LEGACY
Koliko ste dobili od vaše žetve??
34 odgovora4,917 pregleda
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#1
evo otvorio sam jednu temu, ako mislite da nije potrebno slobodno izbriaite
- zna
i ovo ide za one koji su ve pobrali ili e to napraviti ubrzo -
od mojih 5 biljaka, 3 su rodile,
neznam vrste ali kvaliteta je brutalna, sve 3 su ubojice, imena su im: PRVA, TRIP i LJUBIICA
dobio sam sveukupno 850 grama, s tim da joa dosta nisam zapakirao niti izmjerio....
ove godine grow je bio izvanreda i jako sam zadovoljan,
zahvaljujem se ljudima koji su pru~ali potporu i bez par ljudi i njihovih komentara ne vjerujem da bi odgurao tako daleko sa svojim biljkama makar vec dosta dugo sadim, ali svaki komentar ili preporuka uvijek je dobrodoaao
P.S. zna
i skoro pa kila, i ja mislim da bude kila kad sve to skupim,
a od mojeg truda niti jedan gram nee biti prodan, jer se ovdje bavimo tematikom legaliziranja a ne rasprodajom, da netko nebi krivo shvatio...
#34
POZNAVALAC926 REP36%
→ Ambasador
#34POZNAVALAC
okt 2009.
okt 2009.#2
Izvini al ovo ne ku~im... jel mislia da su ti 3 od 5 biljaka bile ~enske ili ato?
sry na offtopic...ve dvije god nisam ''outdoorac'' pa nisam za tu temu...
17 REP34%
→ Istraživač
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#4
ajd da ne ispadne da serem kvake, postavit u slike, plus slike sa vage,
prosje
an iznos jedne biljke bi bio 200 grama, i to se meni desilo, jer sam ih jako pazio i ulo~io puno truda, i eto vratila mi priroda za to :sun2::sun2:
ni sam nisamo mogao vjerovat kolko sam dobio, od jedne biljke koja je bila niska a debela kao grm, dobio sam 215 grama,
ostale 2 su ogromne mrcine preko 2,5 metra puuune hedova...
@#34, od 5 uspjelih 3 su bile ~enke, posadio sam 13 komada, dobio 5 pravih i od tih 5 ispale 3 odli
ne biljke.... fakat pune plodova, i raznih psihodeli
nih boja, ja mislim da se 2 od 3 mogu mjeriti sa skankom, jer udara bolesno i treba popuaiti 2 serije po recimo 4 udaha i gotovo je.... napljugan ko no....
Teglica_Unka
AMBASADOR2.292 REP23%
→ Legenda
Teglica_UnkaAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#5
ja nikad ne merim u gramima nego samo u teglicama a otud i nasto nik:rofl:
brend
POZNAVALAC756 REP17%
→ Ambasador
brendPOZNAVALAC
okt 2009.
okt 2009.#6
E ovo mi se svidja vidi se ko je pravi uzivalac i zaljubljenik u vutru.
Oko 350 grama od jedne biljke sam dobio,za mene sasvim dovoljno da uzivam koliko hocu
Teglica meri na teglice hehehe
Mozda za koju godinu promenis nik u burence
mr.skunk
AMBASADOR2.403 REP26%
→ Legenda
mr.skunkAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#7
teglice zakon, ja vam kazem pravi neprofitabilni grower nema potrebu da mjeri vutru na vagu
nego ladno na teglice, to je neki posebno mirialjavi guat i svaki put kad otvoris teglicu pa te ono zapljusne miomiris. e a i estetski gledano postoji svakakvih vrsta teglica pa i vutrovizuelni efekt bude poja
an odabirom neke ekstra profinjene staklenke ,a ne neku od bivaih kiselih krastavaca sa mirisom octa:icon_lol::icon_lol::icon_lol::icon_lol:
Tarki
POZNAVALAC1.040 REP49%
→ Ambasador
TarkiPOZNAVALAC
okt 2009.
okt 2009.#8
Isto ra
unam u teglicama
tipa, teglica jacobs kave ima 50-60-70g, dok ona velika od krastavaca ima i preko 100 :D
btw skuljoz ukro sam ti ideju, sad i ja alepam mali nescaffe po kui hehehe
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
okt 2009.
okt 2009.#9
moja teglica nosi 81 gram :D
vagao sam tek toliko da znam koliko je ispalo,
kada to gledam sveukupno primim se za glavu i sam ne vjerujem,
nikako da dignem slike, ali bit e uskoro
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
nov 2009.
nov 2009.#11
opa haze, pa slike su odavno na sajtu :D
neznam dal si vidio il ne
https://forums.vutra.org/threads/5640-outdoor-2009-malo-slika
u toj temi se nalaze
Travingo
ISTRAŽIVAČ64 REP9%
→ Entuzijasta
TravingoISTRAŽIVAČ
dec 2009.
dec 2009.#12
850g osusene ili sta? Znam lika koji je od jedne dobio skoro kao ti od 3. Nemoj da se sekiras. Bice!
SubStylee80
ISTRAŽIVAČ105 REP37%
→ Entuzijasta
SubStylee80ISTRAŽIVAČ
mar 2010.
mar 2010.#13
Samo jedno pitanjce jer mi stvarno nije jasno.
Svugdje piae da se dobije od 250g do 500g po biljci (naravno u dobrim uvjetima),iznenadilo me kad sam vidio razne ODLICNE growove ovdje na vutri a ljudi bi dobivali 50 do 80 g.Nije mi jasno kako.
Avantura
ZMAJ15.881 REP
Tropico
LEGENDA12.891 REP79%
→ Zmaj
TropicoLEGENDA
mar 2010.
mar 2010.#15
nije bas sve neznanjem...kad gledas po infou koji nades od seed banki onda ti uglavnom pise po m2....znaci recimo 400-500 g/m2, e sad kad se misli na m2 tu se misli i na sog tehniku vecinom, tako da se oko toga netreba previse zamarati, a i ovisi ti odtsa i o samom svijetlu jer nemos ocekivati 500g od 150w hps i slicno
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#16
Na m2 stane 4-6 biljaka , sa dobrom lampom mo~ea bez frke izvu 50-100g po biljci ... I to ti je to ....
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
mar 2010.
mar 2010.#17
Mislio sam da je rije
o outdoru,mada se mo~e uprskati unutra,puno lakae,najlakae:)
Neznam,ni meni koli
ine nisu bolja strana,dobivam skoro duplo manje radi glupog prostora i kojekakvih sranja,ali ja se ne brigam,nek ona bude fina na kraju:bis:
okt 2009.
1 / 18
okt 2009.
mar 2010.