VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojganđa raj stafaraj!!
LEGACY

ganđa raj stafaraj!!

64 odgovora4,791 pregleda
DrGreenISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#1
Iz mog vrta. Druga perspektiva Jedan cvijetak Joa jedan cvijetak, druga vrsta Joa jedan, trea vrsta etvrti i tako dalje....... aifra 4:20 :sun2:
He-ManLEGENDA

sep 2011.

#2
:thumb: p.s. Welcome
majmun_jedanISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#3
svaka cast ;)
popajISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#4
Cestitam ...

sep 2011.

#5
lijepi su hedovi al su malo mraavi...
derataurPOZNAVALAC

sep 2011.

#6
krasan vrt,narocito 3.slika :)
MOTO-ROLAENTUZIJASTA

sep 2011.

#7
Opako kristalne...
DrGreenISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#8
hvala na komentarima i lajkovima druatvo...evo joa par....... v kao vutra - mosca seeds cinderella 99 Mosca seeds cinderella 99 bx1 HFH malo za probu dok ostatak ne sazrije.....
FunkFreakISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#9
Fino ovo izgleda...bit e cvijeta kad bude gotovo!!
herb-o-logistENTUZIJASTA

sep 2011.

#10
:thumb: Lijepo izgleda.
DrGreenISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#11
Gdje je Jura?! :D Evo joa ova fotka.... Ukupno 6 biljaka za osobnu upotrebu, ove dvije velike i etiri manje... Neke su manje neke su vee nadam se da e biti dovoljno do sljedeeg ljeta za dimit. Miris i efekt je odli an, ovako neato se ne mo~e kupiti! A najbolje tek dolazi...... Pozdrav svim growerima i uspjeana berba svima! Legaliziraj! :sun2:
derataurPOZNAVALAC

sep 2011.

#12
kad ovo vidim,cujem dodje mi da od***** sve i na selo odem :)
SpongeBongENTUZIJASTA

sep 2011.

#13
ima mjesta na selu da koliko oces,ali bome su ljudi glupi i nebi bili zivi da ne zabadaju nos di ne treba,barem tu di ja zivim,sve zele znat .tragedija.
derataurPOZNAVALAC

sep 2011.

#14
a znam al opet nadjes neki sumarak skriveni di nitko nejde,npr. tvoja lokacija :icon_lol:

sep 2011.

#15
dru~e malo posijeci velike "fan" listove na biljkama (one donje najvee) i po hedovima tu i tamo kojeg makni (ne sve) pa ea vidit kako se hedovi pune i maste...
DrGreenISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#16
Mnogi kad nau neku dobru lokaciju grunu puno biljaka i uniate oko mjesta vegetaciju, stalno idu na sajt, a to nije dobro. Treba imati razuman broj biljaka i uklopiti ih s okoliaem da ako i netko naie da se biljke ne sku~e. Recimo ja sam svega bio 4-5 puta ove godine na sajtu i kad je bila najvea suaa, nisam ih zalijevao redovno i sve su pre~ivjele i narasle. To je zato jer je zemlja gdje su posaene dobra prirodno i od isuaivanja su zaatiene slojem niskog raslinja i trave i nisu cijeli dan na suncu nego dobiju oko 4 sata direkt sunca. Ponekad sam znao doi i pomisliti - sranje, nema ih, a one su se skroz uklopile s okoliaem i vidljive su samo kad im se pribli~i na nekoliko metara.

sep 2011.

#17
Neki preje....en sajt imas! :thumb: Biljoze su ti super, svidja mi se.:cow_yellow:
ChasedByDevilENTUZIJASTA

sep 2011.

#18
Stari, svaka ast :)

sep 2011.

#19
A ja se rasturim da prekopam dunum zemlje donesem " tone" terra magme, kontroliaem kvalitet vode ... i onda ih neko pokrade :violent018: U svakom slu aju, predivno.
DrGreenISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#20
O ito si negdje pogrijeaio ako ti je netko popalio biljke ili jednostavno nisi imao sree..... Mo~e se dogoditi svakome. Ne smije nitko znati za hobi kojim se bavia, a mjesto mora biti daleko od bilo kakve civilizacije bar nekoliko km..... Ne planiram joa jedno vrijeme na sajt iz razloga da ne ostavljam tragove, miris ili da me ne vidi slu ajno netko. Meni je neprakti no furati "tone" kupovne zemlje. U aumi ima sve ato trebaa - dobar mulch, dobra zemlja... Nabavia samo neko dobro organsko gnojivo, vreu kvalitetnog humusa, malo vapna i dobru lopatu. Iskopaa rupe, dodaa malo istog humusa, mulcha od nekog starog panja, naea mjesto gdje je zemlja rahla i sve to prekopaa. Dodaa sve unutra sad na jesen i idue proljee samo popikaa sjeme i ekaa........ :) peace
DrGreenISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#21
jesensko cvijee iz raja i pakla :icon_biggrin: cinderella 99 G13 x Sour Diesel X Amnesia Haze x Danish Arne - vrhovi su tvrdi ko kamen, a miriai ko vla~an podrum pun ipsa od sira i vrhnja - dank shit! cinderella 99 #2 - miris je brutala; tropski koktel osjeti se na 20 m BOOM Shiva!!!!

sep 2011.

#22
Fenomenalno!!:sun2:
crookrutniENTUZIJASTA

sep 2011.

#23
Svaka ast!
smokegreenISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#24
Dobar sajt biljke joa bolje (palac gore). Ja inace cekam proljece pa se bacam na growanje ;)
derataurPOZNAVALAC

sep 2011.

