LEGACY
Pomoc!!!!???
12 odgovora2,182 pregleda
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
jun 2006.
jun 2006.#1
Biljka mi ima dva tjedna, i ima 6 listica, 4 nazubljena, dva normalna, i prije 4 dana sam primjetio kako mi je na rubu nazubljenog listica pocelo kao da se susi, i ja sam to odrezao,
i sada mi se na rubovima ova dva nova listica isto tako pocelo desavati, izgleda kao da su vrhovi pozutjeli od sunca???
SqlByte
ISTRAŽIVAČ50 REP0%
→ Entuzijasta
SqlByteISTRAŽIVAČ
jun 2006.
jun 2006.#2
uhm... biljka pozutela od sunca ?! :shock:
ne bih rekao, ja mislim da je problem u kapljicama vode... jer ako zalivash biljku u vreme kad je jako sunce, ostace kapljice vode po biljci koje kao lupa pojacavaju svetlost i mogu da sprzhe biljke.
Vanzemaljac
AMBASADOR1.847 REP10%
→ Legenda
Vanzemaljac
AMBASADOR1.847 REP10%
→ Legenda
Ras Tafari
POZNAVALAC661 REP7%
→ Ambasador
Ras TafariPOZNAVALAC
jun 2006.
jun 2006.#5
NIje pozutjelo nego je kao bolesno tamno pozelenilo, pocrnilo kao da je oslabio taj dio????
jun 2006.
1 / 7
jun 2006.
feb 2007.