VUTRA
ForumUzgajanjeUzgoj FAQOkvirno par pitanja za prvi grow u vezi zemlje
LEGACY

Okvirno par pitanja za prvi grow u vezi zemlje

14 odgovora1,237 pregleda
shady102ENTUZIJASTA

maj 2020.

#1
Lijep pozdrav, novi lan sam koji je itao par vanjskih dnevnika i iskustava. Uglavnom dok sam cekao seedove sa RQS. Trenutna situacija, narucio sam 3 northern light auto seeda i 3 special kush fem seeda i dobio sam jos jedan northern light random seed kao bonus. Koji su upravo sad stigli. Znaci sad imam 4 northern light auto i 3 spec kush seeda. Ovako, sve ce ici u male pitare od litre dok ne budu isle na sajt. Sad pitanje u vezi zemlje, kupio sam u supermarketu 40l neke najobocnije zemlje, koatala je cca 2 eura po 20l. Jeli u nju mogu stavit seedove dok ne narastu? Htio sam kupit kvalitetnu zemlju koja je hranjiva ali to spali seedove? Poato u kupiti vjerovatno substral terramagma univerzalnu za sajt a u tu ne smijem stavljati kao seed? Ako se izbjegava zemlja sta je bogata hranom, ime se hranu biljke dok ne narastu tih 10-ak cm? isto suncem? Samo zalijevati? Uglavnom kad budu isle na sajt fem idu u zemlju di mislim da ce biti adekavtno sunca. A ra una sam ove 4 auto u jupol kantu od 20l na drugi sajt. Ako niste primjetili, ovo mi je prvi grow :D. Hvala puno i definivitno u imati jos pitanja.

maj 2020.

#2
nisi ti sinko nista citao
shady102ENTUZIJASTA

maj 2020.

#3
`to sam toliko fulao da se radije rugaa nego pomognes? Kad si vec dao truda procitat i pocet pisati moga si i rec nesto korisno. Terra magmu ne smijem stavit u vazu kad proklije sjeme? Onda najobi niju zemlju i samo zalivat?
mesterZMAJ

maj 2020.

#4
Imas u Unutrasnje uzgajanje - zemlja, tema na vrhu, za prva tri tjedna je pozeljna laganija zemlja, u jakoj ce isto progutati, samo mozda ne tolko idealno kolko u slabijoj
Z&NZMAJ

maj 2020.

#5
Ne komplicirajte bzvz...ne mogu se viae ni ljutiti na ovakve teme,kad vidim koliko ljudi baljezgaju. Dakle,bez obzira na to ato ja osobno nisam imao dobro iskustvo sa Teramagmom,kroz sve ove godine na forumu,vidim da su ljudi zadovoljni, te preporu am istu za seedling. Tema o zemlji: https://www.vutra.org/threads/zemlja.9972/ I da, ovjek je u pravu. Ako neete konstruktivno pisati, mo~ete se slobodno suzdr~ati od komentara. Nabaci brate koji link,u emu je problem? E sad, kad smo kod linkova,evo joa jedan: https://www.vutra.org/threads/pravilnik.10131/ Ostavit u ti temu,za sada,iako u pravilu ovaj forum nije slu~ba za korisnike :ajnstajn: Kao mali trening, da vidim hoe li moja kritika imati kakav pozitivan ishod.

maj 2020.

#6
nije problem :) ali kad u prvoj recenici kazu da su citali, a u drugoj pitaju najosnovniju stvar...
Z&NZMAJ

maj 2020.

#7
Pa dobro, daj mu da joa malo ita :D
shady102ENTUZIJASTA

maj 2020.

#8
Kako najosnovnija stvar? Kao da je ovo mali forum, pro itao sam par zavrsenih dnevnika, neki govoru da je jaka zemlja losa, pa ti biljku spr~i, temu o zemlji nisam vidio, nisam ulazio u indoor uzgajanje kad cu outdoor, ono, velik je forum, brdo i brdo informacija. Ispricavam se , novi sam.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se