LEGACY
Prvi grow - outdoor 2013
72 odgovora6,178 pregleda
BigSmoke90
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#1
Evo, posadio sam prvi puta ove godine 17 sjemenki i izrasle su mi 3 bilj
ice, pa me zanima jel bi moglo biti neato od njih jer sam ih dosta kasno posadio :/
Uploaded with ImageShack.us
roguz2
ENTUZIJASTA251 REP13%
→ Poznavalac
roguz2ENTUZIJASTA
jul 2013.
jul 2013.#2
danas je ve netko pitao za isto pitanje na forumu...al evo iz osobnog iskustva(a imam ga dosta),ako to planiraa imati vani!!!!!!!,,,jedino da je to brendirano sjeme koje podnosi niske temperature i vlagu onda super al to nije ovdje slu
aj...da bi imao ikakve aanse za dobar outdoor ovolike moraju biti ve po
etkom maja
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#3
naravno da ima sanse ako ti nesto ne sjeb** il ti to nesto ne popase. biljka ce biti manja ali ima jos vremena da se malo formira pre cvetanja. znam growere koji namerno sade biljke tokom 7 meseca jer zele da imaju niske cvetajuce biljke. to ti je skoro pa kao kad u indooru krenes sa semenom na 12/12, s tim sto ovde jos imas vremena da malo izvegetiraju, ajd sretan grow
BigSmoke90
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#4
hvala, nadam se da e bar malo vutre biti od toga da dobijem motivaciju za sljedeu godinu :rofl: :smoke18:
BigSmoke90
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ
jul 2013.
jul 2013.#6
Evo jedna sli
ica od ju
er, loaa je kvaliteta zbog mobitela, a i mrak se ve polako spuatao. Jel dobar napredak za 5 dana ili mislite da fali neato?
9 REP18%
→ Istraživač
jul 2013.
jul 2013.#8
Ja sam zasejao 29.06.2013.,sad su biljke nekih 15 cm visoke imaju oko 8 para listova.
Outdoor ih gajim.Zalivam ih mixom secera i vode ,posto sam cuo da je to do jaja resenje za biljke..
Stavio sam i humus..Jos trebam da nabavim onu tecnost za cvece i to je to..
Da li ce ista biti od njih posto su zasejane u krajem juna?
PowerSeed
ZMAJ189.950 REP
PowerSeedZMAJ
jul 2013.
jul 2013.#10
@Deltron Prime, nikad cuo za tu secernu vodicu, al valjda znas sta radis, te se nadam da ces nesto i dobiti, ali ne bi bilo lose da si okacio koju fotku da vidimo stanje
@roki69, muski znaju procvetati sedmicu do dve pre zenskih, uskoro ce, samo strpljivo, nije jos ni 8 mesec krenuo
BigSmoke90
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ
avg 2013.
avg 2013.#12
Pozdrav,
jutros sam bio na sajtu pogledati bilj
ice, pa imam nekoliko pitanja i problema :P
Evo napretka za 18 dana, dvije bilj
ice su visoke 35 cm, a trea je kr~ljava
na ovoj slici se vidi jedna od veih biljka i ona manja
na manjoj su se po
eli suaiti listovi
a na listovima od sve tri su se pojavile bijelo-~ute pjegice
Neznam ata da napravim sa onom najmanjom koja se suai, blizu je one vee, pa bi ju is
upao, ali mi nije svejedno xD Zaato su se po
ele pojavljivati pjegice, jel mo~da fali duaika i ata da radim??
:leafblunt:
MornarPopaj
ENTUZIJASTA418 REP55%
→ Poznavalac
BigSmoke90
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ
avg 2013.
avg 2013.#15
posadio sam 17 sjemenki na dosta malom prostoru jer je teren te~ak za obraivanje i niknule su mi jedna pored druge, a nisam ih htio presaivati jer sam ih ionako prekasno posadio, pa dok se priviknu... znam a nije najpametnije, ali na greakama se u
i :P
BigSmoke90
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ
avg 2013.
avg 2013.#16
ju
er sam opet bio na sajtu i pregledao sam dobro biljke, ali nisam uo
io crvenog pauka... jel mogue da je zbog toga ato sam ih prije 2 tjedna pognojio sa NPK gnojivom? :sad2: :sad2: :sad2:
BigSmoke90
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#23
Evo mene nakon dugo vremena :D bio sam na sajtu danas i zanima me dal ima aanse da je ova najviaa biljka muaka, jer ostale nisu po
ele cvjetati
metalmaniac
ZMAJ28.110 REP
BigSmoke90
ISTRAŽIVAČ102 REP35%
→ Entuzijasta
BigSmoke90ISTRAŽIVAČ
sep 2013.
sep 2013.#26
ma super :punch: jel mo~ete znati ako je i ova do nje muaka? i po
emu ste prepozali?
golub mira
LEGENDA7.123 REP21%
→ Zmaj
golub miraLEGENDA
sep 2013.
sep 2013.#27
ia
upaj odma i ovu drugu da se rijeaia muka a i ove druge ak su takve
Tommy Chong
LEGENDA10.796 REP58%
→ Zmaj
Tommy ChongLEGENDA
sep 2013.
sep 2013.#33
Care a jednostavno ato nebi privezo grane.Malo ih posavijaa prema dole,eto svjetla za sve hedie rjeaio si problem bolje nego da kidaa listove...Peace :vb_wave:
🔒 Ova tema je zaključana
jul 2013.
1 / 37
jul 2013.
feb 2014.