VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojmoj prvi grow :)
LEGACY

moj prvi grow :)

34 odgovora1,817 pregleda
KurdtLEGENDA

jun 2013.

#1
Pozdrav ljudi.novi sam lan na vutra.org i ~elio bi da krenem sa nekim slikama.
M a n d o rAMBASADOR

jun 2013.

#2
pro itaj prvo ovo https://www.vutra.org/topic/10131-pravilnik/ pa kreni https://www.vutra.org/topic/2248-upute-za-postanje-slika/
KurdtLEGENDA

jun 2013.

#3
hvala na savjetu.odmah cu da procitam pa cu zatim postavit slike. sta mislite da li ovo izgleda dobro ili je malo za ovo doba godine.ako imate kakvih savjeta da poboljaam rast volio bi ih ut.poz

jun 2013.

#4
Ja ne ku~im ata je to. Zemlja, vrsta, gnojenje, sunce, starost....?
M a n d o rAMBASADOR

jun 2013.

#5
omotaj tu teglu il ato je ve korijen nevoli svijetlo,gdje su joj fan listovi,kakva je to zemlja....
KurdtLEGENDA

jun 2013.

#6
Zemlja je iz baate nije niata specijalno a gnojim ju sa kokoainjom,sunca ima do 7 sati dnevno a starost oko 2,5 mjeseca ma to sam samo dodao od flaae da mogu jos zemlje ubacit jer mislim da mi je saksija mala,zemlja je obicna iz baate.ne znam sta mislia pod "fan" listovima

jun 2013.

#7
Ulala 2,5 mjeseca. Ja bih im dao max 3-4 tjedna starosti. Loae, al s obzirom na loau zemlju i samo 7 sati sunca dnevno ni nevjerujem da se mo~e iata bolje.
M a n d o rAMBASADOR

jun 2013.

#8
mislim da joj je dosta 7 sati kad nema viae,moje imaju 5 sati i niata im ne fali,mislim da ti je problem ta zemlja i male tegle jer korjen se nema kuda viae airit koliko ti je litara ta tegla..kupi zemlju,pogledaj na forumu kakva se preporu a za 3 eura uzmea 10l i malo veu teglu i bit e bum a fan listovi su ti ovi veliki listovi....
KurdtLEGENDA

jun 2013.

#9
znaci ako promijenim zemlju i potrudim se mogao bi se ne emu nadati.a te "fan" listove sam ja otkinuo jer sam htjeo da ide u airinu malo.tegla je od 5 litara.ovih dana je lose vrijeme pa je stalo sa rastom neato skroz
M a n d o rAMBASADOR

jun 2013.

#10
nisi smio otkinut te listove biljka se topira da ide u airinu,ima nade da,a o tehnikama imaa viae u podforumu unutraanje uzgajanje pro itaj ovo https://www.vutra.org/topic/10608-vodi -kroz-unutraanji-uzgoj-by-marcopolo/?p=242206 a usporila ti je s rastom jer si joj otkinuo te listove pomou kojih biljka vrai fotosintezu...

jun 2013.

#11
Ti se aalia? Pa ne mo~ea trgati fan listove kako ti hoea haha. Zato ti biljke i napreduju sporo kao ato je mandor rekao. Ako si ih pokuaavao topirati sasvim si pogreano radio. Viae o treninzima imaa ovdje: https://www.vutra.org/topic/6664-treniranje-kanabisa-scrog-sog-fim-lst-hst-by-data-sid/
Jesse PinkmanENTUZIJASTA

jul 2013.

#12
sretno s povrcem...
KurdtLEGENDA

jul 2013.

#13
puno vam hvala ljudi na savjetima.sad sam ju presadio u veu kantu i natorio dobro.sada imam problem sa listovima.pojavili su se neki kaveni tragovi kao da se suae.sta mislite da joj fali.sad sam i ja sku~io da nisam trebao sjei one fan listove al gotovo je sad.ispravit cu koliko mognem.trudim se heheh.poz
giovanni007POZNAVALAC

jul 2013.

#14
Ostavi se orava posla,nije poljoprivreda za tebe.Do idueg ljeta imaa vremena da cijeli sajt pro itaa uzdu~ i poprijeko tri puta i onda neea morati nikoga niata pitati,sve e ti biti jasno.Sve radia pogreano od biljke do sajta,biljku kao da ~elia da uniatia a na sajtu otvaraa teme koje ve postoje i stavljaa slike a i za to ve postoje teme. Svuda postoje neka pravila koja va~e za sve tako i ovdje i toga se moramo dr~ati.Sve je osmialjeno da nadjea lako ono ato te zanima i zato postoji odredjen broj ljudi koji se trudi da sve odr~i pod kontrolom i mi trebamo te~iti da im taj posao olakaamo. Samo trebaa znati itati ostalo je sve ato te zanima na sajtu.Ako ipak neato nemo~ea da nadjea imaa i tra~ilicu u gornjem desnom kutu.Isti slu aj sa svakim novim lanom i meni ste viae dosadili a ne administratorima,ni ja nisam niata znao a tek sam par mjeseci tu ali sam itao.Nikad prije nisam sadio biljke al zahvaljujui dobrim ljudima sa sajta i ja sam odlu io i uspio uz njihovu pomo,i kad mi neato nije bilo jasno naaao bi odgovarajuu temu i sve bi mi na kraju bilo kristalno jasno objaanjeno.A neke mo~ea ovdje zvati i doktorima za naae biljke jer svi ih pitaju za pomo i na sve imaju rjeaenje.Al se prvo moraa vratiti i dobro prou iti cijeli sajt temu po temu.Sretno
TarzanZMAJ

jul 2013.

#15
kad pogledas koliko je ljudi u zadnjih tjedan dana napravilo istu gresku i pokidalo fan listove.. dode ti da se smijea, di su pokupili tu dezinformaciju da mi je znat?
RubinstajnENTUZIJASTA

jul 2013.

#16
Sve ato si rekao stoji,da treba da ita forum i uzdu~ i popreko a ne da postavlja glupa pitanja ali ko si ti da mu ka~ea da uzgajanje nije za njega? Ako neea da pomognea oveku i lepo da ga uputia onda ga nemoj ni demoralisati.
sharpLEGENDA

jul 2013.

#17
mozda su od mene pokupili :knockknock: . ja sam to radio svojoj biljci 2x u 2011 outdoru. jos se pohvalio tu na forumu ali ne mogu naci post :shit: . EDIT: na kraju je ispalo preko 1kg. suhog. ne kazem da sad masovno pocnete cupat fun lisce, samo iznosim cinjenice. negativni efekt cupanja:mislim da biljka ne bi narasla toliko(4,5m.) dok bi budovi bili deblji i gusci a dobio bi otprilike istu kolicinu.
KurdtLEGENDA

jul 2013.

#18
sla~em se ljudi sa vama.treba sve isprobat ato da ne.ne bavim se uzgojem dugo vremena haha al znadem da u poljoprivredi nema pravila.priroda je udo i uda se deaavaju.ja sam samo pitao za pomoc i morao sam otvoriti novu temu jer nebi da se ubacujem u druge teme,mo~da neko to nevoli,a i itao sam dosta forume ali ata ea nadao sam se da u uspit spasit svoj trud hahaha.poz ljudi i puno sree

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se