LEGACY
green-o-matic outdoor
22 odgovora2,138 pregleda
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#1
eo nakon jedno tjedan dana sto su stajale u onim treset tabletama nisam imao mira i izvadio sam ih i stavio u vatu i proklijale su za 36h i u kalic, jedna je izbila, druga ce isto sad jos malo, viri malo iz zemlje... sad neznam kako ce biti jer je outdoor, ali mora bit ok :D !
eo slike stavim sutra dok poslikam to, neam fotic sada.... a pod dojmom sam neke dobre vutre :D
stavio sam ih u kalic od 10l , jedna po kalicu naravno... to ce bit dosta je je ona af i raste do 60cm , jel ?
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
maj 2010.
maj 2010.#2
Vise nego dovoljno 10 litara , ja isto sad krecem za koji dan par komada greena o matica indor i moguce ako nadjem koji plejs ubrzo par komada vani.
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
maj 2010.
maj 2010.#3
nego jesi mozda nasao negdje koliko bude g na jednom cca ? i jel i outdoor isto procvjeta tako brzo ?
Purica
POZNAVALAC1.456 REP95%
→ Ambasador
PuricaPOZNAVALAC
jun 2010.
jun 2010.#4
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=168659&page=2
Jos je kralj drza ga na cvjetanju na 12/12 mada je af , ocito je mora radi drugih biljki tako drzat.
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#5
imam problem s jednom, stara je sad oko 8dana i odjednom se ovako okrenila
sta joj je ?
Avantura
ZMAJ15.881 REP
AvanturaZMAJ
jun 2010.
jun 2010.#6
Jesi siguran da nije izaala tako iskrivljena?
Znaju iza
i svakakve,ispravi se to ubrzo...
Flipsilon
ENTUZIJASTA225 REP6%
→ Poznavalac
FlipsilonENTUZIJASTA
jun 2010.
jun 2010.#7
Ne brini se mnogo, mislim da joj niata ne fali. Seam se kad mi jedna izaala sa samo jednim listom. Ta
nije, i drugi je bio tu, ali je bio veliki svega 2-3mm, baa onako zakr~ljao. Posle 7-8 dana je sve bilo u fullu.
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
apbtISTRAŽIVAČ
jun 2010.
jun 2010.#8
:) uhhh odmah ste mi popravili raspolozenje.. vidim i ja da biljci nista nefali, da je zdrava, samo me brinulo to sto tako listovi rastu... odlicno ako ce se ispravit ;) !
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
jun 2010.
jun 2010.#9
ljuska od sjemenke to zna napravit, ili osteti list ili ga zaguzva... ti prvi listovi ce polije biti nebitni
apbt
ISTRAŽIVAČ132 REP55%
→ Entuzijasta
Bjelac
AMBASADOR2.430 REP27%
→ Legenda
BjelacAMBASADOR
jun 2010.
jun 2010.#11
aj zvekni sliku.
jel porasla il je ista? ako ti je kao i do sad te nije porasla onda je nesto drugo, te nema vze s liscem....
kako ce rasti tako ce ti pikat novi listovi koji ce bit veci i izgledat ce kao i svaki drugi list na vutri...
maj 2010.
1 / 12
maj 2010.
jun 2010.