VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojzima zima e pa shta!
LEGACY

zima zima e pa shta!

14 odgovora1,689 pregleda
caoooENTUZIJASTA

okt 2009.

#1
evo jedno pitanje za vas outdoor growere, tj za one koji josh nisu pozhnjeli... kako vam se ova nagla promena temp odrazhava na biljchice?

okt 2009.

#2
Imam nekoliko komada, u toku su mi onih poslednjih deset dana kada se ne zalivaju uopste tj. neposredno pred "branje"... Ja mislim da ne bi trebalo da im smeta talas hladnih temperatura jer posle ovog talasa sigurno dolazi malo topliji jer nas je ovaj hladan naglo presekao. Jedino da zaredja sa mrazom i temeraturama ispod nule pa da uginu ali i ja se nadam da ovaj hladan talas nece naskoditi, moram da izdrzim jos nekoliko dana... Eto nisam nista specijalno pomogao, samo sam u slicnoj situaciji pa ajde da dam misljenje.. Poz

okt 2009.

#3
Za par dana idem na sajt, pravim obilazak, pa ces dobiti izvestaj u kakvom su stanju. Znaci to ce biti neki skoro deseti dan od kako su pod uticajem ovog sranja od vremena...
caoooENTUZIJASTA

okt 2009.

#4
upravo mi to i treba, mishljenje. sledeche godine chu raditi outdoor pa se pripremam sa iskustvima... definitivno nechu stavljati nikakav haze outdoor da ne chekam ova vremena vech verovatno brdo ruderalisa chu da posadim video sam neke zanimljive outdoor varijante Tundra i Taiga. ako te ne bude mrzelo postuj te slike i neki neposredan utisak :) i srechno sa zhetvom ofc
euforijaAMBASADOR

okt 2009.

#5
zast ste se svi zbedirali sa sativama vani?? posadi u 2-3 mjesecu indo pa rokni van u petom.. il neke staklenike izbrijat.. ima masu nacina imam vani jos neki ruderalis star mjesec dana koji nekak sporo raste.. vjerojatno ide unutra za tjedan al cu probat vidit dal se moze borit sa 11 mjesecom... ipak to po sibiru raste
ZonoMAMBASADOR

okt 2009.

#6
Tundra i Taiga ti nisu jos uvek stabilne vrste.tek su izasle na trziste i koliko sam ja cuo nisu bas najbolje.Bolje ti je probaj sa nekim proverenim indicama.
caoooENTUZIJASTA

okt 2009.

#7
kapiram te potpuno sa preporukom ali ideja mi je da probam outdoor i da probam ruderalis pa onda jelte logichno daj da stavim ruderalis outdoor :)
TarkiPOZNAVALAC

okt 2009.

#8
jbg sative trebaju topline viae neg sve ostale a i ak posadia indoo, opet e ona outdoo cvjetat u isto vrijeme.. dakle opet 11. mj kraj cvatnje mo~da osim ak namjerno ne sjebea fotopariod i po ne cvast recimo u 5-6 mjesecu javi kak se ponaaa rureralis tvoj, trebao bi ~ivjeti... al ipak sativa je sativa, a ruderalis patulj i :D

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se