VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojProblem sa fazanima
LEGACY

Problem sa fazanima

26 odgovora1,651 pregleda
AlgenalteISTRAŽIVAČ

jul 2015.

#1
Otkopavaju zemlju pored biljki, esto ostaje i perije, a ima ih svuda naokolo, ima li neko neku ideju kako da ih se otarasim ili da zastitim zemlju nekim kamenjem ili sl... ?
StastopojoAMBASADOR

jul 2015.

#2
Opasni ti fazani kad se navade :D Napravi strasilo. :)
L0oDZMAJ

jul 2015.

#3
Ma pusku u ruke i lovi fazane,uh sad ce @PowerSeed da ti da recept za fazane :D zazubice ima da krenu :D

jul 2015.

#4
Rijeaenje sa fazanima
Otto GrunfLEGENDA

jul 2015.

#5
:objesen::thumb: jXAOG6LOI8o YiQSrd1ndew
ludPOZNAVALAC

jul 2015.

#6
bacis semenskog kukuruz ili zita i cao djenja i dovidjenja,to nisu fazani vec male jarebice,verovatno posle zalivanja traze hladjenje,i onda se hlade oko solje biljcice,ili uzmes vec kanapce i napravis trake s nekim starim kesama,oterace ih i to,jel su jako plasljive zivotinje....;)
tttPOZNAVALAC

jul 2015.

#7
Malokalibarka 5,6mm i rokaj,il malo bolja zra nica,al gle joa e ti dosaivat 10tak dana pa idu na kuruzu i ostale ~itarice,nije loae ako ti malo prerahle zemlju,mo~ea isipat kantu kuruze 50setak metara dalje pa e se tamo preselit...
KarloISTRAŽIVAČ

avg 2015.

#8
stavi soli na rep
L0oDZMAJ

avg 2015.

#9
Zapli jedan joks brate i sve ok samo opusteno :)

avg 2015.

#10
Hahahahaha naj zamerit ali owo je vristanje edit: Sjedim i razmisljam. Najbolje udarit oruzjem kojeg se najvise boje. To je sacekusa, kada ih ulovis na djelu spetardiraj ih, ali ne jako. Tako da budu primjer ostalima i sa mogu rec sta im se dogodilo i di...inace ostali nece znat... Ako to ne uspije, uvijek ostaje pljuca...primjetit ce da fali jedan,dva..
AlgenalteISTRAŽIVAČ

avg 2015.

#11
samo se vi zajebavajste ja sam mrtav ozbiljan, kad god zalijem one dodju otkopaju sebi mesto i legnu da se hlade..... , nabacao sam pun kurac trnja,granja i to je bilo jedino resenje :) pozz
L0oDZMAJ

avg 2015.

#12
Druze,cim je ne zateknes ovakvku odlicno je sve,ovo mi je 5 u nizu ove godine(auto) sto od krava,a sad od koze:crazyd:

avg 2015.

#13
lol bedak
ludPOZNAVALAC

avg 2015.

#14
posadis je sl put u stalu,i do j....ja...

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se