LEGACY
Outdor Domajaa
20 odgovora1,824 pregleda
Corto Maltese
ISTRAŽIVAČ146 REP64%
→ Entuzijasta
Corto MalteseISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#1
Pozdrav svima.Pocetkom aprila sam zasadio unknown seme ,i na svu srecu ispala je zenka .Nije nesto preterano velika ali sta je tu je.e sada da krenem od pocetka grow-a .Zemlja koju sam koristio je Florabella ,nisam mogao da nadjem tera magmu :(.U vegetativnoj fazi sam koristio grogreen starter ,a na pocetku cvetanja sam presao na grogreen fruit.Nije nesto preterano velika ,verovatno zato sto je drzim u saksiji ali nema veze ,taman cu imati dovoljno da ne bacam pare dilerima ,koji na svaki nacin gledaju da te iskoriste. Interesuje me samo ,da li je ok to sto je gnojim svakih 10-12 dana ,i koliko otpirlike vremena treba da sazri .Btw svaki savet i kritika su dobro dosli :D
Evo par slicica da vidite o cemu se radi (izvinjavam se na kvalitetu slika ,slikano je telefonom,posto mi je aparat pokvaren )
http://img24.imageshack.us/img24/9914/img20110906172355.jpg
http://img834.imageshack.us/img834/8664/img20110906172315.jpg
http://img689.imageshack.us/img689/1889/img20110906172247.jpg
http://img231.imageshack.us/img231/2646/img20110906172220.jpg
http://img194.imageshack.us/img194/7766/img20110906180339.jpg
http://img839.imageshack.us/img839/3160/img20110906180248.jpg
http://img705.imageshack.us/img705/5826/img20110906180323.jpg
crookrutni
ENTUZIJASTA263 REP16%
→ Poznavalac
majmun_jedan
ISTRAŽIVAČ165 REP77%
→ Entuzijasta
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
sep 2011.
sep 2011.#4
bas fino izgleda, samo da se popune hedovi i bice bombona. ajd drugi put danas da odgovorim na slicno pitanje, "koliko treba da sazri". kao prvo trebao bi znati kada je pocela cvetati, pa onda racunaj da za indica strain neki najkraci period za koji ja znam je 48 dana (obicno 50~65), a kod hibrida, sto je vise sative unutra to je period duzi. u slucaju cistih sativa moze da bude i 12 pa cak i do 14 nedelja cvetanje (budes li se nekada bavio sa haze strainom ima da odlepis:) sretno, super je za sada
Corto Maltese
ISTRAŽIVAČ146 REP64%
→ Entuzijasta
Corto MalteseISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#5
Hvala puno na pohvalama i tako brzom odgovoru :icon_lol:
MOTO-ROLA
ENTUZIJASTA539 REP85%
→ Poznavalac
MOTO-ROLAENTUZIJASTA
sep 2011.
sep 2011.#6
Moram ti reci da si me prepao,kada sam video slike. Kao da si ukrao moju biljku,indentine su,samo moja ima manje listova,
Kada je budem posetio reci cu joj da sam joj nasao polusestru u nekoj saksiji.:icon_lol:
Super izgleda nema sta,samo teraj dalje.
Corto Maltese
ISTRAŽIVAČ146 REP64%
→ Entuzijasta
Corto MalteseISTRAŽIVAČ
sep 2011.
sep 2011.#7
Evo mali update.Batovi su polako poceli da se pune i sve ide ok .Bilo je doduse par problemcica,naisao sam na gusenicu i neka crna jajasca na nekim listovima ,ali sam to ubrzo sankcionisao .Posto je pocela da cveta negde oko 20 avgusta planiram da je drzim do 20 oktobra ,a onda u orman na susenje :D Evo par slicica...
http://img84.imageshack.us/img84/9128/img20110923140427.jpg
http://img90.imageshack.us/img90/3085/img20110923140607.jpg
http://img33.imageshack.us/img33/1513/img20110923151553.jpg
http://img687.imageshack.us/img687/8884/img20110923151621.jpg
http://img14.imageshack.us/img14/223/img20110923151636.jpg
ChasedByDevil
ENTUZIJASTA353 REP38%
→ Poznavalac
iSensation
ZMAJ21.472 REP
GreenRyder
LEGENDA14.654 REP97%
→ Zmaj
GreenRyderLEGENDA
sep 2011.
sep 2011.#10
.....odlicno izgledaju, samo tako do kraja pa poslje uzivanje..........
Corto Maltese
ISTRAŽIVAČ146 REP64%
→ Entuzijasta
Corto MalteseISTRAŽIVAČ
nov 2011.
nov 2011.#11
E pa ovako malo kasnim sa javljanjem ali sta je tu je :) Posle dugo vremena ponovo sam osetio ukuse domace radinosti i osecaj je fenomenalan :D .Ukupno je palo oko 45-50 grama ,sto je totalno ok.Nakon prvog pusenja mogu reci da se pri pusenju oseca neki vocni ukus i da je rad bas dobar,pocinje sa totalnim smejanjem a zavrsava kocenjem hehe :D . Sve u svemu hvala svima koji su pratili dnevnik i pomogli mi kod nekih stvari .Do sledeceg growa pozzz
Imageshack - img20111106141506.jpg
ImageShack® - Online Photo and Video Hosting
sep 2011.
1 / 11
sep 2011.
nov 2011.