VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojdrotovi
LEGACY

drotovi

42 odgovora3,950 pregleda
homegrownishaISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#1
Alo ljudi, pozz svima, forum je super, na njemu sam par godina, procesljo sam ga uzduz i poprijeko i puno mi je pomogo u homegrownanju :sick: al tek sad se registriro jer imam pitanjce..... Jel zna netko ista o drotovima koji idu po sumama i drugim potencijalnim outdoor lokacijama u potrazi za ganjom??? Kad idu, kolko cesto, kolko njih, bilo sta... Po mogucnosti informacije za Hrvatsku, tj Slavonija.... Hvala
TarkiPOZNAVALAC

apr 2011.

#2
Idu kad ih neki zalutali ribi ili lovac nazove da je naaao neke udne biljke :vb_kez:
homegrownishaISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#3
Nisam na to mislio, znam da neko prijavi kad vidi biljku pa dodju itd.... :ohno: Nego cuo sam da ima ekipa drotova koji idu nasumicno bezveze po lokacijama, sumama itd itd trazeci vutru, i onda ako nadju postave ti zasjedu pa najebes... Nije valjda da nitko nije za to cuo?
aost100ENTUZIJASTA

apr 2011.

#4
daj uo si viceve.
peace_pipeAMBASADOR

apr 2011.

#5
prije bi reko da ekipa koja duva trazi vutru po sumama da maznu nekom koji vrh hehe
TarkiPOZNAVALAC

apr 2011.

#6
Ja sam uo da ak jedea amrklje da budea high.
homegrownishaISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#7
Vi se tu sprdate, a meni ne izlazi iz glave scena ono.... da odem na sajt a ono tamo neki sakriveni drotovi me docekaju sa utokama, uhapse me itd.... jao majko...... znam da, ako pametno pristupam svemu, nemam se ceg bojat, al svejedno me strah.... brrrr a opet ne mogu bez mirisa ganje u jesen :sun2:
bozgaLEGENDA

apr 2011.

#8
Is ilaj i nemoj se paranoizirat, nai sigurno mjesto do kojeg ne mogu do pa neea imat' takvih bedova...... U razvijenim zemljama u heliima tra~e nasade vutre, ali mi smo banana stejt tako da toga kod nas nema. Keep it low. peace boz :sun2:
ParazydPOZNAVALAC

apr 2011.

#9
Ne znam odakle si, ali jedan lik je i u Hrvatskoj pao zbog helia...
indian_summerISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#10
pao je zbog helia samo zato jer nezna kako se sadi outdoor! gluposti! ti posadi ako oea, to radia na svoju odgovornost, ako neea nemoj! nee te nitko iz ista mira do ekat na sajtu, jedino ako te netko ne druka, ali to opet sve ovisi o TEBI!
xxrobixxAMBASADOR

apr 2011.

#11
Samim time ato si odlu io growat ima aanse da padnea. Ako mislia sadit viae biljki, razbacaj ih malo, nemoj da sve budu na hrpi. Neki dijelovi slavonije su joa minirani, pazi kuda hodaa. Nikome ne govori, ne ostavljaj tragove, uvijek drugim putem do sajta i bez paranoje. Sretno growanje ti ~elim ;)

apr 2011.

#12
ja jedem amrklje pa mi nista nije!

apr 2011.

#13
ako si paranoican nemoj da mislis da te neprate :)
zuz1AMBASADOR

apr 2011.

#14
u vecini slucaja kod outdoora nece doci do problema ako ih vi sami ne izazovete.. trebalo bi paziti na: -nikom ne govoriti s cime se bavite -kada idete provjeriti sajt,uvijek idete u sumrak ili po mraku -ne ostavljati tragove i puteve za sobom,uvijek ici razlicitim putevima do sajta -ne ici svaki dan na sajt(za one kojima je sajt blizu kuce),cekati da se vegetacija u njegovom krugu obnovi koliko je to moguce -ne postavljati biljke pravilno da se vidi iz zraka -i naravno ne saditi puno biljaka,jer sto ih ima manje...manja ce biti i njihova vidljivost eto..kada se pridrzavate ovih pravila u kombinaciji sa koliko-toliko dobrim sajtom opasnost od drotova i drugih ljudi je svedena na minimum :)
ParazydPOZNAVALAC

apr 2011.

#15
@zuz1: Apsolutno se slazem! Ne valja biti pohlepan i saditi dvadesetak biljaka na jednom mjestu. Najdite si oveci sajt i rasprsite si 7-8 biljaka po njemu, ne sve na jedno mjesto.

apr 2011.

#16
@Parazyd: ili vise sajtova..;)
ParazydPOZNAVALAC

apr 2011.

#17
I to moze, no po prirodi sam ja inace lijen, pa nikad nisam imao 2 udaljenija sajta
homegrownishaISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#18
Slazem se za treba ici u sumrak ili po noci, ali ja si kao setam psa nekad preko dana, usput razgledam okolicu koliko je u mojem vidokrugu i ako ne vidim nikog i nista samo lagano "skrenem" do sajta i to je to... Smatram da je setanje psa dobar alibi za sve koji te mozda vide
gargamelPOZNAVALAC

apr 2011.

#19
ma pas je super, al najbolji alibi je neka mlada dama... nema tog mjesta na zemlji di si "sumnjiv" sa djevojkom, u bilo koje doba dana i noci, malo koji pandur bi uopce pitao "sta radite"..
GreenGOPOZNAVALAC

apr 2011.

#20
ja isto secem psa, jedino sto je problem kod mog psa je to sto je neposlusan i bojim se da mi ne iskopa biljku :)
SvetilistPOZNAVALAC

apr 2011.

#21
zuz1 dobro ti ka~e npr. ja kad idem zavu em se s cuckom u kakav grm 50-100 metara prije sajta, sjednem, zapalim jednu, dve cigare i dobro dvogledom sve promotrim jeli me tko slu ajno pratio i jeli tko di se muva u blizini itd a tek onda lagano do sajta i to da smo ja i cucak uvjek skupa ko duhovi da nas nitko ne primjeti ako ima koga naravno par komada stavia na jedan saj, par kom. na drugi itd i nebi smio imat problema a osobno u ti ka~em iz svog iskustva nikome niti aaaa o sadnji itd jer uvjek se nae budala koja e te drukat ili pokrast a naj prije e to u ini i naj bolji prijatelj jer na ~alost meni se dogodilo isto... uglavno sretno s growanjem i pamet u glavu :) pozz
homegrownishaISTRAŽIVAČ

apr 2011.

#22
@Svetilist E neces vjerovat covjece, bas neki dan razmisljam sam sa sobom kako bi bilo lijepo da imam infracrveni termalni dvogled da mogu po noci sa 100 % sigurnoscu znati da nema ljudi u okolici sajta ili barem obicni dalekozor da radim ono sto si ti opisao, ali na zalost nemam niti jedno.... :(((

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se