VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojMoje biljke
LEGACY

Moje biljke

44 odgovora3,737 pregleda
TravoljubISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#1
evo svje~ih slika sa mog sajta: biljke odli no napreduju, samo nadam se da na sajtu do berbe nee bit nepozvanih gostiju, i neato mi se najvea biljka po ela krivit, ne znam ata joj je , izgleda zdravo, a sva se pokrivila
elephant0rAMBASADOR

jul 2008.

#2
Izgleda mi kao veoma impresivna sativa genetika.. mozes rec nesto vise o porijeklu te iste?
TravoljubISTRAŽIVAČ

jul 2008.

#3
ne mogu, stvar je u tome da sam ja apsolutni po etnik, imam jako dobru ekipu ato se ti e trave, tra~io sam frenda nekih dobrih sjemenki, on mi je dao, al ja sam na kraju njemu reko da neu sadit, tako da ga nisam mogo poslije pitat niata za sjemenke, ni za savjete u vezi uzgoja, al snaao sam se sam, ipak sam htio da to bude moja mala tajna

jul 2008.

#4
...zabij neki kolac i pri vrsti taj ^vrh... sJajn0 i veLebaJno, nema atA!
ZonoMAMBASADOR

jul 2008.

#5
Stvarno su jako lepe.jel su procvetale?
TravoljubISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#6
hehe smislit u neato da pri vrstim taj vrh, a nee mu valjda niata loae bit ni ovako dok ga ne pri vrstim veinom nisu, al sad e uskoro :thumb:
loobiENTUZIJASTA

avg 2008.

#7
ama covece kako su ti ovo cudovista... svaka cast! kolika je visina, sa slika mi se cini da s preko 2m? Nadam se da ih niko nece primjetiti s obzirom na visinu, he he... Da li si posebno pripremao zemlju, jesi li ih cime prihranjivao?
TravoljubISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#8
sada i najmanja ima blizu 2m, a najvea preko 3m samo da niko ne provali na sajt prije berbe i bit e ovo dobra jesen :bong7bp: ma nisam niata posebno pripremao zemlju, gnojio sam esto, a sada stavljam cvjetalo
TravoljubISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#9
evo mojih biljki prije tri dana:

avg 2008.

#10
Super, nema rjei Travoljub. Mo~ea mi rei koliko je dugo u cvetu ova druga u gornjem redu
TravoljubISTRAŽIVAČ

avg 2008.

#11
ne znam to no, mislim oko dva-tri tjedna

avg 2008.

#12
Hvala, ma samo da neato usporedim oko svoje jer mi se ini da slabo pune hedovi a ve joj je 6 tjedan cvetanja.
Zabljak 1992POZNAVALAC

avg 2008.

#13
uf stari da ti ja nedje naletim na ovo ne znam sto bi ti ostalo:bis: fora,biljke su ti haos svaka cast
LucidDreamAMBASADOR

avg 2008.

#14
Pih...bale na ustima... :)
brendPOZNAVALAC

sep 2008.

#15
Jel si ziv travoljube,kako napreduju mezimice ?
TravoljubISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#16
bila je berba, sve je pod kontrolom, suai se daleko od kue i sve pet, ~ao mi je ata nisam sliko mezimice pred kraj, etiri su procvjetale odli no, najveoj su odpali svi listovi i ostali samo vrhovi na njoj, a ona se sva pokrivila od te~ine, kad se poauai bit e najmanje kila hedova, a najvjerovatnije i viae od najmanje biljke sam cvakno par grana joa prije dva i pol tjedna, ak i takvi rani vrhovi koji nisu skroz procvjetali bili su ubojstvo, i kad sam hebenu liataru zapalio prebio sam se, lik sa kojim sam zapalio reko je da mu je bolje i ovo liae od "supergrasare", a opet probo sam liae od druge biljke pa je bilo baa smee, prave dozrele vrhove ovih biljki nisam joa ni probo, nek se fino na miru osuai daleko je od kue, drotovi pretresite me sada da to rijeaimo :nana:
dedaZMAJ

sep 2008.

#17
da ja na mom otoku uzgojim ovolike monstrume, lu ka uprava bi me zamolila da na njih montiramo reflektor i eto svjetionika...strava!!!podsjeaju me na one biljke iz crtanih filmova ato jedu ljude, samo ove ih priljepe smolom...ima tu i drva za ogrijev!
TravoljubISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#18
:ludaci_lol:samo kod tebe na otoku bi narasle i vee, bolja klima, bio bi pravi svjetionik, ja sam ipak malo u sjevernijim krajevima ovo je moj prvi samostalni outdoor, uspio je neo ekivano dobro, a idue sezone bi doslovno moglo bit drva za ogrijev, planiram posadit masu viae nego ove godine, sad sve znam kako i ata treba
dedaZMAJ

sep 2008.

#19
nezasitnost i bijeda, pazi se toga!ko ima puno, malo cijeni, ko ima malo cijeni mnogo! di ea viae od toga...
TravoljubISTRAŽIVAČ

sep 2008.

#20
ja imam puno i cijenim mnogo, a imat u viae i cijenit joa viae :icon_mrgreen: nije mi do neke materijalne koristi, niata neu prodavat, neg u puait sa par frendova, pun mi je kufer dilera i murije, ne ~elim imat posla sa njima, zato ou imat ato viae razli itih vrsta trava da mogu u~ivat i napuaavat se do mile volje, a to mogu imat bez prevelikog napora, pa zaato onda nebi tako napravio, a dilerskim papcima i mo~ebitnim drukerima dam otkaz i svima osim maloj ekipici ka~em da sam presto puait i tako dok sve viae ljudi pada, kazne postaju vee, dileri poveavaju cijene i prodaju smee, ja puaim dobru travu koje imam mnogo i oni koji nikad nisu bili aupci slobodno konzumiraju bez da iata plate ve sa ovim urodom imat u dosta da puaim do idue berbe, pod uvijetom da zapalim dnevno najmanje tri, a mo~da i pet grama, tak da mo~ea re da sam pohlepan, al za iduu godinu ~elim viae, ne radi koli ine, neg da zasadim razli itih vrsta, pa da nikad ne puaim jedno te isto
3ananasa2ENTUZIJASTA

nov 2008.

#21
pun mi je kufer murije pa u sljedee godine zasadit planta~u od 100 biljaka! pametan de ko, nema ata :D
ZOKIAMBASADOR

nov 2008.

#22
aj uslikaj nam suvo da vidimo kolko toga ima ..... posto sam ja imao jedne godine dve biljke i bilo je monog monogo hedova toliko da nisam sve ni pobrao al sta ces bio klinac pa mi bilo dovaljno.. jos sam ortakoa poslao da on to odradi za sebe , a sto je najgore to mi raslo u sred sela i niko nije skontaoa, ja asm samo bacio saku semenki na to mesto... znaci ja sam od toga nabrao tri ranca puna nabijena i jos je ostalo tako da mislim da si i ti imao jos vise ako ti nije frka uslikaj posto sam vec u neverici ....
greenmengaceENTUZIJASTA

dec 2008.

#23
da bog da je sve ovo tvoje :)))))pa ima li nesta za nas :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se