VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojPrvi grow - outdoor 2013
LEGACY

Prvi grow - outdoor 2013

72 odgovora6,178 pregleda
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#1
Evo, posadio sam prvi puta ove godine 17 sjemenki i izrasle su mi 3 bilj ice, pa me zanima jel bi moglo biti neato od njih jer sam ih dosta kasno posadio :/ Uploaded with ImageShack.us
roguz2ENTUZIJASTA

jul 2013.

#2
danas je ve netko pitao za isto pitanje na forumu...al evo iz osobnog iskustva(a imam ga dosta),ako to planiraa imati vani!!!!!!!,,,jedino da je to brendirano sjeme koje podnosi niske temperature i vlagu onda super al to nije ovdje slu aj...da bi imao ikakve aanse za dobar outdoor ovolike moraju biti ve po etkom maja

jul 2013.

#3
naravno da ima sanse ako ti nesto ne sjeb** il ti to nesto ne popase. biljka ce biti manja ali ima jos vremena da se malo formira pre cvetanja. znam growere koji namerno sade biljke tokom 7 meseca jer zele da imaju niske cvetajuce biljke. to ti je skoro pa kao kad u indooru krenes sa semenom na 12/12, s tim sto ovde jos imas vremena da malo izvegetiraju, ajd sretan grow
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#4
hvala, nadam se da e bar malo vutre biti od toga da dobijem motivaciju za sljedeu godinu :rofl: :smoke18:

jul 2013.

#5
za motivaciju e da bidne ... :signs046: a na godinumo~da i ulja
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#6
Evo jedna sli ica od ju er, loaa je kvaliteta zbog mobitela, a i mrak se ve polako spuatao. Jel dobar napredak za 5 dana ili mislite da fali neato?

jul 2013.

#7
meni deluje sve ok za sada

jul 2013.

#8
Ja sam zasejao 29.06.2013.,sad su biljke nekih 15 cm visoke imaju oko 8 para listova. Outdoor ih gajim.Zalivam ih mixom secera i vode ,posto sam cuo da je to do jaja resenje za biljke.. Stavio sam i humus..Jos trebam da nabavim onu tecnost za cvece i to je to.. Da li ce ista biti od njih posto su zasejane u krajem juna?
roki69ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#9
Ovako imam 3 biljoze i jedna je muska i vec je pocela cvjetat pa sam je uklonio i sad me zanima kad bi trebale ove zenske pocet cvjetat?? Odprilike!! :joint2: Posadjene su oko 10.6.

jul 2013.

#10
@Deltron Prime, nikad cuo za tu secernu vodicu, al valjda znas sta radis, te se nadam da ces nesto i dobiti, ali ne bi bilo lose da si okacio koju fotku da vidimo stanje @roki69, muski znaju procvetati sedmicu do dve pre zenskih, uskoro ce, samo strpljivo, nije jos ni 8 mesec krenuo
roki69ISTRAŽIVAČ

jul 2013.

#11
Hvala prijatelju uuuuu jedva cekam imaju 2 curice auuu I usput sad sam nidimljen bubble kusha donio jedan frend ;) ljudi urokavanje
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#12
Pozdrav, jutros sam bio na sajtu pogledati bilj ice, pa imam nekoliko pitanja i problema :P Evo napretka za 18 dana, dvije bilj ice su visoke 35 cm, a trea je kr~ljava na ovoj slici se vidi jedna od veih biljka i ona manja na manjoj su se po eli suaiti listovi a na listovima od sve tri su se pojavile bijelo-~ute pjegice Neznam ata da napravim sa onom najmanjom koja se suai, blizu je one vee, pa bi ju is upao, ali mi nije svejedno xD Zaato su se po ele pojavljivati pjegice, jel mo~da fali duaika i ata da radim?? :leafblunt:

avg 2013.

#13
to mi vise lici na crvenog pauka.okreni donju stranu lista i proveri ima li kakvih malih gamadi.
MornarPopajENTUZIJASTA

avg 2013.

