LEGACY
problem
24 odgovora1,179 pregleda
zemljak.
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
zemljak.ISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#1
biljka mi cveta od 1 maja i cvetovi idu lepo ali mi lisce od dole zuti a i ostali listovi su jako slabi i tanki hranio sam je 3 puta od kad je pocela da cveta,bice slike za koj,svaki savet dobro doso,unapred hvala
Data
AMBASADOR2.928 REP41%
→ Legenda
DataAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#2
premmalo infoa....
molimo ispunite obrazac g6 : https://forums.vutra.org/threads/1937-Help-Upitnik i javite se na aalter broj 5 ;-)
Etajglecha
AMBASADOR2.042 REP15%
→ Legenda
EtajglechaAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#3
Mozda ima premalo sunca (mislim na sate koje provede na suncu), pa se istripovala da treba da cveta...meni se to desavalo...
zemljak.
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
zemljak.ISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#4
biljka je u saksiji od 5l zemlja je kupovna za cvece staros biljke je 60dana visina je oko 50cm seme je od nekog skica koji se pusio,sunca ima od 9ujutru do 7 uvece cveta lepo samo joj lisce zuti sve vise od dole prema gore
Dževad
ISTRAŽIVAČ108 REP39%
→ Entuzijasta
DževadISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#5
mala saksija
nevalja zemlja
biljka ti ne cveta biljka ti je u vegetaciji
zemljak.
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
zemljak.ISTRAŽIVAČ
maj 2011.
maj 2011.#7
Biljka cveta vec 29dana i ima ploda plod ide lepa a lisce zuti saksija je mala zato sto je bilka jako rano pocela da cveta i nisam mogao da je presadim sto se tice zeljke kvalitetna je i redovno je djubrim za koj dan ce slika
zemljak.
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
zemljak.
ISTRAŽIVAČ81 REP21%
→ Entuzijasta
Sulundar
AMBASADOR4.374 REP82%
→ Legenda
SulundarAMBASADOR
maj 2011.
maj 2011.#10
trebao si slikati celu biljku???
Cime je prihranjujes? Koristi djubrivo sa vise N. A mozda su to samo starije liske koje su dotrajale i normalno je da zute.
Krejem juna ce poceti da se vraca u vege kolko se secam.
42 REP84%
→ Istraživač
maj 2011.
maj 2011.#11
probaj sa prirodnim gnojivom od koprive...radis omjer koprije i vode 1:10...ja sam sebi napravio 20 l i super je...mislim da ce ti to ozivit biljku i dati joj sto treba
maj 2011.
1 / 13
maj 2011.
maj 2011.