LEGACY
Pomoć oko biljaka
28 odgovora1,867 pregleda
inganjawetrust
POZNAVALAC1.421 REP91%
→ Ambasador
inganjawetrustPOZNAVALAC
jul 2019.
jul 2019.#1
Pozdrav ljudi evo i mojeg prvog growa. Do sad sam pratio malo dnevnike unutarnjeg i vanjskog uzgoja pa sam pokusao i ja. Eto nakon mjesec dana sam naisao na prve probleme neke ko bijele uai na stabiljki i blijedi listovi (neki pojedeni). Pa bi molimo za neke savjete tocnije koji proizvod koristit za ubit te bijele usi i ata protiv nametnika koji jedu listova. Eto ispod slike
Dvolicni
LEGENDA13.576 REP86%
→ Zmaj
DvolicniLEGENDA
jul 2019.
jul 2019.#2
Nema tu bas neke vajde osim ak ne mislis dezurat pokraj. Ostavi prirodu prirodi,a ti svrati na forum educirat se. ako ti se zuri onda neopitriod razvuces sebi i (po)njoj.
Sretno do kraja!
Daj sliku cjele manekenke.
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jul 2019.
jul 2019.#3
tu belu "paucinu" samo skini, nije nista strasno, medeni cvrcak, mada je kod tebe ima dosta, pospi neki od pitroida, sto rece kolega iznad.
st0n3rsfc
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
st0n3rsfcISTRAŽIVAČ
jul 2019.
jul 2019.#4
I ja takodje trebam neku vrstu pomoci, skoro sam posadio svoju biljcicu i eto ispostavilo se da je zenka. Od sadnje je proslo cca. 4-5 sedmica, ali mene interesuje da li je normalno da je pocela ovako rano hedat? Takodjer sjeme je upitne kvalitete jer nije 'brendirano' nego ulicno, pa bi volio da mi neko iskusan kaze ako se barem sta po listu moze primijetit jel to 'to' ili ce otici u bananu :puuuh::
Brufem
AMBASADOR2.703 REP34%
→ Legenda
st0n3rsfc
ISTRAŽIVAČ83 REP22%
→ Entuzijasta
st0n3rsfcISTRAŽIVAČ
jul 2019.
jul 2019.#6
iz tvojih usta u usi nadredjenog ::umirem::::umirem::::umirem::
svako dobro prijatelju!
Brufem
AMBASADOR2.703 REP34%
→ Legenda
BrufemAMBASADOR
jul 2019.
jul 2019.#7
@st0n3rsfc Da ti ne pricam bajke, samo sam iskren druze, ja
i pristup mora sa biljkama, svi misle da je krompir, baci-dodji-povadi. Sve najbolje :joint:
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2019.
jul 2019.#8
ako ne znas sta je, moguce da je neki automatik. oni procvetaju u periodu 3~5 sedmica
grouchy
ZMAJ90.494 REP
Big Head
POZNAVALAC1.091 REP55%
→ Ambasador
Big HeadPOZNAVALAC
jul 2019.
jul 2019.#11
U poslednjih mesec dana su dobile 3x slavol i 2x neko tecno djubrivo 6-4-4 NPK..
Danas sam dosao opet da ih zalijem ali ipak nisam dok ne utvrdim sta je u pitanju..
Ps u prvom planu je neka druga biljka nije problem u njoj
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jul 2019.
jul 2019.#12
tu su znaci tri cure?
da li si zalio cistom vodom i sacekao desetak minuta da vidis kako ce lisce da reaguje?
ili da pogledas sa donje strane, nemas li neke nametnike?
ovo se meni ne dopada, uopste :D
znaci na dve nedelje, malo je to, hrana bi trebala da ide jenom nedeljno, ili bar na 10 dana, sa pojacanjem doze postepeno, kako raste.
grouchy
ZMAJ90.494 REP
grouchyZMAJ
jul 2019.
jul 2019.#14
slobodno 1.5 doza, ali sa dosta tecnosti, minimum 5l po biljci.
pa za par dana samo voda, zatim ponovo 1.5 doza.
ta tri zalivanja na max 10 dana.
jul 2019.
1 / 15
jul 2019.
avg 2019.