LEGACY
zaljvanje otopinom šumećih tableta(multivitamin)
12 odgovora4,850 pregleda
26 REP52%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#1
jel iko probao i jel se smije. za
ovjeka su preporu
ene 2 tablete dnevno.
SASTAV: po tableti
vitamin A 0.4mg
vit b1 0.7mg
vit b2 0.8mg
vit b6 1.0mg
vit b12 0.5mikrog
vit c 30mg
vit d3 2.5mikrog
vit e 5.0mg
kalcij-D-
pantotenat 3.0mg
niacin 9.0mg
folna kiselina 100mikrog
biotin 75mikrog
kalcij 7.35g
okus jagode
isprika ak ovo ima negdje jer nisam mogao na
hvala
growzilla
ISTRAŽIVAČ80 REP20%
→ Entuzijasta
growzillaISTRAŽIVAČ
jan 2007.
jan 2007.#2
Rade kupi vitamisnki preparat za biljke jer se radi o tome da vitamini moraju biti lako dostupni biljci za apsorpciju. Ta tableta izgleda da sadrzi vitamine u izvornom obliku za sto nisam siguran da biljka moze usvojiti.
Inq
AMBASADOR2.606 REP32%
→ Legenda
InqAMBASADOR
jan 2007.
jan 2007.#3
Imas djubriva obogacena sa vitaminima bas za biljke. Plantelina su cini mi se OK.
Sta ako se biljkama na svidi jagoda...?
bongash
LEGENDA7.853 REP29%
→ Zmaj
bongashLEGENDA
jan 2007.
jan 2007.#4
Neko je vec pisao o tome na forumu, vutra sa okusom jagoda.
Cini mi se da je pred kraj zaljevao sa aromom za kolace otopljenoj u vodi.
Ko' voli nek' proba ... meni je dobra i bez "okusa".
0 REP0%
→ Istraživač
jan 2007.
jan 2007.#5
Mislim da je bolje zaljevati sa multivitaminskim sokom.`umea tableta i kad se rastopi i dalje aumi,ne znam zaato ali mislim da to i nije previae dobro za biljku,Probaj prvo na livadskoj travi hoce li sta uciniti.
jan 2007.
1 / 7
jan 2007.
feb 2007.