LEGACY
jel moze neko da mi kaze koje su ovo vrste pliz, slab sam u tome
16 odgovora1,851 pregleda
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#1
eto kao sto kaze naslov,
dali mi neko moze rec koje su vrste ove biljke, sve je super s njima samo da mi neko kaze dali su dobre ili ne, prosle godine bile su super a nisam imo pojma koje su
hvala u naprijed
nesto me zeza sa uploadanjem thumbnailova, pa cu kasnije osvijeziti post, ako je moguce da se iz ove slike nesto dozna
jednostavno nemogu uploadati na imageshack
probat cu kasnije
balcan_smoke
LEGENDA5.303 REP3%
→ Zmaj
putry
POZNAVALAC744 REP16%
→ Ambasador
putryPOZNAVALAC
avg 2009.
avg 2009.#3
kako mozes banut takvo glupo pitanje.zenska je,a sta koja je vrsta koce ti to rec,valja zenska je malo se vise pobrini za nju
oldbulllee
ENTUZIJASTA219 REP5%
→ Poznavalac
0 REP0%
→ Istraživač
avg 2009.
avg 2009.#5
Ja cu ti reci,to ti je podvrsta, trece vrste koja je dosla sa planete kentaur, i raste kao zbidelj sa cetri prsta i po 12 lista, sto nas dovodi do zakljucka da ima mutaciju sa kokosovim mlekom koje postaje mucho gusto... znaci ime joj je -fibula rasa x oktagon mma-........
eco
AMBASADOR3.891 REP68%
→ Legenda
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
avg 2009.
avg 2009.#8
ajde pametnjakovicu molim te reci mi di sam pitao dali je musko ili zensko, pito sam koja je vrsta, tipa sativa, indica itd....
i lijepo sam napisao da nemogu uploadati slike i da cu stavit nove,
hvala svima na lijepim odgovorima,
spremate se na mara kao SVI ZAJEDNO, fakat ste od pomoci, nemoze neko bolje napisati nesto tipa "iz ovoga se neda nista odrediti"
s ovakvim "pomaganjem" necemo daleko
tnx svima na lijepim i naucnim odgovorima
P.S. @putry. ako nisi vidio vec su bila postavljana pitanja tipa "koja je to vrsta" i ljudi su pristojno odgovorili ako su znali, "ko ce mi to rec" neko ko ima vise iskustva nego ti, cak i ja imam vise, samo me zanima koja je vrsta ako se da odrediti
avg 2009.
1 / 9
avg 2009.
avg 2009.