VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQNajćeše gluposti ( zablude )
LEGACY

Najćeše gluposti ( zablude )

60 odgovora6,994 pregleda
BloodspillerPOZNAVALAC

jan 2008.

#1
Naime ovaj topic bi trebao biti namjenjen pisanju svega ato ste uli od nekog totalnog uvjerenog da se tako treba uzgajati, a da je to glupost. S obzirom da danas ljudi svaata uju a ne vole se educirati a vole se praviti pametni, nek im ovaj topic bude mjerilo njihove gluposti. ( ako je topic na krivom mjestu slobodno ga premjestite ) Pa da po nem.. Prije par dana sjedim s nekolicinom ljudi koju ni ne poznajem i po ela neka tema o uzgoju. Digla mi se kosa na glavi. Frajer je provalio da se biljka kad naraste mora zakopati do prvih listova?? Pa kakva je to glupost kakvo je to zakopavanje? Nebi li to dovelo do ubijanja same biljke? Naravno usprotivim mu se ali bez namjere da se svaam jer on zna, a naravno svi grijeaimo pa tko ka~e da sam ja bio u pravu??? Druga stvar koju sam uo ( isto TATALNA glupost ) frajer baca aprehu da se vutra treba zaljevati sirupom protiv kaalja! pa od kud mu sad to? Kakve su to fore zaljevati biljku sa ljekovima? Nemam pojma i nije mi jasno kako jedna osoba mo~e ovakve gluposti pri ati???
LucidDreamAMBASADOR

jan 2008.

#2
Pa naravno,takvih prica je uvek bilo,je,i bice...Kao i morona koji ih prepricavaju... Jednostavno bi zeleli da kazu nesto "pametno" u drustvu za sta niko nije slutio a kamoli cuo,i on onda pred svim tim debilima koji su poverovali u ta sranja(a misljenje tih debila je istim debilima bitno,nikom vise) ispadne educiran covek,shirokih pogleda... Naravno,tu su i likovi koji cuju za neku metodu(isprica im drug ili iz nekog drugog izvora,koji je narvno netacan i nepouzdan) i previse je glup da shvati sta mu ovaj rekao,zaboravi pola price,i onda prepricava nesto sasvim razlicito od originalne price,a taj drugi drugom i tako sve dok ne naidje prica na nekog ko zna o cemu se radi...Bar su nasmejali njega... Da ne zaboravim,tu su i gospoda koja je popila svu pamet sve,procitala par stranica na netu ili videla biljku kod starijeg brata na selu...Pa doticni krenu s pametovanjem 24\7 u svakoj prilici...Isto tako nekog dodje iz grada na selo i pametuje,sere gluposti...A normalni ga provale...Tako dosao lik iz BG-a dosao u selo(bio sam prisutan jer sam bio kod babe i dede) i ubedjuje redom da ako biljku prskas raznom hemijom dok vegetira dobijes ekstra skunk...Takvih je sve vise i vise...
Vuk_samotnjaKAMBASADOR

jan 2008.

#3
Mene su nedavno uvjeravali da se u boxu MORA ostaviti jedna muaka biljka, jer kako inae dobiti cvjetove...nikakva znanstvena argumentacija nije pomogla! :ohno:
mr.skunkAMBASADOR

jan 2008.

#4
a ja sam bas nedavno cuo od jednog pametnjakovica da na svake 4 ~enke treba ostaviti jednog muzjaka i da se na taj nacin postize prava proizvodnja thc-a nisam se smijao nego se pravio da pozorno sluaam sta tip prica ne bi li cuo jos koju pametnu ali nije bas bio raspolozen za pricu valjda radi starog rezona da se cijeli recept ili tajna nikome ne otkrivaju
FrulaENTUZIJASTA

feb 2008.

#5
imam par pitanja : 1.) sta se radi s muskim biljkama? 2.) vrhovi od kojih majstor napravi hasis (nisam siguran jel on to radi od vrhova) u filmu stoned free - jesu li oni jos za upotrebu ? nisam iskusan u ovome pa bih molio da mi netko pojasni to :)
Splitsko diteENTUZIJASTA

apr 2008.

#6
Ja sam ve umoran od preodgoja ljudi oko vuve,nevjerojatno je kako se malo zna i kolika se nepravda tako nanosi...bio ja umoran ili ne nikad neu prestat prenosit vesele rije i hehe... Mene nedavno cura s faksa uvjeravala da je puaila ono super-extra-perfect potential....skank naravno koji joj je neko proda iz amsterdama.yea wright hehe....i taj skank je polivan mjeaavinom LSD_a i pazi sad ovo...jebenog MLIJEKA... nevjerojatno... i ona je ka imala i halove od tog uda... skoro pa sa stolice od smija...hehe
UNDERCOVERPOZNAVALAC

apr 2008.

