VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojoutdor 2010 indica i sativa
LEGACY

outdor 2010 indica i sativa

12 odgovora1,646 pregleda
DolfENTUZIJASTA

avg 2010.

#1
poz svima stizu slike uskoro pitanje za iskusne imam sativu 2.20m sad je polovina avgusta a jos nema cvetove ima ali male a velika indica ima ogromne i prepune kristala i za nju znam kad cu je skinuti ali za sativu neznam sta da radim koliko da je drzim i kad da je skinem ogromna je razlistana i razgranata do kraja ali su cvetovi jako mali i oni imaju kristale i po neku semenku tako da zakljucujem da je hermic.bas neznam dal da se nadam prinosu od nje ili da je odma uklonim jer je prilicno vidljiva zamisi na terasi ti sekvoja od 2ipo metra.pliz neki savet a za indicu nebrinite on je takodje 2 metra i ima listove a4 formata i kao sto rekoh ogromne cvetove sa gomilom kristala pr. najmanji hed nije manji od boce coca cole od pola litre a najveci je od 40cm sa leve i desne strane stabljike.jbg nemam slike jer necu da slikam telefonom nego dig.aparatom.neki savet za sativu bi mi znacio
nightpianistISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#2
mi i to s terase kao prvo! radi susjeda ili prolaznika, uvjek nastane sranje kad se najmanje nadaa.
SimasZgAMBASADOR

avg 2010.

#3
meni isto sativa ne cvjeta joa, a indike kao lude u punom zamahu.... al prvi mi je grow, pa se necu pravit pametan...valjda ce priroda ucinit svoje
MeskalitoLEGENDA

avg 2010.

#4
Mozda one znaju nesto sto mi ne znamo :) . Ni kod mene nisu lepo krenule a gajim mixeve , pokazale su se , jedna vise druga manje a dok lepo ne pokazu cvetanje samo se dzigljaju . Ja ih seckam , topiranje , neko radi lst , ali nikako nemoj da ostavis lako prepoznatljivu jelkicu :) . Aj nabaci slike ,bas me zanima kako izgleda ....
SocratENTUZIJASTA

avg 2010.

#5
I mene zanima, ali samo dalje od ljudi!
grower0000ISTRAŽIVAČ

avg 2010.

#6
moje sative isto slabo cvjetaju a indice ko lude....jednu ssam probo pusit i mogu rec da zabija
DolfENTUZIJASTA

avg 2010.

#7
jedna od indica je sa ogromnim cvetovima ali ima i semenki neznam dali je pametno da ih sad malim makazicama skidam ali se bojim da ce to da utice na cvetove pa jos nediram nadam se da ce high biti jak jer sam i ja capnuo mali i razvaljuje brein.slike ce uskoro

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se