VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojmy 1st grow
LEGACY

my 1st grow

44 odgovora2,559 pregleda

mar 2010.

#1
ljudi evo danas je biljka napokon izbila iz zemlje :P...preko dana je stavin vani na sunce a priko noci se grije sa mnon :P morete mi reci otprilike za koliko bi je moga presaditi vani za stalno a da neman straha...jer noci su jos jako ledene :P (pocetnik san u growanju a i u forumima kao sto se vidi):sun2:
upitnik???LEGENDA

mar 2010.

#2
Brale kad tem.. nebude padala ispod 10-15 preko noi... Prije tog niata a poato nisi pro ito niata na Forumu mo ti je savjet da to ato prije u inia radi sebe.. Bit e ti mnogo jasnije i lakae sve poredu....

mar 2010.

#3
procita san sve nebrini :P svaki dan citan pomalo...i ovo mi je prvo zanimljivo citanje u zivotu :P
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

mar 2010.

#4
brate sve zavisi u kojem dijelu zemlje zivis,npr ako si u primorju vec mozes iznjet vanka bez straha ,a ako si drugdje onda pricekaj jos 5-6dana:)... i sta ce ti samo jedna?? posadi jos barem dvije,jer valjda znas da nemora znacit da ce ti to bit zenska sta je imas..tako da povecavas sanse:=)

mar 2010.

#5
posadia san ih 16 ovu jednu san samo doma da iman cjelodnevni pregled :P danas san jos jednu stavia u pitar :)
ZiplockENTUZIJASTA

mar 2010.

#6
Nisi je valjda stavio sa tom istom,tj 2 u jedan pitar?
iwentgoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#7
bokich decki xP imam ih 7 koje imaju vec skoro 10 cm a nema 3 dana da su zemlji :) trenutno imaju cca 10 sati svjetla dok spavam u sobi jedino tad ih nemogu nac izvjesne osobe... ugl drzat cu ih tako jos par dana da malo se razjacaju i zivim u podrucju kvarnera di i nije hladno pa me zanima kolko dana jos ih moram drzat dok ih ne bacim van? jer meni je to sto prije to bolje :)
iwentgoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#8
bokich decki xP imam ih 7 koje imaju vec skoro 10 cm a nema 3 dana da su zemlji :) trenutno imaju cca 10 sati svjetla dok spavam u sobi jedino tad ih nemogu nac izvjesne osobe... ugl drzat cu ih tako jos par dana da malo se razjacaju i zivim u podrucju kvarnera di i nije hladno pa me zanima kolko dana jos ih moram drzat dok ih ne bacim van? jer meni je to sto prije to bolje :)

apr 2010.

#9
pazi da nemaju premalo svjetla jel biljka se izdu~uje kako bi doala do svjetla, tako izdu~uje svoj "klobuk" pa mo~e doi do toga da oslabi i pukne. pazi!

apr 2010.

#10
pazi da nemaju premalo svjetla jel biljka se izdu~uje kako bi doala do svjetla, tako izdu~uje svoj "klobuk" pa mo~e doi do toga da oslabi i pukne. pazi!
iwentgoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#11
ok pobrint cu se za to asap. Nego kad ih mogu bacit van jer imale bi svjetla a i ja se nebi treso da ce mi starci nac. Hitno!
iwentgoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#12
ok pobrint cu se za to asap. Nego kad ih mogu bacit van jer imale bi svjetla a i ja se nebi treso da ce mi starci nac. Hitno!

apr 2010.

#13
sine ata da ti ka~em. evo ja sam u istoj situaciji, bilj ice mi se jako sporo razvijaju ali idu polako. imam ih 6 a stoje mi iza kue pokraj drva gdje nikoga baa nema esto tako da joa nisu bile neato velike ali sad polako bacaju reckave prepoznatljive listove tako da je to odmah sumljivo. staraca mi nema ovaj vikend pa sam si zadao sutra da ih prebacim negdje na neko skrovito mjesto u aumarku nekom. evo bilj ice su mi valjd ve jedno deseti dan kako su zasaene a cijelo cijelo vrijeme stoje vani. od po etka pa do sada. ina e su pokrivene nekim plasti nim kontenjerom tako da on im daje nekakvu ko toplinu a preko dana imaju sunce. uglavnom, bio sam mjerio i najni~a nona temperatura je bila jutros 8 a ju er ujutro 8 i pol ato nedr~im toliko UBER niskom temperaturom za razvoj, premda bi bilo bolje da je viae al ata'a. uglavnom bacaj ih van i lagano u miru i bez panike nastavi.

apr 2010.