#7
meni je jedan lik rekao da bike berea dan prije mraza. To znai u 10-11mj kad vidim na prognozi da e bit mraz da ih onda idem brat.. hehe i ja mu ka~em da cvijetenje traje 8-9 tjedana(ima iznimaka da neke dulje cvijetaju), a on ti "nemaa pojma" tobo~e sve znam...svaata.. i jedan lik je prodavo fore da stavia u vodu friako psje je ***** i ostavia par dana i s time zaljevaa... tobo~e raste ko luda.. bolje od bilokojeg gnojiva... ili gluposti poput suaenja u rerni ili mikorovalnoj. Bilo je dosta toga al sad se nemogu sjetit. pozz
korjenkoPOZNAVALAC

apr 2008.

#8
Da da da to sam i ja cula, kao kako ces imati plod ako imas samo zenke, treba muskog jednog :) istina, ali ja ne zelim taj plod :icon_biggrin:
korjenkoPOZNAVALAC

apr 2008.

#9
A ovo sa branjem pred mraz = onom zaljevanju vrelom vodom pred branje
NarquilaENTUZIJASTA

apr 2008.

#10
Eto ja ih berem poslije prvog mraza...a ne pred mraz...
GreatboyISTRAŽIVAČ

apr 2008.

#12
Meni je frend rekao da ato viae zalivaa biljku da e prije izrast, a on je u to vrijeme dr~ao spojenu gumu od vode na pitaru, pa je promjenio mialjenje! Biljka na kraju nije izrasla! A jednom mi je prijatelj dao ideju da svoje sjeme stavim sa sjeme marihuane i da e mo~da ja e pucat! LOL!
ranromENTUZIJASTA

apr 2008.

#13
i meni su svasta pricali, ka poberes vrhove i ostavis biljke u zemlji i restu novi. ludaci

apr 2008.

#14
doista svaata pri aju xD ali ajt da pri aju samo o travi tako..
gargamelPOZNAVALAC

apr 2008.

#15
nas par bilo na pljugi jucer i lik se hvali kako su on i neki lik cetiri godine uzgajali. i to hydro. ajd neka. al oni su to uspjeli bez ph-metra. dobro da nije reko da je sam polijevao biljku svakih 15min
GreenManAMBASADOR

apr 2008.

#16
Kod mene u gradu je trenutno u opticaju tzv "Shiptarski skank".To kad sam cuo hteo sam da umrem od smeha.Mislim...kakva budalastina...
vandalxENTUZIJASTA

sep 2008.

#17
evo njemu rastu recimo 26 biljaka na 32 C u boxu,nazovite me glupim,al zar se moze sa aktivnim ugljenom smanjivat PH?
Nameless_OnePOZNAVALAC

sep 2008.

#18
Kad se skupi a to je jedno 8-9 godina ( od kako pushim travu) chega sam se ja sve naslushao .Pa da krenem: 1. Kad vutra pocne da cveta treba je zalivati samo pivom, da bi je napali mravi a ona pustila smolu i proizvela sto vishe THC u istoj ( znachi outdoor savet,hehheeh) 2. Flop se stavlja u joint da bi isfiltrirao smolu! 3. Travu prskaju mrvljenim bensendinima i trodonima da bude potentnija 4. Spricom ubrizgavaju rastvor kokaina u glavno stablo( e ova mi je omiljena) 5. Postoji neki skunk a radi kao speed 6. Kad se zasadi domaja nikne obichna industrijska konoplja izgube se geni (LOL) 7. Moze da se osushi za 2 minuta na pegli 8. Najjacha je kad je mnogo stara ( pa nije to vino ) Vrh svih provala u naduvanom stanju je meni provala jednog lika a glasi ( napomena : veche je, na tv ide film Gospodar prstenova : Druzina prstena, scena kad je ona velika tvrdjava pod opsadom ,orci nadiru na sve strane) .Lik kaze ali mrtav ladan i smrtno ubedjen u to : pa da ljudi ima logike pishe u knjizi da je Saruman imao mnogo vutre u kovchezima,Gandalf na pocetku filma pushi travu,ma citao sam knjigu bre, lepo pishe. Mi ga gledamo belo. u sledetjem trenutku scena razbijenog zida i na sve strane po vodi plutaju kovchezi a on skache i kaze : eto sam vam rekao ,evo su bre kovchezi sa travom, a vi mi niste verovali. i bio sam u pravu.>>> Eto toliko:icon_biggrin::icon_biggrin::icon_biggrin:

sep 2008.

