LEGACY
Prvi put
50 odgovora3,783 pregleda
42 REP84%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#1
Pozdrav ljudi.
Nakon dosta
itanja na forumu ove godine probao sam i ja posadit neke bilj
ice.
Prvo sam ih stavio u vla~ne maramice, dok su proklijale presaene su u male saksijice.
Nakon nekih 3 tjedna presaene su u prirodu.Imao sam prije nekih problema s pu~evima, al sam to nekako rijeaio.
Proklijale su negdje po
etkom 3. mjeseca.Sada mi izgledaju zdravo te lijepo napreduju.:sun2:
Neat me zajebava digitalac, al vrlo ubrzo e fotke...
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#2
Ajde da vidimo te male damice :icon_lol: ...nadamo se tim fotkama ubrzo :maryjane:
42 REP84%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#3
Evo kona
no i fotki, slikano je prije 5 dana.
Ovo je prva biljka, visoka je malo viae od metra.
http://img824.imageshack.us/i/dsci0193.jpg/
http://img256.imageshack.us/i/dsci0194.jpg/
Druga ( ta je dosta ni~a) :
http://img707.imageshack.us/i/dsci0198e.jpg/
http://img683.imageshack.us/i/dsci0199p.jpg/
http://img156.imageshack.us/i/dsci0201.jpg/
Trea i najvea (prva slika je slikana po vjetru)
http://img156.imageshack.us/i/dsci0201.jpg/
http://img59.imageshack.us/i/dsci0203t.jpg/
http://img691.imageshack.us/i/dsci0206l.jpg/
Mislim da je joa prerano da bi se vidio spol, al svaki komentari i pomo su dobrodoali.Na nekima su neki listovi malo oateeni ili ih
ak i nema.:sick:
Mislim da mi , za prvi grow, dosta dobro ide i biljke se ne ~ale previae.:sun2:
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#4
Da..da...jos ti je prerano za odredit spol:sun2:....Ali bitno je da prekrasno izgledaju :icon_lol:
I da te pitam nes....dali ih gnojia ??:prof10:
i dali si mjeao zemlju sa kupovnom zemljom ili si biljke posadio u obicnu vanjsku zemlju ? :icon_lol:
42 REP84%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#5
Nisam ih gnojio niti sam mjeaao s kupovnom.Samo sam je presadio i priroda je sve napravila.
Trebao bi ih pognojit s ne
im? Mislim i napravit lst , samo me strah da im neato ne napravim (da mi puknu i sl.) poato sam po
etnik.
Jel znate kolko bi mogla otprilike joa izrast do cvetanja?Jer sajt nije previae skriven...
Svetilist
POZNAVALAC1.480 REP98%
→ Ambasador
SvetilistPOZNAVALAC
jun 2010.
jun 2010.#6
ja bi uradio lst, nebi u vodoravan je polo~aj savijo nego pod 45 stupnjeva prvi put pa opet joa malo i ne
e puknut bez brige budi
obavezno prihrani s ne
ime za vegetaciju ili ako imaa nekog prirodnog djubriva koje je sagorilo ali ne puno a ako nemaa onda kupi neata i za po
etak pola doze propisane stavi a kasnije kada uradia LST mo~ea i da je topiraa kad ka~ea da saj nije dosta skrive
sretno i javi kako sve napreduje i nadam se da ne
e biti jajani :)
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#7
Slazem se sa tim da ides LST...(ako nije dobro skiven sajt)..biljke malo podvezi i priroda ce napraviti svoje...evo ti link na kojem ti je sve o tome...od a do ~..:sun2:http://www.indoormarijuanaseeds.com/advanced-indoor-cannabis-growing-techniqes/low-stress-training-lst-growing-marijuana.html...
A za gnojivo.....e to kupi najbolje neko tekuce u agrariji....Ali kupi za fazu vegetacije....tj. faza rasta.....a kad pocnu cvjetat....."i ako budu curke...kupis za fazu cvjetanja....
Samo procitaj sta pise na bocici i neces pogrijesit sa gnojenjem...
Ako su biljke cjelo vreme nepognojene...i jos u obicnoj zemlji....manje hedova ce bit..hehe...zato se bacaj na gnojenje....i jos bolje bi ti bilo da nabavis neki domaci gnjoj....on nekih kokosi ili cega vec imas u blizini....:sun2:
`to vise da je organski :hippy:
Sretno i ako sta zagusti pitaj slobodno... :sun2:
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#9
Nema prevod od toga....ali ima LST na forumu... evo :
https://forums.vutra.org/content/120-Low-stress-treniranje-biljke-LST
42 REP84%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#10
Evo ovaj tjedan mislim oti kupit neko tekue gnojivo za vege fazu. A sad mislim napravit LST.Zna
i za po
etak je dovoljno da ju zave~em sa samo dvije apage (ili 2 konca)?
