VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojvideo
LEGACY

video

24 odgovora1,872 pregleda
zrnaISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#1
View My Video
EnolagayISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#2
hahahaha. ovo je smijeano koliko toga ima. i ti meni ~elia rei da su ovo sve ~enke i ne opraaene?
zrnaISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#3
da upravo tako i sve su bile cure,naso sam 200-tinjak sjemena,a nemam pojma ata ih opraailo sve sam mu~jake po upal!!
EnolagayISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#4
svaka cast. 200 tinjak sjemen a na toliko broj je nista. tako da ako si ti ovo ubro, mozes laganini u mirovinu. smao pazi da te netko ne skuzi. ipak ima tu vutre masu :D
zrnaISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#5
ma bez brige,nedr~im to doma.prvi grow i uspio sam sad sam miran dosta!!a za ovu god sam si nabavio fem.sjeme onak da se zabavljam kad dodje vrijeme,iako mi nije potrebno,od viaka glava neboli!hehe

jan 2010.

#6
Pa ata radia s tolkom travom ? Jel pravia haa , maslac , delicije , fenix tears ili ga rjeaia?
TropicoLEGENDA

jan 2010.

#7
Stvarno lipo nema sta ali ipak mislim da to okolo Prijateljima "dajes" na lipe oci:icon_lol:
zrnaISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#8
poato sam ve reko da mi je prvi grow,a ono ata si ti Haze reko-nijedno nisam znao radit,jer nisam imo s ega nau it niti pro itat-poato tad nisam imo laptop,zamislite scenu preko 500g,prpe sam spalio,jebi ga da sam znao onda ata sad znam,to ato sam pro ito ovdje,bio bi bogatiji s 50g haaiaa.al ono imam dovoljno i ove trave,pa ono ko ga jebe!!!peace
zrnaISTRAŽIVAČ

jan 2010.

#9
da,se pohvalim bio sam ju er sa jednim malo starijim ovjekom na pljugi,i dobio sam na dar 30-tak sjemena sa Himalaye,a njemu je to sjeme njegov sin donio lani,medjutim on je to lani sjeme posadio i uspio uzgojit,samo ata je loae odradio ima dosta sjemena a ono stariji ovjek ata e on,a ono dim je solidan i dost je dugo me dr~ao,vjerujem da je duplo bolja kad se odradi kak treba,a ono sjeme je dosta sitnije od moga,a i ito sam da to nezna i niata.pa ono imam pitanje,dal ko zna malo bolje o toj vutri,iz tog djela svijeta?

jan 2010.

#10
Nije iz osobnog iskustva nego iz pro itanog (jer imam namjeru indoor saditi himalaya gold) o njoj znam da izaziva veoma kreativan rad, ali sa tijelo ostaje sna~no i osjeaj dobar. Sorta pogodna za outdoor i indoor, genetika Nepal i zapadna Indija, THC je 15%, poato te zanima sadnja vani harvest je u 9. mjesecu, na alienu piae samo da je urod velik, a na jednoj drugoj stranici da se mo~e dobiti ak do 1500g po biljci, neka bude pola od toga i super je :) pozz

jan 2010.

#11
Nije iz osobnog iskustva nego iz pro itanog (jer imam namjeru indoor saditi himalaya gold) o njoj znam da izaziva veoma kreativan rad, ali sa tijelo ostaje sna~no i osjeaj dobar. Sorta pogodna za outdoor i indoor, genetika Nepal i zapadna Indija, THC je 15%, poato te zanima sadnja vani harvest je u 9. mjesecu, na alienu piae samo da je urod velik, a na jednoj drugoj stranici da se mo~e dobiti ak do 1500g po biljci, neka bude pola od toga i super je :) pozz
big buddhaISTRAŽIVAČ

feb 2010.

#12
e stari moj, ja sam ove godine imo 20 komada himalaye i osto bez svih 20, zapalio sam ju i ubio se ko stoka, sad kad sam vidio ovaj video poceo sam plakati, uglavnom biljka je strava fino ti izgledaju, svaka cast...
Svirač_TrubeENTUZIJASTA

feb 2010.

#13
Evo i ja iman 5fem. himalaya pa ako je tko imo iskustva neka lijepo opise u detalje rad...i koliko je dobio po biljci:=)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se