#19
:icon_lol: :icon_lol: ova zadnja pri a mi najja a...tako ato do~ivit u~ivo te napljuganog digne doslovno do nebesa :icon_lol:

sep 2008.

#20
ovaj... imam jedno glupo pitanjce. Koliko treba to no vremena od klijanja do branja i suaenja? tj. mjeseci da se po ne puait. pri am za indoor
schISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#21
jedno par.
bruno93ENTUZIJASTA

sep 2008.

#22
glupo pitanje jer svakoj vrsti treba razlicito vrijeme, nekima 2 mj. nekima skoro 4mj.

sep 2008.

#23
a brate ovisi koju sortu gajis , kako svjetlo imas , zemlju uvjete ...al u prosjeku ako si se potrudio citat od 2 -4 mj.
#24
imaa kapulja u na glavi :iamwithstupid: hehe to provalili neki dan kad smo se izudarali ko prasici... i ono u tom momentu moram vam rec da je palilo:punch:. moguce da je to od topline i manje zraka oko glave a i bili smo preuduvani (pusili nesto svjeze ubrano mozda 2 dana jos ni suho nije bilo kak spada) prejebe vutra. hehe. ugl iduci put kad idete kurit obvezno kapulja a na glava! :joint2:
G e r o n i m OENTUZIJASTA

sep 2008.

#25
Ma joj sta je danas izvalio neki lik... prica on meni o travi i uzgajanju i kaze mi: "Znas vutra ti tek poinje cvijetat kad naraste 2m, a moja ti po ela cvijetat nakon 1.5m." Ja sam glumio da me interesuje sta govori da mozda ne ujem joa koji biser
#26
jojojojo ovo je za nevjerovat sta meni neki lega pri o.. kaze car da se stabljiku treba poljevati jednom tjedno smjesom za PALACINKE!!!!!:punch: i jos jednu vrlo poucnu stvar mi je reko kolki urod dobijes od koje lampe.. znaci po njegovoj teoriji lampa od 400w-biljka od 40 grama :punch2: lampa od 600w-biljka od 60 grama :shit2: lampa od 1000w-biljka od 100g :iamwithstupid: hehehe koji car,.... i on to meni fino sve objasnio ko laiku i bas je bio sretan i ponosan... dok ga nisam mal isprco:kackepieksen: pa je ***** pojo svoje onda hehehhehe

jul 2012.

#27
Meni su pricali da se mogu pusiti i listovi.Kao i u nijima ima thc.dal je to istina?
$DoLaR$POZNAVALAC

jul 2012.

#28
oni prekriveni thc-om da.....ato da ne....

jul 2012.

#29
Znaci to su samo oni prekriveni kristalima izmedju cveta?
loopAMBASADOR

avg 2012.

#30
uf ajd ovako 1. hashish se dobija od korena biljke,lepo izmrvish i dodash neku hemikaliju-i to ti je to(doshlo mi je da odvalim od batina tog tipa,al' rek'o,mozda ga toliko jako udarim, da zavrshi josh gluplji...a to ne bi valjalo...ne znam i da l' je moguce biti gluplji od toga) 2. kad biljke dostigne 'drugi stepen'(citaj razvije drugi par listova) zasechesh je skalpelom duzh stabla,i ona pocne luchiti THC da se brani,a ti zorom samo skupljash hashish-mislim da je ovaj car pomesao wu sa opijumom,pogotovu zbog tog 'zorom prodjes' momenta...al' ajd sad,ruku na srce,ovo mi bilo malo simpaticno... 3. prskanje WU sa LSD-jem....ok....ovako....neverovatno je da sam to cuo na nekoliko strana do sad....prvo,ja ne znam ko je lud trositi rastvor acid-a na takvu glupost,mislim i da to nije moguce-jerbo ga dzidza nece mnogo absorbovati,a on ce ispariti fakat SIGURNO,ali ono sto me stvarno deprimira je sto ne mozes tim ljudima objasniti da bi gram takve WU bio sky high sa cenom.... 4.skunk je posebna,genetski modifikovana vrsta wu,i nema veze sa obicnim kanabisom-NE NIJE CARE.NIJE..skunk je wu,koju je neko odgajio sa ljubavlju,besna napaljena zenka,bez muzjaka kilometrima unaokolo.....i to je to...jbt. bas ce neko u labaratoriji genetski modifikovati biljku,svasta...
Dr.GrowISTRAŽIVAČ

okt 2012.

#31
Zbog takvih pacenika sto prskaju biljke svakakvim hemijama uvek ce biti prljave i ne prirodne vutre nazalost,pa ce klinci koji nemaju dobru semu pusiti to djubre.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se