VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojpotrebno strucno misljenje
LEGACY

potrebno strucno misljenje

18 odgovora1,506 pregleda
nevaljaENTUZIJASTA

avg 2010.

#1
evo ovo se navrsava 4 nedelja cvetanja... Ja stvarno ne nam koliko smem da ih ostavim jos i kada ce biti za berbu a ne bih da pogresim pa molim iskusne da pomognu.Nacitao sam o svemu tome ali ipak nek neko pogleda ko zna. Vidim ja na nekima su pistili braonkasti ali samo na vrhovima da li treba sacekati da svi beli postanu crvenkasti? http://img11.imagehosting.gr/out.php/i1445606_dscf7601.jpg http://img11.imagehosting.gr/out.php/i1445607_dscf7599.jpg http://img11.imagehosting.gr/out.php/i1445608_dscf7598.jpg http://img11.imagehosting.gr/out.php/i1445610_dscf7593.jpg http://img11.imagehosting.gr/out.php/i1445611_dscf7594.jpg
SulundarAMBASADOR

avg 2010.

#2
Generalno,outdoor zavrsava krajem 9. i pocetkom 10. meseca u godini,neke vrste i kasnije. Zreloj biljci veliki listovi pocinju da zute,pistli tamne i sam hed je tvrd,kompaktan i lepljiv. baziraj se na datum i tvrdocu heda. Do 20.9.-nemoj razmisljati o berbi... polako zagledaj ima li trulezi,opipkavaj i cekaj 25.,30. da je saseces i nema greske. Tebi je biljka u lepom cvetu vec sad,ali nije to zrelo ni slucajno. Pistli mogu da potamne i zbog vremenskih uslova,poremecenog djubrenja itd
nevaljaENTUZIJASTA

avg 2010.

#3
Hvala ti puno bio sam u opasnoj dilemi.. Sada je ok,chekacemo dokle treba
DolfENTUZIJASTA

avg 2010.

#4
objasni sulundar za vekova a moja evo slika http://img529.imageshack.us/img529/5310/p8270205.jpg http://img840.imageshack.us/img840/9974/p8270204.jpg http://img695.imageshack.us/img695/7361/p8270208.jpg http://img833.imageshack.us/img833/7789/p8270210.jpg http://img641.imageshack.us/img641/5420/p8270212.jpg http://img541.imageshack.us/img541/1922/p8270216.jpg http://img843.imageshack.us/img843/9781/p8270218.jpg http://img251.imageshack.us/img251/7606/p8270229.jpg http://img251.imageshack.us/img251/7606/p8270229.jpg http://img210.imageshack.us/img210/9154/p8270227.jpg to je 27 avgust ove godine poz
SiDAMBASADOR

avg 2010.

#5
@nevalja, fine biljke su ti kompa... samo ti to zavrai kako spada i ne ~uri se i bit e paklena berba... :)) fakat fino i lijepo izgledaju! sretno!

avg 2010.

#6
De ki pistili su relativan pokazatelj!Bez pove ela da se prete kristal i i nema kruha. Pozdrav:spliff:
nevaljaENTUZIJASTA

avg 2010.

#7
sutra ga idem pazariti pa nek neko izbaci link sta treba gledti. Pozdrav
#8
ovo vam super izgleda... moja jos nije ni priblizno ovakva :(

sep 2010.

#9
http://www.stonerforums.com/lounge/attachments/harvesting-drying-curing/889d1180419033-harvesting-trichome-color-2940when-harvest.jpg
Cro_growISTRAŽIVAČ

sep 2010.

#10
jednostavno i korisno :p

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se