#14
Samo ne znam zasto si posadio biljke jednu uz drugu..
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#15
posadio sam 17 sjemenki na dosta malom prostoru jer je teren te~ak za obraivanje i niknule su mi jedna pored druge, a nisam ih htio presaivati jer sam ih ionako prekasno posadio, pa dok se priviknu... znam a nije najpametnije, ali na greakama se u i :P
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

avg 2013.

#16
ju er sam opet bio na sajtu i pregledao sam dobro biljke, ali nisam uo io crvenog pauka... jel mogue da je zbog toga ato sam ih prije 2 tjedna pognojio sa NPK gnojivom? :sad2: :sad2: :sad2:

avg 2013.

#17
npk ne bi smeo biti problem u out-u sem ukoliko nisi bas jako preterao sa razmerom, a sumnjam da si tu zezno stavar, potrazi na netu (google images) thrips on cannabis, pa uporedi da nije to mozda
maverickAMBASADOR

avg 2013.

#18
Mogao bi biti thrips, trebao bi ih onda vidjeti pod mikroskopom. Rjeaenje ti je onda prirodni preparat na bazi spinosada, prodajno ime je laser od chromosa.

avg 2013.

#19
da, ko moz da ga nadje
maverickAMBASADOR

avg 2013.

#20
A zato velim od chromosa, to je hr firma, pa ima na naaim prostorima. www.chromos-agro.hr/category/3/subcategory/53
maverickAMBASADOR

avg 2013.

#21
A zato velim od chromosa, to je hr firma, pa ima na naaim prostorima. www.chromos-agro.hr/category/3/subcategory/53/19
roki69ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#22
Ljudi moze samo jedna slicica da vidite kako napreduje curica!!
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#23
Evo mene nakon dugo vremena :D bio sam na sajtu danas i zanima me dal ima aanse da je ova najviaa biljka muaka, jer ostale nisu po ele cvjetati

sep 2013.

#24
pukni puako, rodilo se muako :vb_kez:

sep 2013.

#25
ne da ima aanse, nego to i jeste muaka biljka...
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#26
ma super :punch: jel mo~ete znati ako je i ova do nje muaka? i po emu ste prepozali?
golub miraLEGENDA

sep 2013.

#27
ia upaj odma i ovu drugu da se rijeaia muka a i ove druge ak su takve
roki69ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#28
mo~e li mi samo netko rei jeli pametno odrezati ove velike listove ako je vec pred kraj cvatnje??!!

sep 2013.

#29
zasto bi ih rezao, ako je to ona biljka sa fotke od 10. 09. ne vidim da i jedan list smeta
roki69ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#30
previse ih ima nekako mi smetaju jer slabo svjetlo dopire do hedova!! http://www.dodaj.rs/f/3Y/11a/3TIii4EJ/17-8.jpg http://www.dodaj.rs/f/4/a8/2b6pQDlD/17-2.jpg

sep 2013.

#31
pa ti ih poskidaj, samo se prethodno raspitaj da li biljka obavlja fotosintezu preko listova ili cvetova
roki69ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#32
mislio samo samo 4-5 listova posidat da vise svjetla cijela biljka dobija jer su preveliki listovi!! pogledaj drugu sliku u predhodnom postu!!

sep 2013.

#33
Care a jednostavno ato nebi privezo grane.Malo ih posavijaa prema dole,eto svjetla za sve hedie rjeaio si problem bolje nego da kidaa listove...Peace :vb_wave:
ivextremeISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#34
roki69 di si bas bijelu kantu izabrao? Vidi ti se iz svemira!! :popworm:
roki69ISTRAŽIVAČ

sep 2013.

#35
nemas problema @ivextreme nemoze je nitko naci,cak ni nabasati na nju :joint2: @rasta3 u pravu si hvala na pomoci!! peace

feb 2014.

#36
Dodaj sulfura (sumpora) ;)

feb 2014.

#37
jesi pogledao datum poslednjeg posta

🔒 Ova tema je zaključana