VUTRA
ForumUzgajanjeVanjski uzgojDomaja "Spajdrmen" outdoor
LEGACY

Domaja "Spajdrmen" outdoor

28 odgovora1,627 pregleda

jun 2019.

#1
Domaja 15.ti dan 20 metara od biljke sam vidio sape od medvjeda i od divljih krmadi sto su izrovili zemlju.Imao sam tri biljoze danas sam isao na sajt i nasao samo jednu i vidio sam da je neko presadio sebi 2 biljke.Zemlja je katastrofa cekam koji dan kes i kupicu zemlju u poljo apoteki i presaditi je u kantu od jupolke
NetkotamoLEGENDA

jun 2019.

#2
Ne valja ti zemlja defintivno, a i krokse i arape teako oprastam :) Sretno sa growom :let:
LupusHerbivorAMBASADOR

jun 2019.

#3
Pozz :D Iz sigurnosnih razloga ti preporucam radne cipele i duge hlace. Zajebano kad se udaris krampom u nogu pa moras iz gerile bjezat kuci da se premotas jer nisi ponio zavoje. Desilo mi se par puta, ne daj Boze nikom. 2. Biljke su ti premlade za presadivanje. Velike su vrucine plus nametnici, tako male biljke se slabo primaju. Moraju bit stare najmanje 3 tjedna a ja preporucam mjesec i po dana kada udu pred flower pa vidis spol tak da ne nosis muske u divljinu. 3. zemlja ti je bananko banana ali proseci se malo sumom i nakupi sumske povrsine zemlje, ocisti od granja i korova i tu utrpaj u rupu. Kopaj najmanje 70 cm duboko, jer imas ilovacu koja ne drzi vodu i nece ti rasti po susi a ak iskopas jako duboko boli te dupe mos na more pa se vratit najesen nece im nista biti Sretno!!

jun 2019.

#4
Mislio sam uzeti jupopku kantu i da uzmem u poljoprivrednoj zemlju.Saspem zemlju u jupolku i uzmem zeleni sprej i ofarbam jupolku i zastekam je na neki drugi sajt.Nema nista gore od kopanja rupe.Inace ovo je selo gdje ima vutrasa puno,meni je neko ukrao dvi biljoze,mom drugu je ukrao 6,prosle godine mi je komsiji ukralo biljozu u oktobru pred berbu koja je imala 3metra visine i sigurno kilu gandze na sebi.Imam ovu jednu i namjeravam da joj se posvetim u fullu. DA LI MI JE KASNO PROBAT NABAVIT KAKVO SJEME OD SKANKUSE PA I NJIH DA POSADIM ,JESAM LI ZAKASNIO???

jun 2019.

#5
A ato je ovo ne ku~im, dnevnik nije sigurno, jesi morao otvorit temu.... Zbog ega, u emu je poanta? Zaato "Spajdrman"? Ma ata, o emu ,??.. uj "moraju"? Nema veze s zdravim razumom.. :)) Kad si mislio uzet zemlju, pred branje? Oprosti zbog ovog posta ali prika... :confused: Ako ~elia nesto imat na jesen za dimit preporucam ti da klijaa nove pod hitno i da ne bi isto zavrsile itaj malo forum, uzmi mentora.. Sretno

jun 2019.

#6
Mozda drug neradim nigdje pa nemam za zemlju..Da imam nebi bile sad u onom sra*u od zemlje.Spajdrmen sam joj dao ime zbog njenih hedova na izgled.U cemu je problem drug zasto mi kvaris dnevnik.Peace
DoomDublinPOZNAVALAC

jun 2019.

#7
Dnevnik ne otvaraa ovde u vanjskom uzgajanju ve u dnevnicima uzgajanja.

jun 2019.

#8
Dnevnik nije sigurno prika, zato sam i napisao " itaj malo forum",..:zvezda:: Kako god.. Sretno

jun 2019.

#9
Ako sam fulio izvinite prvi mi je put otvorit dnevnik,admine mozes li prebaciti temu u outdoor dnevnike?

jun 2019.

#10
U garazi kod kuce sam naisao na neko gnojivo sto mama stavlja u cvjece.Pa ako se neko razumije da kaze valja li ovo hoce li biti korisno.Cjena na njemu pise 4,50KM,to je oko 2 eura ko nije iz bosne.KADA DA POCNEM GNOJITI SA OVIM?Evo slike
LupusHerbivorAMBASADOR

jun 2019.

#11
Haj ti e prije nego vrijedas objasni kako zasto bi stavljao mlade sadnice od 3 tjedna u gerilu? Imas kakav dokaz da daju dobru robu na kraju sezone? Pun mi je kufer ovakvih sta pojma nemaju a trolaju po forumu.

jun 2019.

#12
Biljka od 6 dana posadjena 16.04 2mjeseca nakon ovo je moja biljka, meni je pun kufer onih sta pametuju bez pokria i nemaju sliku svoje biljke nego piau samo da nesto napiau.. I nemoj vrjeat jer bi mogo letit s foruma frajeru ;) Zaobilazi me u airokom luku od sada nadalje, ili ikaci slile svojih biljki. Da ne bi rekao da je to slucajnost evo joj i sestre, druge od 6 danai 2mj poslje Ako itko trola ovdje na forumu onda si to ti @Volimmarijanu oprosti na spamu

jun 2019.

#13
Tem@ i LupusHerbivor zeznuli ste mi dnevnik pisajuci gluposti i raspravljajuci se.Ako hocete komentirasite moju biljku a nemojte se raspravljati u mom dnevniku imate pp pa se svadjajte

jun 2019.

#14
De kralju sliku biljke pa cemo ti pomoc koliko mozemo.. Ono gnojivo nemoj jos davat, bar dok ti biljka ne bude 30dana stara.. Ako mozes stavi odmah nove na klijanje jer ces tesko nesto izvuc iz one sta ti je ostala.. Sij nove, pomoi cu ti da otvoris dnevnik ako treba, a ako ti treba savjet i pomoc oko uzgoja i pripreme uzmi ili mentora ili se javi meni na pp, pomoi cu koliko mogu.. Ispricao sam se na spamu vec ali lik me je prozvao kao sta vidis javno pa sam mu javno odgovorio

jun 2019.

#15
Op op.Ovih dana radim i dodjem mrtav umoran kuci.Nisam je obilazio od onog dana sam ovo objavio.Sutra joj idem kupiti zemlju u poljo apoteci pa cu je presaditi.Spremao sam se za outdoor ali krenulo me bas lose.Ukradene mi dvije biljoze a sjema sam imao na izvoz a sad samo jednu sjemu skankuse,stavio sam je na klijanje molim boga da proklije.Pozz

Prijavi se da bi odgovorio

Potreban je nalog da bi mogao pisati na forumu.

Prijavi se