10-20 cm male da stanu u torbu...
mo~ea saditi do kraja 5. mj bez problema.
bozga
LEGENDA8.043 REP30%
→ Zmaj
bozgaLEGENDA
apr 2010.
apr 2010.#20
zoki pa ata ti je tko e biljke od 50 cm furat na sajt?!
dovoljno je da su i 10-20 cm male da stanu u torbu...
mo~ea saditi do kraja 5. mj bez problema.
...GoGo
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
...GoGoISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#21
..ja sam odlu
io posaditi sjeme kada proklija izravno na sajt, po ne
ijim iskustvima i tako dobro biljke uspiju samo ih ispo
etka treba malo paziti i zaatiti od razne gamadi. Ne mogu ih kui dr~ati dok ne narastu, ne ~ivim sam. Sadim u iduih 7 dana, pa emo vidjeti kako e i to proi.
...GoGo
ISTRAŽIVAČ114 REP43%
→ Entuzijasta
...GoGoISTRAŽIVAČ
apr 2010.
apr 2010.#22
..ja sam odlu
io posaditi sjeme kada proklija izravno na sajt, po ne
ijim iskustvima i tako dobro biljke uspiju samo ih ispo
etka treba malo paziti i zaatiti od razne gamadi. Ne mogu ih kui dr~ati dok ne narastu, ne ~ivim sam. Sadim u iduih 7 dana, pa emo vidjeti kako e i to proi.
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
apr 2010.
apr 2010.#23
Mozes u maju lagano saditi,porasce one svakako,mozda ne toliko koliko bi da april nije preskocen ali ipak odlicno. Plus stavis neki LSTic...milina ;)
LucidDream
AMBASADOR3.067 REP45%
→ Legenda
LucidDreamAMBASADOR
apr 2010.
apr 2010.#24
Mozes u maju lagano saditi,porasce one svakako,mozda ne toliko koliko bi da april nije preskocen ali ipak odlicno. Plus stavis neki LSTic...milina ;)
apr 2010.
1 / 24
apr 2010.
apr 2010.