Jednim koncem malo ispod vrha a jednim pri dnu stabiljke?
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#11
Aha...Posto ti je biljka dosta velika....najbolje je saviti na 45 stupnjeva :icon_lol: ..........tako da izbjegnes pucanje stabljike....
ako malo sje*es ode sve u ku*ac....ful pazi stim....Najbolje je uzet neku apagu....neato ko od vezica za patike...samo oprezno i nis se nebrini.,.. :sun2:...javljaj nam ako sta zagusti...peace :sun2:
42 REP84%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#12
E hvala na podraci, otiaao sam i napravio LST.
Photo update danas nave
er...
42 REP84%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#13
Photo update... Malo sam improvizirao te ih svezao :
http://img265.imageshack.us/i/dsci0210.jpg/
http://img156.imageshack.us/i/dsci0211o.jpg/
http://img532.imageshack.us/i/dsci0213.jpg/
http://img686.imageshack.us/i/dsci0214h.jpg/
http://img35.imageshack.us/i/dsci0215x.jpg/
http://img4.imageshack.us/i/dsci0216j.jpg/
http://img804.imageshack.us/i/dsci0217.jpg/
http://img441.imageshack.us/i/dsci0218g.jpg/
http://img8.imageshack.us/i/dsci0219g.jpg/
http://img16.imageshack.us/i/dsci0220s.jpg/
http://img42.imageshack.us/i/dsci0221b.jpg/
http://img808.imageshack.us/i/dsci0222.jpg/
Nadam se da je nisam previae savinuo...Danas je idem joa jednom pogledam da vidim kako se ponaaa...
delboy
LEGENDA7.285 REP23%
→ Zmaj
delboyLEGENDA
jun 2010.
jun 2010.#14
hej, bas gledam kako si ih posavijao...tako sam prosle godine napravio i ja , pa nisam niata postigao sa time...
jer u biti ju na ovaj nacin samo ukosis u stranu, a to je premalo... pa od ove godine radim kako treba, kol
i ili jednostavno komad drveta zabijes u zemlju, taj dio zavezes a drugi dio napravis om
u oko 2-3 internode biljke i ostavia prostora ako vjetar krene puhat da i apaga moze setati gore dole a da nenastane ateta nekva.
jako brzo se navikavaju na izvijanje tako da se nemoraa brinuti nategnuti to malo ja
e... korov je i neda se tek tako lagano slomit ili ostetit. ove zadnje dvije slike tu si dobro napravio... samo nastavi kad vidis da se ''prilagodila''.
sretno, pratim dnevnik ;)
i vidim da si vezao usko oko glavne stabljike, mogao bi usjei a mozda i pokidati stabljiku na taj na
in ako vjetar zapuae... bolje om
a stil ! :)
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#15
Slusaj.....upravo kako kaze del......NISI smijo tako ih vezat...pogotove ne na vrhu biljke....biljka ce
rasti i urezat ce se konac...i ode sve u ku*ac.....rijesi to sto prije...i koristi nesto malo deblje od
tog tankog konca.......privezi biljke ne prejako pri dnu ....olabavi spagu,konac....tako da se
neureze u biljku :):sun2::sun2::sun2:
42 REP84%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#16
Ok, al je dosta debeo ovaj konac i nije previae stegnuto...Mo~da samo tako izgleda, pazio sam.Otii u
sutra i malo popraviti, prije neg bude kasno..
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
jun 2010.
jun 2010.#17
ma dobar ti je konac, to je vise neka spagica...
samo treba znat svezat cvor :D
ovaj nikad nece prejako stezat i stabljika se moze debljat kolko hoce
http://www.animatedknots.com/cloveboating/index.php?LogoImage=LogoGrog.jpg&Website=www.animatedknots.com
42 REP84%
→ Istraživač
jun 2010.
jun 2010.#18
Hvala bjel
e:thumb:
Doaao sam na sajt i sve je bilo u redu.Biljke su bile ok, vrh se uzdignuo k Suncu i izgledalo je super.Sada sam je svezao kako treba i joa malo bolje savinuo...
peace:sun2:
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
jun 2010.
jun 2010.#19
pozdrav Gebri!
biljke ti izgledaju fino i zdravo... ako su presaene vani, nemoraa se puno brinuti oko gnojenja i takvih stvari, samo pazi da ih zalijea s vremena na vrijeme...