#25
brutala:clap:
DrGreenISTRAŽIVAČ

sep 2011.

#26
fala ekipa, sledechi apdejt pre branja nekog granja .. zna i uskoro .. :) peace :abducted:
DrGreenISTRAŽIVAČ

okt 2011.

#27
snowdog cinderella hell hybrid g13dieselxamnesia/arne - pobrano g13dieselxamnesia/arne - plijesan se pojavila pri vrhu glavnog cvijeta pa nisam htio viae riskirati, morao sam brati. vidi se na slici. mislim da je to to no tamo gdje sam proali put primio cvijet da isprobam koliko je gust i osvetilo mi se - ne dirajte hedove - moja preporuka dobra. ostale dvije g13dieselxamnesia/arne pogoene s "leaf spot" boleau lista.... nema pomoi protiv ovoga. bolest nije smrtonosna za bilje i malo atete radi osim ato bilje izgleda ko iz pakla hedovi rastu i trebat e im joa malo....... rani manji harvest malo kad se posuai nakon jedan dan izgledaju ovak hedovi i miriae po nekoj skunky kremi slatkasto vono cvijetni miris peace and puffs :)
vigierPOZNAVALAC

okt 2011.

#28
ime si sabio ove posuaene hedove i zaato?
DrGreenISTRAŽIVAČ

okt 2011.

#29
U transportu su se zalijepili jer su jako ljepljivi........I nisu joa suhi :)
DrGreenISTRAŽIVAČ

okt 2011.

#30
hop hop neka wicked ~aba, ove boje mi ne li e baa na krasta u obi nu :S malo friakijih slika suhog proizvoda, to su mali test primjerci. miris ubija u nos kad se vrhi malo stisne. nakon 5 ili 6 dana suaenja.... smoke reportovi kad sve malo odstoji nakon mjesec dana u apajzi na konzerviranju u teglama. onda slijede smoke reportovi :icon_mrgreen: sezona je bila extremno sun ana, nevjerojatno vrijeme :sun2: plodovi su A+ klasa, i prezadovoljan. smoke reports ubrzo :abducted:
ChasedByDevilENTUZIJASTA

okt 2011.

#31
Nebi je licnuo mozda lol
DrGreenISTRAŽIVAČ

okt 2011.

#32
Malo smoke reportova, a to mi je specijalnost :icon_biggrin: Prvo kreem sa opisom vrste Snowdog x Amnesia Haze/Arne - uzgajiva - Hybrids from Hell (Danska) preko Zen seeds Ju er je ova biljka popuaena nakon tjedan dana suaenja i dva tjedna konzerviranja. Moji frendovi s kojima sam ju er puaio su nazvali ovu ~i~u "devil's skunk". Hm, ne znam odakle da po nem jer ova biljka je pravi show! Presaena je u 5. mjesecu u zemlju u malu rupu blizu gnijezda od mrava. U opasno ~bunje. Nisam neato extra pripremio zemlju. Zemlja je ilovasta i kad je suaa, zemlja je tvrda k'o beton. Nije dobila nikakvu hranu cijeli grow.... Kad sam ju presadio, obraslo ju je trnje i ~bunje i kad sam doaao drugi put da ju ekiram gdje je - nisam ju mogao nai. I tako je proalo gotovo pola godine i po etkom mjeseca sam iaao vidjeti ato je s tom biljkom. Malo sma se probio kroz ~bunje kad je ve liae otpalo i HAHAHAHAH naletio sam na OVO: Uglavnom: Aroma: NE MOGU VJEROVAT su bile reakcije, KOJI qurac?!!! Zna i miris je guzica od mrtvog skunka , roadkill smell - crkotina i spaljena guma, smrdljiva ukela poslije kiae. PREsiCK smell. Dao sam frendu da zmrvi i srola i kad je pomirisao po eo se gr it u nevjerici jer miris totalno izokrene nos... Odjednom smo svi po eli mirisati i po eli smo svi vriatati jer nismo mogli vjerovat' da tak neato postoji. Reakcije na aromu su bile zna i smijeh i nevjerica i vriatanje jer stvarno, ovaj vrh miriai ko mrtvi pokisla crkotina i spaljena guma. Dim: Uf. Teaki dim. Jaaaako teaki dim. Nikako nije light kategorija. Smotali smo jedan d~oks nas trojica i nakon prvog kruga smo bili ve UBIJENI. Dim je zapravo skroz glatki i ne grebe uope, ali koja teaka aroma.... Jedan puff puff pass i bili smo gotovi. Nismo ni zavraili d~oks do kraja jer je ovo ubojstvo isto. Okus je brutalan, vjerojatno najte~i skunk okus koji sam ikad probao. Na granici izmeu kihanja/riganja , uber jaka gana. Sva srea da je viae nemam :D Vo~nja: Osjeaj da se mozak airi i skuplja, udara na lea i ki mu u po etku.... Dosta je uppy u po etku i vriatanje i smijeh. Kasnije malo popusti i djeluje na tijelo - noge i no~ni prsti . nisam ih osjeao. Djeluje dobar sat i pol-2 intenzivno i onda popusti malo. Imao sam ~eai munchies i ubio se u hrani :) Bilo je show uglavnom. Zaklju ak: Ovo je neki ubita ni hibrid iz pakla i miris i aroma su prebrutalni za moj ukus. Ne ~elim ovu vutru nikad viae blizu sebe =)
SiDAMBASADOR

okt 2011.

#33
:respect: dobar report.. u~ivaj sad.. ako bog da, vidimo se :)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se