VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojKoliko ste dobili od vaše žetve??
LEGACY

Koliko ste dobili od vaše žetve??

34 odgovora4,917 pregleda
SiDAMBASADOR

okt 2009.

#1
evo otvorio sam jednu temu, ako mislite da nije potrebno slobodno izbriaite - zna i ovo ide za one koji su ve pobrali ili e to napraviti ubrzo - od mojih 5 biljaka, 3 su rodile, neznam vrste ali kvaliteta je brutalna, sve 3 su ubojice, imena su im: PRVA, TRIP i LJUBI ICA dobio sam sveukupno 850 grama, s tim da joa dosta nisam zapakirao niti izmjerio.... ove godine grow je bio izvanreda i jako sam zadovoljan, zahvaljujem se ljudima koji su pru~ali potporu i bez par ljudi i njihovih komentara ne vjerujem da bi odgurao tako daleko sa svojim biljkama makar vec dosta dugo sadim, ali svaki komentar ili preporuka uvijek je dobrodoaao P.S. zna i skoro pa kila, i ja mislim da bude kila kad sve to skupim, a od mojeg truda niti jedan gram nee biti prodan, jer se ovdje bavimo tematikom legaliziranja a ne rasprodajom, da netko nebi krivo shvatio...
#34POZNAVALAC

okt 2009.

#2
Izvini al ovo ne ku~im... jel mislia da su ti 3 od 5 biljaka bile ~enske ili ato? sry na offtopic...ve dvije god nisam ''outdoorac'' pa nisam za tu temu...

okt 2009.

#3
Obrisano
SiDAMBASADOR

okt 2009.

#4
ajd da ne ispadne da serem kvake, postavit u slike, plus slike sa vage, prosje an iznos jedne biljke bi bio 200 grama, i to se meni desilo, jer sam ih jako pazio i ulo~io puno truda, i eto vratila mi priroda za to :sun2::sun2: ni sam nisamo mogao vjerovat kolko sam dobio, od jedne biljke koja je bila niska a debela kao grm, dobio sam 215 grama, ostale 2 su ogromne mrcine preko 2,5 metra puuune hedova... @#34, od 5 uspjelih 3 su bile ~enke, posadio sam 13 komada, dobio 5 pravih i od tih 5 ispale 3 odli ne biljke.... fakat pune plodova, i raznih psihodeli nih boja, ja mislim da se 2 od 3 mogu mjeriti sa skankom, jer udara bolesno i treba popuaiti 2 serije po recimo 4 udaha i gotovo je.... napljugan ko no....
Teglica_UnkaAMBASADOR

okt 2009.

#5
ja nikad ne merim u gramima nego samo u teglicama a otud i nasto nik:rofl:
brendPOZNAVALAC

okt 2009.

#6
E ovo mi se svidja vidi se ko je pravi uzivalac i zaljubljenik u vutru. Oko 350 grama od jedne biljke sam dobio,za mene sasvim dovoljno da uzivam koliko hocu Teglica meri na teglice hehehe Mozda za koju godinu promenis nik u burence
mr.skunkAMBASADOR

okt 2009.

#7
teglice zakon, ja vam kazem pravi neprofitabilni grower nema potrebu da mjeri vutru na vagu nego ladno na teglice, to je neki posebno mirialjavi guat i svaki put kad otvoris teglicu pa te ono zapljusne miomiris. e a i estetski gledano postoji svakakvih vrsta teglica pa i vutrovizuelni efekt bude poja an odabirom neke ekstra profinjene staklenke ,a ne neku od bivaih kiselih krastavaca sa mirisom octa:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
TarkiPOZNAVALAC

okt 2009.

#8
Isto ra unam u teglicama tipa, teglica jacobs kave ima 50-60-70g, dok ona velika od krastavaca ima i preko 100 :D btw skuljoz ukro sam ti ideju, sad i ja alepam mali nescaffe po kui hehehe
SiDAMBASADOR

okt 2009.

#9
moja teglica nosi 81 gram :D vagao sam tek toliko da znam koliko je ispalo, kada to gledam sveukupno primim se za glavu i sam ne vjerujem, nikako da dignem slike, ali bit e uskoro

nov 2009.

#10
obe anje ludom radovanje ! Di su te slike hedova !!!
SiDAMBASADOR

nov 2009.

#11
opa haze, pa slike su odavno na sajtu :D neznam dal si vidio il ne https://forums.vutra.org/threads/5640-outdoor-2009-malo-slika u toj temi se nalaze
TravingoISTRAŽIVAČ

dec 2009.

#12
850g osusene ili sta? Znam lika koji je od jedne dobio skoro kao ti od 3. Nemoj da se sekiras. Bice!
SubStylee80ISTRAŽIVAČ

mar 2010.

#13
Samo jedno pitanjce jer mi stvarno nije jasno. Svugdje piae da se dobije od 250g do 500g po biljci (naravno u dobrim uvjetima),iznenadilo me kad sam vidio razne ODLICNE growove ovdje na vutri a ljudi bi dobivali 50 do 80 g.Nije mi jasno kako.

mar 2010.

#14
Neznanjem se ve inom dobije manje od predvieog.
TropicoLEGENDA

mar 2010.

#15
nije bas sve neznanjem...kad gledas po infou koji nades od seed banki onda ti uglavnom pise po m2....znaci recimo 400-500 g/m2, e sad kad se misli na m2 tu se misli i na sog tehniku vecinom, tako da se oko toga netreba previse zamarati, a i ovisi ti odtsa i o samom svijetlu jer nemos ocekivati 500g od 150w hps i slicno

mar 2010.

#16
Na m2 stane 4-6 biljaka , sa dobrom lampom mo~ea bez frke izvu 50-100g po biljci ... I to ti je to ....

mar 2010.

#17
Mislio sam da je rije o outdoru,mada se mo~e uprskati unutra,puno lakae,najlakae:) Neznam,ni meni koli ine nisu bolja strana,dobivam skoro duplo manje radi glupog prostora i kojekakvih sranja,ali ja se ne brigam,nek ona bude fina na kraju:bis:
RemusPOZNAVALAC

mar 2010.

#18
ove god samo 315g vrhunske srecom i od prosle nekih 20g ostalo za posebne prilike ali i 100tinjak ovogodisnjeg macada slabijeg kvaliteta za jutarnje potrebe.. samo mkoram priznati prosla god bese vericetnija:))

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se