LST si dobro napravio, (samo da napomenem, hvala na slikama koje pokazuju LST), samo bih ja takoer odbacio ovaj konac... bojim se da ti to ne zare~e biljku,
ali kao i ato i sam ka~ea, to se mo~da samo tako
ini na slici...
pratim tvoj dnevnik, za sada mi se jako sviaju deca...
sretno s growom i polako
pozdrav!
42 REP84%
→ Istraživač
jul 2010.
jul 2010.#20
Hvala Sid!
Evo par fotkica, lijepo se dr~e i zdrave su..Znam da sam jako nestrpljiv i da su slike mutne, al vas molim da pogledate i probate odrediti spol.
Ve je 3.07. a nisam joa niata vidio ato bi naslu
ivalo da bi mogli biti jajani(iako znam da je prerano):sun2:
Ove slike su od ju
er:
http://img269.imageshack.us/i/dsci0269o.jpg/
http://img156.imageshack.us/i/dsci0271n.jpg/
http://img811.imageshack.us/i/dsci0273.jpg/
http://img199.imageshack.us/i/dsci0251e.jpg/
http://img689.imageshack.us/i/dsci0261o.jpg/
http://img412.imageshack.us/i/dsci0262u.jpg/
Svaki komentar i savjet je dobrodoaao...
Post Scriptum: Od ponedjeljka po
injem s gnojivom.
42 REP84%
→ Istraživač
jul 2010.
jul 2010.#22
Evo mali photo update:
http://img812.imageshack.us/i/dsci0284.jpg/
http://img267.imageshack.us/i/dsci0283q.jpg/
http://img692.imageshack.us/i/dsci0277.jpg/
http://img704.imageshack.us/i/dsci0276.jpg/
Izgledaju OK, i po
eli su se stvarat kao neki mali hedovi.Zasad ide sve po planu...
XxFiAdRoxX
ENTUZIJASTA346 REP37%
→ Poznavalac
XxFiAdRoxXENTUZIJASTA
jul 2010.
jul 2010.#23
Izgledaju odlicno...vidi se da im paae gnojivo
Nadamo se novom updatu :)))
SiD
AMBASADOR4.379 REP82%
→ Legenda
SiDAMBASADOR
jul 2010.
jul 2010.#24
daj poslikni malo bli~e stabljiki, tamo di se ra
va list sa stabljikom, da vidimo dali ima koja ~enka..
ovak izgledaju super, samo uzalud vam trud svira
i ako e poslije ispast mudonja!
u svakom slu
aju biljke lijepo napreduju... i lijepo izgledaju
pozdrav i sretno! :hehe:
P.S. slikaj sa super macro opcijom, neznam kakav imaa foti ali ako imaa najobi
niji digitalac lupaj samo na macro, kada slikaa sitne stvari.. tipa odreivanje spola i hedove....
i pazi na fokus, vidio sam na par slika, slikaa pistile a fokus ti je pobjegao na neki nebitan list... takve slike su neiskoristive za to za ato bi trebale pokazivati
42 REP84%
→ Istraživač
jul 2010.
jul 2010.#25
Evo i mene opet nakon nekog vremena sa ne baa dobrim vjestima.Najmanja od tih biljaka je bila uniatena od strane jebenih pauka.Neznam kako su je mogli u tako kratkom vremenu skoro cjelu uniatiti.Pri glavnom vrhu biljka je doslovno ODGRI}ENA..Neznam ko je i kako je to mogao napravit.U}AS
Ostale dvije su u redu, rastu al neznam kako joa nisu pokazale spol..Ili je problem u meni pa nemogu prepoznati.Na~alost digitalac mi je u kvaru pa nemam neke slike.Je li mogue da joa ne pokazuje spol?
Bilj
ice su visoke oko 1m i 60-80 cm i idalje jako rastu.
Evo i mali video update najvee biljke :
http://img691.imageshack.us/img691/4926/26072010006.mp4
42 REP84%
→ Istraživač
jul 2010.
jul 2010.#26
Evo drugovi, javljam vam se s odli
nim vjestima. Ju
er sam poveo jednog kolegu kojemu vjerujem na sajt i on mi je potvrdio ono ato sam i sam mislio: Oboje su CURICE!!:181::sun2::sun2:
Niko sretniji od mene :sun2:
jun 2010.
1 / 26
jun 2010.
jul 2010.