LEGACY
Problem sa fazanima
26 odgovora1,651 pregleda
Algenalte
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
AlgenalteISTRAŽIVAČ
jul 2015.
jul 2015.#1
Otkopavaju zemlju pored biljki,
esto ostaje i perije, a ima ih svuda naokolo, ima li neko neku ideju kako da ih se otarasim ili da zastitim zemlju nekim kamenjem ili sl... ?
Stastopojo
AMBASADOR4.559 REP87%
→ Legenda
L0oD
ZMAJ85.106 REP
L0oDZMAJ
jul 2015.
jul 2015.#3
Ma pusku u ruke i lovi fazane,uh sad ce @PowerSeed da ti da recept za fazane :D zazubice ima da krenu :D
ZdravaTrava
LEGENDA10.650 REP56%
→ Zmaj
Otto Grunf
LEGENDA7.374 REP24%
→ Zmaj
lud
POZNAVALAC732 REP15%
→ Ambasador
ludPOZNAVALAC
jul 2015.
jul 2015.#6
bacis semenskog kukuruz ili zita i cao djenja i dovidjenja,to nisu fazani vec male jarebice,verovatno posle zalivanja traze hladjenje,i onda se hlade oko solje biljcice,ili uzmes vec kanapce i napravis trake s nekim starim kesama,oterace ih i to,jel su jako plasljive zivotinje....;)
ttt
POZNAVALAC1.100 REP56%
→ Ambasador
tttPOZNAVALAC
jul 2015.
jul 2015.#7
Malokalibarka 5,6mm i rokaj,il malo bolja zra
nica,al gle joa e ti dosaivat 10tak dana pa idu na kuruzu i ostale ~itarice,nije loae ako ti malo prerahle zemlju,mo~ea isipat kantu kuruze 50setak metara dalje pa e se tamo preselit...
Zelenko63
ZMAJ136.643 REP
Zelenko63ZMAJ
avg 2015.
avg 2015.#10
Hahahahaha naj zamerit ali owo je vristanje
edit:
Sjedim i razmisljam. Najbolje udarit oruzjem kojeg se najvise boje. To je sacekusa, kada ih ulovis na djelu spetardiraj ih, ali ne jako. Tako da budu primjer ostalima i sa mogu rec sta im se dogodilo i di...inace ostali nece znat... Ako to ne uspije, uvijek ostaje pljuca...primjetit ce da fali jedan,dva..
Algenalte
ISTRAŽIVAČ91 REP27%
→ Entuzijasta
AlgenalteISTRAŽIVAČ
avg 2015.
avg 2015.#11
samo se vi zajebavajste ja sam mrtav ozbiljan, kad god zalijem one dodju otkopaju sebi mesto i legnu da se hlade..... , nabacao sam pun kurac trnja,granja i to je bilo jedino resenje :) pozz
jul 2015.
1 / 14
jul 2015.
avg 2015.