VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojOutdoor-Dinafem auto cheese grow
LEGACY

Outdoor-Dinafem auto cheese grow

10 odgovora1,862 pregleda
bladikilaISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#1
Prvo da pitam,da nije mozda kasno za sadnju zbog ovih nenormalnih vrucina? Cimam se zbog toga jer nikad nisam ovako kasnio pa sam zbog toga i narucio auto sortu koja treba da mi stigne za par dana tako da bi klice vec bile u zemlji do prvog jula. Mogao bih da stavim one mrezice na primer koje odbijaju suncevu svetlost,bar nedelju dana da ih zastiti dok ne krenu da se razvijaju,stvarno ne bih hteo da ih sprze suncevi zraci.
matiaAMBASADOR

jun 2012.

#2
Nije kasno pogotovo za automatik, samo ti njih stavi nee im sunce niata, dapa e :)
Smokey McPuffAMBASADOR

jun 2012.

#3
Nema veze to ato je sunce jako! Kako je rekao kolega matia, dapae... stavi ih u zemlju, mo~da ak i bez klijanja, samo ih 24 sata ostavi u vodi, i direkt u zemlju koja je dobro pripremljena, i za 2-3 dana, evo ih van. sretno i pratim
bladikilaISTRAŽIVAČ

jun 2012.

#4
Ok hvala puno,sada mogu opusteno da krenem sa radom. Cim stignu javljam se i krecem sa izvestavanjem.

jul 2016.

#5
zanima me koliko traje period cvetanja kod dinafem cheese xxl autoflowering. prvi cvetovi se pojavili pocetkom juna(VI). Da li je spremna za berbu? p.s. prvi put sa autoflowering se petljam
xcxAMBASADOR

jul 2016.

#6
[*]Indoor flowering period: 80 days `to e rei 80 dana od po etka do kraja otprilike.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se