LEGACY
domaja09 slike
28 odgovora1,791 pregleda
zrna
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
zrnaISTRAŽIVAČ
jan 2010.
jan 2010.#5
eto tak!pa ono vjerujem,da i nije tak lose poato-mi je ovo bio prvi grow uopste:icon_lol:!!!!!!
Vutragenjo
ZMAJ39.529 REP
zrna
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
zrnaISTRAŽIVAČ
jan 2010.
jan 2010.#7
ma ja bio vise neg zadovoljan,do drugog outdoora ja sam miran!!!!!!!!!!!!!!!!!!!neg imam video,jel ista stvar kao kod slika?moze ko pomo?
HazeSeeker
ZMAJ21.171 REP
HazeSeekerZMAJ
jan 2010.
jan 2010.#8
http://tinypic.com/
Samo odaberi opciju video ... Uploadaj i onda kopi paste link ...
Inae domaja je do jaja !
Fukmondo
AMBASADOR3.140 REP47%
→ Legenda
FukmondoAMBASADOR
jan 2010.
jan 2010.#9
zrna rekorder/ka-:)
ma nu ove biljoze su daleko do kraja,kad ce nus proizvod:icon_lol:
zrna
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
zrnaISTRAŽIVAČ
jan 2010.
jan 2010.#10
View My Video
thanks HazeSeeker,joa jednom!!!!a sta re,kad e proljee!!!!!!!!!!!!!uzitak
Meskalito
LEGENDA8.982 REP40%
→ Zmaj
MeskalitoLEGENDA
jan 2010.
jan 2010.#11
Hehe ,imaces i za dve godine . Dobar posao , imas dosta vrsta tamo . Mozda sledeci put da ih malo razredis zbog sigurnosti
zrna
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
zrnaISTRAŽIVAČ
jan 2010.
jan 2010.#12
ma,nema brige posto zivim u fukojebini!!!!!!a sta se ticalo mjesta naso sam idealno mjesto,tak da nisam imo beda.sikara,stelja od 2metra.i da se sku~imo nije komercijala,sve to moje,samo moje!!!yes yes:icon_lol::icon_lol:
upitnik???
LEGENDA5.189 REP2%
→ Zmaj
upitnik???LEGENDA
jan 2010.
jan 2010.#13
Brale svaka
ast za biljke....
Pozicija ti je idealna a vidim ima i zemlje kako treba..
****r si ti i dobro si to uradio ako ti je prvi put hehehe
Nisko raslinje kao kupina i dra
a pa i ostali nametnici po prirodi sli
ni njima su idealni da se sakrije marica .
Probaj sljedeu turu kad budea radio negdje zabosti izmeu kojeg kamena recimo pa vidi kako se te ponaaaju za razliku od ovih koje su imale ljepo zemlje.
Ja iz iskustva znam da budu bolje biljoze koji je razlog tom baa neznam milsim da je radi vrine od kamena ljeti pa utje
e tako na biljku,smjeano mo~da zvu
i ali ima neato....
Sretno ubudue !!!!
zrna
ISTRAŽIVAČ53 REP2%
→ Entuzijasta
zrnaISTRAŽIVAČ
jan 2010.
jan 2010.#14
zanimljivo...,a slusaj kopao sam rupe u zemlji,doma sam mjeaao kupovnu zemlju sa stiropolom i sitnim pjeskom,sve to nosio na sajt,a sadio sam na sajtu sve,poceo u 5mj,zavrsio u 6mj',a imao sam kad su na kraju sve procvjetale,oko 60%muaki biljoza.
jan 2010.
1 / 15
jan 2010.
mar 2010.




















