LEGACY
provukla mi se muška stabljika
12 odgovora1,233 pregleda
37 REP74%
→ Istraživač
avg 2012.
avg 2012.#1
od sad nekih 2otak biljki ato mi je ostalo neke ve na vrhovima dobijaju sjemenke dok druge joa uvijek rastu i nemaju ni muake ni ~enske cvjetove,zaato ve nisu procvale i ako se pojave ~enske hoe li i one po
eti davati sjemenke:banana_rasta:
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
avg 2012.
avg 2012.#2
ako kazes da jos nisu ni procvjetale=znaci da nije ni imao sto oprasiti taj muzjak ( nema cvjeta-nema oprasivanja i oplodnje=nema ploda/sjemena ) + ako si uklonio tog muzjaka..tada nema shanse da dodje do osjemenjivanja..
( naravno-ako sam dobro shvatila tvoje pitanje)
a ako zelis odgovor na pitanje; zasto neke nisu procvjetale..trebao bi postaviti koju fotografiju spornih biljaka..
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
avg 2012.
avg 2012.#3
fotke, fotke, pa odgovori... i stvarno, kako vec imas semnki ako ti vecina nije procvetala... ako imas semenki onda mora da imas procvetalih i muskih i zenskih... daj fotke da vidimo o cemu se radi i kakvo je stanje, tesko je na ovakva pitanja odgovarati bez fotografija
Vutra Samotnjak
ZMAJ17.570 REP
Vutra SamotnjakZMAJ
avg 2012.
avg 2012.#4
Pretpostavljam da nisu sjemenke,nego sami po
etak formiranja muake biljke,tj praanika...
upaj to i nemaa frke.
Pablo Escobar
ENTUZIJASTA305 REP26%
→ Poznavalac
Pablo EscobarENTUZIJASTA
avg 2012.
avg 2012.#5
Muaka biljka izgleda kao sjemenka,a zapravo od muake biljke koja opraai ~ensku se dobije sjemenka koja je ista kao muaka biljka viae manje to je i mene bilo zbunjivalo
zlavjestica
LEGENDA7.105 REP21%
→ Zmaj
zlavjesticaLEGENDA
avg 2012.
avg 2012.#6
ma ne. ja sam shvatila da je njemu par biljaka procvjetalo i da je tih par oprashio taj muzhjak...odakle sjeme na njima...a drugi dio pitanja sam shvatila da je vezan za biljke koje mu josh nisu ni pochele cvjetati..pa ga interesira hoche li te biljke takodjer imati sjeme kad procvjetaju (???)..i zashto josh nisu procvjetale..
avg 2012.
1 / 7
avg 2012.
avg 2012.