VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojproblem
LEGACY

problem

24 odgovora1,179 pregleda
zemljak.ISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#1
biljka mi cveta od 1 maja i cvetovi idu lepo ali mi lisce od dole zuti a i ostali listovi su jako slabi i tanki hranio sam je 3 puta od kad je pocela da cveta,bice slike za koj,svaki savet dobro doso,unapred hvala
DataAMBASADOR

maj 2011.

#2
premmalo infoa.... molimo ispunite obrazac g6 : https://forums.vutra.org/threads/1937-Help-Upitnik i javite se na aalter broj 5 ;-)
EtajglechaAMBASADOR

maj 2011.

#3
Mozda ima premalo sunca (mislim na sate koje provede na suncu), pa se istripovala da treba da cveta...meni se to desavalo...
zemljak.ISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#4
biljka je u saksiji od 5l zemlja je kupovna za cvece staros biljke je 60dana visina je oko 50cm seme je od nekog skica koji se pusio,sunca ima od 9ujutru do 7 uvece cveta lepo samo joj lisce zuti sve vise od dole prema gore
DževadISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#5
mala saksija nevalja zemlja biljka ti ne cveta biljka ti je u vegetaciji
zemljak.ISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#6
Bas si smesan
zemljak.ISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#7
Biljka cveta vec 29dana i ima ploda plod ide lepa a lisce zuti saksija je mala zato sto je bilka jako rano pocela da cveta i nisam mogao da je presadim sto se tice zeljke kvalitetna je i redovno je djubrim za koj dan ce slika
zemljak.ISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#8
Uploaded with ImageShack.us
zemljak.ISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#9
29 dana zuti lisce od dole
SulundarAMBASADOR

maj 2011.

#10
trebao si slikati celu biljku??? Cime je prihranjujes? Koristi djubrivo sa vise N. A mozda su to samo starije liske koje su dotrajale i normalno je da zute. Krejem juna ce poceti da se vraca u vege kolko se secam.

maj 2011.

#11
probaj sa prirodnim gnojivom od koprive...radis omjer koprije i vode 1:10...ja sam sebi napravio 20 l i super je...mislim da ce ti to ozivit biljku i dati joj sto treba
zemljak.ISTRAŽIVAČ

maj 2011.

#12
hranim je planet za cvet doza je po propisu dali bi trebo da joj povecam dozu ili da promeni hranu to sa koprivom mi nije sigurno
SulundarAMBASADOR

maj 2011.

#13
koristi djubrivo za vege,dok se ne popravi situacija...mada bih ja nastavio sa njim do sredine 8.meseca kada pocinje ponovno cvetanje.

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se