#14
sine ata da ti ka~em. evo ja sam u istoj situaciji, bilj ice mi se jako sporo razvijaju ali idu polako. imam ih 6 a stoje mi iza kue pokraj drva gdje nikoga baa nema esto tako da joa nisu bile neato velike ali sad polako bacaju reckave prepoznatljive listove tako da je to odmah sumljivo. staraca mi nema ovaj vikend pa sam si zadao sutra da ih prebacim negdje na neko skrovito mjesto u aumarku nekom. evo bilj ice su mi valjd ve jedno deseti dan kako su zasaene a cijelo cijelo vrijeme stoje vani. od po etka pa do sada. ina e su pokrivene nekim plasti nim kontenjerom tako da on im daje nekakvu ko toplinu a preko dana imaju sunce. uglavnom, bio sam mjerio i najni~a nona temperatura je bila jutros 8 a ju er ujutro 8 i pol ato nedr~im toliko UBER niskom temperaturom za razvoj, premda bi bilo bolje da je viae al ata'a. uglavnom bacaj ih van i lagano u miru i bez panike nastavi.
iwentgoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#15
od svega ostale 2 -.- 7 sam ostavio na otvorenom prozoru a puhalo i sve ih srusilo na krevet i tepih i zemlja po cjeloj sobi ... Jedva pocistio al ove dve sa su ostale vec su bas ljepe xd samo stavio sam im jako malo zemlje pa planiram selidbu cim stgnem nezz kolko im zemoje treba u prva dva tjedna
iwentgoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#16
od svega ostale 2 -.- 7 sam ostavio na otvorenom prozoru a puhalo i sve ih srusilo na krevet i tepih i zemlja po cjeloj sobi ... Jedva pocistio al ove dve sa su ostale vec su bas ljepe xd samo stavio sam im jako malo zemlje pa planiram selidbu cim stgnem nezz kolko im zemoje treba u prva dva tjedna
iwentgoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#17
napunio zemljicom :) sunca i svjetla dobivaju kolko god ja to mogu, i preljepe su
iwentgoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#18
napunio zemljicom :) sunca i svjetla dobivaju kolko god ja to mogu, i preljepe su
HypersorENTUZIJASTA

apr 2010.

#19
Dakle,ja ti preporucujem da ih preselis van na sajt barem mjesec dana od kad su dosel van.Opet cu reci da biljka moze pretrpit zacuujuce niske temperature naravno ako nije prepokra zemlja.Jedini rizik za tako male biljke ti su stetocine koje haraju na male stabiljke i cjvetove.Mjesec dana rasta na sigurnom unutarnjem mjestu je dovoljno da biljka dobi cvrstocu i da se razvije donekle korjen. be cool
HypersorENTUZIJASTA

apr 2010.

#20
Dakle,ja ti preporucujem da ih preselis van na sajt barem mjesec dana od kad su dosel van.Opet cu reci da biljka moze pretrpit zacuujuce niske temperature naravno ako nije prepokra zemlja.Jedini rizik za tako male biljke ti su stetocine koje haraju na male stabiljke i cjvetove.Mjesec dana rasta na sigurnom unutarnjem mjestu je dovoljno da biljka dobi cvrstocu i da se razvije donekle korjen. be cool
iwentgoISTRAŽIVAČ

apr 2010.

#21
evo imaju vec skoro 20 dana kucnog uzgoja :) nemaju svjetla kolko bi trebala al jedna je bombon, crvsta niska nemos je savit a druga je visoka, jedan list veci od drugog, savija se -.- retardirana haha ... savjet??

apr 2010.

#22
`ta re i bez slike...
bozgaLEGENDA

apr 2010.

#23
ma stavi ju slobodno van neka se ja a! samo da nije mraz i da nije baa temperatura ispod 5-6 stupnjeva... biti e ok. no najbolje rastu kad nona temp ne ide ispod 10-15 stupnjeva. boz :sun2:

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se