VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojIskustvo sadnje na planini...?
LEGACY

Iskustvo sadnje na planini...?

10 odgovora2,211 pregleda
laganiISTRAŽIVAČ

feb 2016.

#1
Imam savrsen sajt na 1200m ,ali se bojim da li je to mozda opasno zbog niske temperature... da li neko zna neki otporniji strain....planiram Jack Herer i Critical Kush...
StipeZMAJ

feb 2016.

#2
Pamir gold i Snow bud su npr strainovi za par tisuca nadmorske. Himalaya neka ili...nepalese jam.....mountain mist.....i mozda purple paro valley. Pogledaj swiss ili swizz bank, nisam siguran. Oni rade te high altitude sorte. Ili malo proucis podneblja odakle dolaze. Znaci sjever indije, himalaya/nepal, columbia....
laganiISTRAŽIVAČ

feb 2016.

#3
:thumb:

feb 2016.

#5
Slazem se sa stipetom! inace imam iskustva na 1200m sa raznim sortama, najvise sa radnom regularnim.. bilje ne rastu nesto specijalno visoko , ( osvi od vrste ) sve sto vazi i za nize predele vazi i za gore, badovi su manji ali zato dosta gusci tvrdji i koncentrisanijeg mirisa,naravno bitno je redovno zalivanje i gore umeju biti jake suse. pozz!! ;)

feb 2016.

#6
sto kaze stipe, bilo sta swiss ne moze da omane, radio sam swiss miss i swiss cheese outdoor, nemam zamerke. i dobra je danska genetika prilagodjena isto kontinentalnim uslovima kratkog leta, proguglaj malo zenseeds i hfh (hybrids from hell) ;)

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se