VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojgreen-o-matic outdoor
LEGACY

green-o-matic outdoor

22 odgovora2,138 pregleda
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#1
eo nakon jedno tjedan dana sto su stajale u onim treset tabletama nisam imao mira i izvadio sam ih i stavio u vatu i proklijale su za 36h i u kalic, jedna je izbila, druga ce isto sad jos malo, viri malo iz zemlje... sad neznam kako ce biti jer je outdoor, ali mora bit ok :D ! eo slike stavim sutra dok poslikam to, neam fotic sada.... a pod dojmom sam neke dobre vutre :D stavio sam ih u kalic od 10l , jedna po kalicu naravno... to ce bit dosta je je ona af i raste do 60cm , jel ?
PuricaPOZNAVALAC

maj 2010.

#2
Vise nego dovoljno 10 litara , ja isto sad krecem za koji dan par komada greena o matica indor i moguce ako nadjem koji plejs ubrzo par komada vani.
apbtISTRAŽIVAČ

maj 2010.

#3
nego jesi mozda nasao negdje koliko bude g na jednom cca ? i jel i outdoor isto procvjeta tako brzo ?
PuricaPOZNAVALAC

jun 2010.

#4
https://www.icmag.com/ic/showthread.php?t=168659&page=2 Jos je kralj drza ga na cvjetanju na 12/12 mada je af , ocito je mora radi drugih biljki tako drzat.
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#5
imam problem s jednom, stara je sad oko 8dana i odjednom se ovako okrenila sta joj je ?

jun 2010.

#6
Jesi siguran da nije izaala tako iskrivljena? Znaju iza i svakakve,ispravi se to ubrzo...
FlipsilonENTUZIJASTA

jun 2010.

#7
Ne brini se mnogo, mislim da joj niata ne fali. Seam se kad mi jedna izaala sa samo jednim listom. Ta nije, i drugi je bio tu, ali je bio veliki svega 2-3mm, baa onako zakr~ljao. Posle 7-8 dana je sve bilo u fullu.
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#8
:) uhhh odmah ste mi popravili raspolozenje.. vidim i ja da biljci nista nefali, da je zdrava, samo me brinulo to sto tako listovi rastu... odlicno ako ce se ispravit ;) !
BjelacAMBASADOR

jun 2010.

#9
ljuska od sjemenke to zna napravit, ili osteti list ili ga zaguzva... ti prvi listovi ce polije biti nebitni
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#10
kuzim kuzim... jos uvijek je ovakva, nije se ispravila !
BjelacAMBASADOR

jun 2010.

#11
aj zvekni sliku. jel porasla il je ista? ako ti je kao i do sad te nije porasla onda je nesto drugo, te nema vze s liscem.... kako ce rasti tako ce ti pikat novi listovi koji ce bit veci i izgledat ce kao i svaki drugi list na vutri...
apbtISTRAŽIVAČ

jun 2010.

#12
sluzbeno RIP ! jutros ju dosao pogledat ona sva suha, objesila se..... eto ode i jedina od tih sto sam imao......

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se