VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQJel pocetak maja kasno za outdoor?
LEGACY

Jel pocetak maja kasno za outdoor?

46 odgovora3,200 pregleda
OvanISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#1
pitanje
OvanISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#2
pitanje
hashisharENTUZIJASTA

apr 2010.

#3
nije ti kasno..ali nemoj ocekivat veelike biljke..vjerovatno ce bit male ali neznaci da nece bit dobre hehee.. imas temu fotoperiod,pogledaj malo
hashisharENTUZIJASTA

apr 2010.

#4
nije ti kasno..ali nemoj ocekivat veelike biljke..vjerovatno ce bit male ali neznaci da nece bit dobre hehee.. imas temu fotoperiod,pogledaj malo
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#5
I ja razmialjam zapo eti outdoor grow u iduih 10-ak dana. Biti e mi prvi ozbiljniji pokuaaj growa, informirao sam se maximalno mogue i nadam se da e mi dobro uspijeti. Da vas pitam ako je lokacija uz rijeku, jel to zna i da u je manje trebati zalijevati jer je zemlja ionako vla~na? Pripremu zemlje u tek uraditi, dovoljno je udaljeno od vode da ne poplavi ali je i dovoljno blizu da joj je gotovo uvijek mokro. Jel to dobro za biljku?
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#6
I ja razmialjam zapo eti outdoor grow u iduih 10-ak dana. Biti e mi prvi ozbiljniji pokuaaj growa, informirao sam se maximalno mogue i nadam se da e mi dobro uspijeti. Da vas pitam ako je lokacija uz rijeku, jel to zna i da u je manje trebati zalijevati jer je zemlja ionako vla~na? Pripremu zemlje u tek uraditi, dovoljno je udaljeno od vode da ne poplavi ali je i dovoljno blizu da joj je gotovo uvijek mokro. Jel to dobro za biljku?

apr 2010.

#7
Nemam baa iskustva out ali nemoj da to"gotovo uvijek mokro" bude ustvari konstantno blato,iako se ljetno sunce pobrine za to. Po meni radije ne preblizu,tako ako zafali rijeka je nadohvat. Ocijeni stanje i mislim da je to dobra solucija. Misli i na sigurnost i ipak ra unaj na prolaznike,nek bude u ~bunju ili tako neato,jer ipak teako da si jedini kojeg privla e zemlja i vodeni tokovi:)

apr 2010.

#8
Nemam baa iskustva out ali nemoj da to"gotovo uvijek mokro" bude ustvari konstantno blato,iako se ljetno sunce pobrine za to. Po meni radije ne preblizu,tako ako zafali rijeka je nadohvat. Ocijeni stanje i mislim da je to dobra solucija. Misli i na sigurnost i ipak ra unaj na prolaznike,nek bude u ~bunju ili tako neato,jer ipak teako da si jedini kojeg privla e zemlja i vodeni tokovi:)
OvanISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#9
zasadi uz reku da ne moras da nosis vodu
OvanISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#10
zasadi uz reku da ne moras da nosis vodu
chupoAMBASADOR

apr 2010.

#11
moj prijatelj je imao uz rijeku i isto je bilo tak ko sto kazes stalno mokro i mekana zemlja. i najvisa mu je bila mu je nekih tri metra (najveca biljka sto sam vidio), a uopce nije zaljevao. i ja mislim da nije kasno pocetak maja, ako bude puno sunca i ak se pobrines malo o njoj dosta bi trebala dat.
chupoAMBASADOR

apr 2010.

#12
moj prijatelj je imao uz rijeku i isto je bilo tak ko sto kazes stalno mokro i mekana zemlja. i najvisa mu je bila mu je nekih tri metra (najveca biljka sto sam vidio), a uopce nije zaljevao. i ja mislim da nije kasno pocetak maja, ako bude puno sunca i ak se pobrines malo o njoj dosta bi trebala dat.
ZOKIAMBASADOR

apr 2010.

#13
ma kakvi kasno... ja tu gde sam jos je hladno seme nece da nikne napolju a mocice da nikne tek za nekich 10 dana kad ugreje...
ZOKIAMBASADOR

apr 2010.

#14
ma kakvi kasno... ja tu gde sam jos je hladno seme nece da nikne napolju a mocice da nikne tek za nekich 10 dana kad ugreje...
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#15
Uh onda u ja to uz rije icu fino, samo da priupitam kad sam ve ovdje pa da ne tra~im puno po forumu jer ovo pitanje ima negje 100%, e bi li mi bilo bolje posaditi kui u saksiju dok ne nikne pa presaditi ili odmah posijati sjeme na licu mjesta?
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#16
Uh onda u ja to uz rije icu fino, samo da priupitam kad sam ve ovdje pa da ne tra~im puno po forumu jer ovo pitanje ima negje 100%, e bi li mi bilo bolje posaditi kui u saksiju dok ne nikne pa presaditi ili odmah posijati sjeme na licu mjesta?
ZOKIAMBASADOR

apr 2010.

#17
prvo kuci pa dok nenarastu nekich 30cm do 50cm i onda bi trebao biti siguran od sitnich parazita tako ja radim ,, ja presadjujem velike biljke .... mozes posaditi odmach u vece posude od npr 3litre a ne u one male od jogurta...
ZOKIAMBASADOR

apr 2010.

#18
prvo kuci pa dok nenarastu nekich 30cm do 50cm i onda bi trebao biti siguran od sitnich parazita tako ja radim ,, ja presadjujem velike biljke .... mozes posaditi odmach u vece posude od npr 3litre a ne u one male od jogurta...
bozgaLEGENDA

apr 2010.

#19
zoki pa ata ti je tko e biljke od 50 cm furat na sajt?! dovoljno je da su i 10-20 cm male da stanu u torbu... mo~ea saditi do kraja 5. mj bez problema.
bozgaLEGENDA

apr 2010.

#20
zoki pa ata ti je tko e biljke od 50 cm furat na sajt?! dovoljno je da su i 10-20 cm male da stanu u torbu... mo~ea saditi do kraja 5. mj bez problema.
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#21
..ja sam odlu io posaditi sjeme kada proklija izravno na sajt, po ne ijim iskustvima i tako dobro biljke uspiju samo ih ispo etka treba malo paziti i zaatiti od razne gamadi. Ne mogu ih kui dr~ati dok ne narastu, ne ~ivim sam. Sadim u iduih 7 dana, pa emo vidjeti kako e i to proi.
...GoGoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#22
..ja sam odlu io posaditi sjeme kada proklija izravno na sajt, po ne ijim iskustvima i tako dobro biljke uspiju samo ih ispo etka treba malo paziti i zaatiti od razne gamadi. Ne mogu ih kui dr~ati dok ne narastu, ne ~ivim sam. Sadim u iduih 7 dana, pa emo vidjeti kako e i to proi.
LucidDreamAMBASADOR

apr 2010.

#23
Mozes u maju lagano saditi,porasce one svakako,mozda ne toliko koliko bi da april nije preskocen ali ipak odlicno. Plus stavis neki LSTic...milina ;)
LucidDreamAMBASADOR

apr 2010.

#24
Mozes u maju lagano saditi,porasce one svakako,mozda ne toliko koliko bi da april nije preskocen ali ipak odlicno. Plus stavis neki LSTic...milina ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se