VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojsematika outdoora aurora nocna mora
LEGACY

sematika outdoora aurora nocna mora

32 odgovora1,905 pregleda
#1
sta da koristim da mi biljka poraste do neba,i da bude puna svih 50 reda...
#2
http://yfrog.com/0vpicture001wzwj

jun 2009.

#3
Jednostavno...zaljevaj :)
#4
evo ih moje devojcice,brinu me dlacice koje ih bas ima,pa da ne krene u ofanzivu,a ja bih jos da vegetisu,moraju porasti ,pa tek onda cvetkati.....http://yfrog.com/5dpicture004minj,http://yfrog.com/5dpicture005wwaj,http://yfrog.com/5dpicture003jmij,http://yfrog.com/5dpicture002ftfj neumem da postam slicke,http://yfrog.com/5dpicture002ftfj evo jos jedne,http://yfrog.com/5dpicture003jmij i sve tri,http://yfrog.com/5dpicture004minj i jos jednom,http://yfrog.com/5dpicture005wwaj
LucidDreamAMBASADOR

jun 2009.

#5
Brate,kako je tebi dobro :) Citaj malo po forumu,sve ce ti biti jasnije :) Dobrodosao :)
Teglica_UnkaAMBASADOR

jun 2009.

#6
spusti nebo na dva metra od zemlje i to ti je to.

jun 2009.

#7
prelijepo ti izgledaju biljke... nabavi neka organska gnojiva(bat guano recimo) i jedanput,dvaput pognoji do kraja cvjetanja i vidjet ces napredak,vjeruj mi.... pogledaj na online growshopovima ili lokalnoj poljoprivrednoj apoteci pozdrav Overgrow the Goverment

jun 2009.

#8
bogami su biljke pre pre dobre:) koja genetika? i dobro ti cannativa ka~e; neko gnojivo sredi, mo~e i za cvjetanje sad, sa puno fosfora bla bla, i onda e se fino vrhovi podebljat :)
#9
seme je dutch pasion-skywalker,narucio sam iz shopa...hvala na savetu imam vec neko organsko pa cu ga upotrebiti...pozdrav

jun 2009.

#10
samo pazljivo,da se ne sje#3$ kao new_user xD a i ja sam se tako zeznuo jednom,htio sam je kao pogurat s vitaminima,kad K$$$$,samo stala i pocela se susit... laganini i chill,biljke ti prejebeno izgledaju,nemoj se brinut bit ce vrhova od toga... jedini bed bi ti mogao biti ako dugo traje cvjetanje toj sorti,pa da ne zavrsi u potpunosti do 10og mjeseca...
#11
Caos ljudi evo mene opet i mojih malenih bebica.....http://yfrog.com/b5picture008ezmj, i jos dve,http://yfrog.com/06picture010ubdj,http://yfrog.com/06picture009ahcj.... I sta mislite o donjim listovima imam ih po par na svakoj biljci kao da su izgoreni,da li da ih secem ili ne? evo slicke,http://yfrog.com/11picture011qwqj... I imam par izujedanih,kao ovaj,http://yfrog.com/1ipicture012nj,skakavci joj jebu kevu,da li to nesto smeta ili da upotrebim neku hemiju,posto nemam vremena da svaki dan prskam beo luk.... I evo za kraj jedan vrhunac,http://yfrog.com/4opicture013zebj... Pozdrav ljudi pisite.... Skywalker- Mazar x bluebery.............,,,,,,,,,,,-------=====\'/
#12
Caos ljudi evo mene opet i mojih malenih bebica..... http://yfrog.com/b5picture008ezmj, i jos dve, http://yfrog.com/06picture010ubdj , http://yfrog.com/06picture009ahcj .... I sta mislite o donjim listovima imam ih po par na svakoj biljci kao da su izgoreni,da li da ih secem ili ne? evo slicke, http://yfrog.com/11picture011qwqj ... I imam par izujedanih,kao ovaj, http://yfrog.com/1ipicture012nj ,skakavci joj jebu kevu,da li to nesto smeta ili da upotrebim neku hemiju,posto nemam vremena da svaki dan prskam beo luk.... I evo za kraj jedan vrhunac, http://yfrog.com/4opicture013zebj ... Pozdrav ljudi pisite.... Skywalker- Mazar x bluebery.............,,,,,,,,,,,-------=====\'/
#13
Caos ljudi evo mene opet i mojih malenih bebica..... http://yfrog.com/b5picture008ezmj , i jos dve, http://yfrog.com/06picture010ubdj , http://yfrog.com/06picture009ahcj .... I sta mislite o donjim listovima imam ih po par na svakoj biljci kao da su izgoreni,da li da ih secem ili ne? evo slicke, http://yfrog.com/11picture011qwqj ... I imam par izujedanih,kao ovaj, http://yfrog.com/1ipicture012nj ,skakavci joj jebu kevu,da li to nesto smeta ili da upotrebim neku hemiju,posto nemam vremena da svaki dan prskam beo luk.... I evo za kraj jedan vrhunac, http://yfrog.com/4opicture013zebj ... Pozdrav ljudi pisite.... Skywalker- Mazar x bluebery.............,,,,,,,,,,,-------=====\'/
Kushonja O.GAMBASADOR

jul 2009.

#14
Jako su lijepe ... Bit ce tu hedovine ...
#15
uh jbm li ga ne mogu se pohvatati sa ovim postanjem, kakav shit evo ove prve koju nece da otvori, http://yfrog.com/b5picture008ezmj http://yfrog.com/5gpicture008nyoj
grudvaISTRAŽIVAČ

jul 2009.

#16
zavali se u fotelju smotaj jedan i uzivaj bilje ti je super covece samo reci pohvale poz
4herbsPOZNAVALAC

jul 2009.

#17
e de mi reci di ti ~ivia da i ja doem malo u te vinograde,hehehe svaka ast krasno izgledaju biljke,o ito im godi tlo hehe,nikad nebi reko...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se